Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: [Inne] Handel MF- moja działka ze sprzedaży

  1. #1
    Ronan
    Konto usunięte

    [Inne] Handel MF- moja działka ze sprzedaży

    Mam problem z: Punkty MF!!!

    Opis problemu:
    Mam pytanie co się do jasnej ciasnej dzieje że na licytacji moje 10mf gość kupuje za 1,5mln golda a ja dostaje jakieś 338tyś golda co to w ogóle ma znaczyć ???

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Jest limit złota, który możesz dostać za sprzedaż punktów MF. O ile się nie mylę, zwiększa się on wraz z Twoim poziomem. Na targu wszystko jest napisane.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    To limit zarobku z MF, jest zależny od lv (wszystkich twoich postaci, chyba). Jak masz niski poziom, to nie dostaniesz za wiele za MF.

  4. #4
    Ronan
    Konto usunięte
    czyli im większy lvl tym więcej zarobie na punktach mf???

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Tak, a maksymalnie możesz dostać 1,3*gold_z_usługi.
    Czyli w przypadku, gdy masz 50 000 za 1 punkt MF do wymiany w usłudze, na targu dostaniesz maksymalnie 1,3*50000, czyli maksymalnie 65 000 G.

  6. #6
    Ronan
    Konto usunięte
    Powiem teraz szczerze co za debilizm to wtedy punkty mf tracą wartość na mniejszych lvl postaci

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    To nie jest debilizm. Wyobrażasz sobie, żeby ktoś z 1 poziomem za sprzedaż MF zarobił tyle, ile gracz z 65 poziomem?

  8. #8
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ja sobie wyobrażam.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Ja też. Mieliśmy coś takiego, jak był wolny handel mf.

  10. #10
    Ronan
    Konto usunięte
    moim zdanie jeżeli tak to niech przynajmniej za 1MF nie będzie 33800 golda tylko trochę więcej jak ze 100tyś lub i więcej to wtedy ok ale jak dla mnie to debilizm bo ci którzy licytują te MF-y to i tak dają miliony i przy tym tracą

  11. #11
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Też się zdziwiłem bo nie doczytałem jak wystawiłem pierwszy raz. Nie ma co dyskutować na ten temat - to jest zwykła kradzież - nie dość, że dostaniesz ponad połowę mniej z tego to jeszcze prowizja jest

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •