Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Wspolne Eq

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303

    Wspolne Eq

    Tak wiem znowu zwariowany pomysl.


    Proponuje wprowadzic wspolny ekwipunek

    nwm jak inni ale ja czesto usuwam postac i zakladam nowa
    gdy mam okolo 500rzeczy ( Tak 500rzeczy +-20/50) to przekladanie zajmuje dobre 30min (niestety nie liczylem daje w przyblizeniu)
    wiecej argumentow:
    Gdy chcemy cos sprzedac nie musimy patrzec na kila postaci i szukac itemu


    Prosze nie pisac glupia propozycja itp bez uzasadnienia

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Na nie.
    Będzie powodowało lagi przy większej ilości rzeczy w ekwipunku i będzie pozwalało na zapisanie się na arenę nawet sześcioma postaciami w tym samym eq.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Istnieje wspólny depozyt i to wystarczy.
    Nie znam nikogo, kto usuwa co chwilę postać, raczej rzadko się używa tej opcji, więc po co.
    Do tego jak by to było, gdybyś na postaci z poziomem 66 miał na sobie np. astralny miecz +7, a na postaci z 65 nie, i chciałbyś go na niej założyć?
    Będziesz miał to eq na każdej postaci, czy tylko na tej, na której ostatnio ubierałeś? Jak to pierwsze to głupie, a jak to drugie to przy "dużej ilości przedmiotów" musiałbyś znowu tego szukać.
    I tak, jak kolega wyżej napisał:
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Na nie.
    Będzie powodowało lagi przy większej ilości rzeczy w ekwipunku i będzie pozwalało na zapisanie się na arenę nawet sześcioma postaciami w tym samym eq.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 24-02-2017 o 18:16

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Na nie.
    Będzie powodowało lagi przy większej ilości rzeczy w ekwipunku i będzie pozwalało na zapisanie się na arenę nawet sześcioma postaciami w tym samym eq.
    Mozna zrobic ze np skorzane buty gdy sa zalozone na postaci 1 to 2/3/4/5/6 nie moga juz tego zalozyc

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bulterier Zobacz post
    Mozna zrobic ze np skorzane buty gdy sa zalozone na postaci 1 to 2/3/4/5/6 nie moga juz tego zalozyc
    Teraz tak jest. Po co to zmieniać?

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Teraz tak jest. Po co to zmieniać?
    gdy mam okolo 500rzeczy ( Tak 500rzeczy +-20/50) to przekladanie zajmuje dobre 30min (niestety nie liczylem daje w przyblizeniu)

    Nie tylko ja przekladam przedmioty 6 rzeczy jednorazowo 100 razy wkladac i wyjmowac rzeczy z depo przynajmniej 2 w miesiacu

    PO TO

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    A ja jestem za. Przekładanie to jest niezła katorga, a tak problem by się rozwiązał sam. Jak już mówił: jak 1 postać ma coś założone, to pozstałe nie mogą, po prostu eq schodzi automatycznie z 2 postaci.

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    A ja jestem za. Przekładanie to jest niezła katorga, a tak problem by się rozwiązał sam. Jak już mówił: jak 1 postać ma coś założone, to pozstałe nie mogą, po prostu eq schodzi automatycznie z 2 postaci.
    Dzieki za mila opinie !

  9. #9
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Z jednej strony fajne, bo wszędzie miałbym eq, ale z drugiej jednak eq powinno być przypisane do postaci na której jest a nie do konta : )

  10. #10
    w zasadzie tak już jest, tylko z bolesnym limitem
    to co w depo jest wspólne to co na postaci dedykowane pod postać

    Wszystko co miałoby być dostępne dla wszystkich postaci by musiało być rezerwowane dla konkretnej postaci nawet jeśli jest założone na innym, nieaktywnym profilu. Każda rzecz pojawiająca się w jakimkolwiek istniejącym profilu na danej postaci nie mogłaby być dostępna dla innej postaci.

    Przy "normalnym" stanie eq byłoby to wręcz uciążliwe i nieczytelne, a ciągłe przerzucanie 500 przedmiotów między 2 postaciami nie jest normalne.

    nie podoba mi się ta propozycja

  11. #11
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Bulterier Zobacz post
    Tak wiem znowu zwariowany pomysl.


    Proponuje wprowadzic wspolny ekwipunek

    nwm jak inni ale ja czesto usuwam postac i zakladam nowa
    gdy mam okolo 500rzeczy ( Tak 500rzeczy +-20/50) to przekladanie zajmuje dobre 30min (niestety nie liczylem daje w przyblizeniu)
    wiecej argumentow:
    Gdy chcemy cos sprzedac nie musimy patrzec na kila postaci i szukac itemu


    Prosze nie pisac glupia propozycja itp bez uzasadnienia
    Główny cel tej propozycji jest taki aby było wspólne eq bo przekładanie jest zbyt czasochłonne. Uwierz mi na słowo, że mam więcej itemków, gemów, przedmiotów niż ty i nie narzekam na przekładanie itemków. Moje depo ma 10 slotów aktualnie i zasada jest prosta. Przekłada się wszystko na bank i potem jak co potrzeba to z banku na inną postać albo na sprzedaż. Pomysł jak najbardziej na nie ponieważ będą lagi jak cholera.

  12. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    w zasadzie tak już jest, tylko z bolesnym limitem
    to co w depo jest wspólne to co na postaci dedykowane pod postać

    Wszystko co miałoby być dostępne dla wszystkich postaci by musiało być rezerwowane dla konkretnej postaci nawet jeśli jest założone na innym, nieaktywnym profilu. Każda rzecz pojawiająca się w jakimkolwiek istniejącym profilu na danej postaci nie mogłaby być dostępna dla innej postaci.

    Przy "normalnym" stanie eq byłoby to wręcz uciążliwe i nieczytelne, a ciągłe przerzucanie 500 przedmiotów między 2 postaciami nie jest normalne.

    nie podoba mi się ta propozycja
    To co mam zrobic jak nie jest normalne przekladanie eq z postaci na postac ?

    jestem jednym chyba z wszystkich graczy ktorzy nie wbili nigdy 40lvl a graja kilka lat i nadal graja
    po prostu lubie usuwac postac i stworzyc nowa zeby cos poprawic i miec perfekt staty

    - - - - - - - - - -

    Chcesz mi powiedziec ze przekladanie eq nie zajmuje 30min ? moge sie z toba zalozyc ze nie przelozysz 500itemow w mniej niz 30min

  13. #13
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Bulterier Zobacz post
    Chcesz mi powiedziec ze przekladanie eq nie zajmuje 30min ? moge sie z toba zalozyc ze nie przelozysz 500itemow w mniej niz 30min
    Ale powiedz mi po co przekladac wszystkie 500 przedmiotów? Przekłada się jedynie najpotrzebniejsze, a nie wszystkie. Skoro ciagle usuwasz postać to problem jest z Tobą =]

  14. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Ale powiedz mi po co przekladac wszystkie 500 przedmiotów? Przekłada się jedynie najpotrzebniejsze, a nie wszystkie. Skoro ciagle usuwasz postać to problem jest z Tobą =]
    A ja wole przekladac wszystkie przedmioty i tworzyc nowe postacie co tydzien niz nie grac w ta gre

  15. #15
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Bulterier Zobacz post
    A ja wole przekladac wszystkie przedmioty i tworzyc nowe postacie co tydzien niz nie grac w ta gre
    Ten przykład jest totalnie nie udany, argument żaden. Konto może mieć 6 postaci, skoro robisz co chwila nową i starą usuwasz to zostaw jedną postać z pierwszym poziomem i tam trzymaj wszystko. Jak masz inne argumenty to pisz, chętnie wszystkie obalę.

    Teraz wyliczania co do czasu przekładania eq.
    Umiem przełożyć 500 itemków w mniej niż 30 minut. Jest to 50 relogów (moje depo ma 10 slotów) jeden relog mi zajmuje 20 sec. Daje niecałe 17 minut. Tylko czasami przekładam sporo itemków i nie narzekam, chciałem mieć majątek to poświęcam na to czas. Druga rada która obala prawie problem przekładania. Powiększ depo do 50 slotów i przekładanie zajmie Ci z 5 minut. Powiększ to depo do 500 slotów przekładanie zabierze może z minute.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •