Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

Temat: Propozycja mniejszej utraty złota na innych postaciach.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122

    Propozycja mniejszej utraty złota na innych postaciach.

    Chciałem pograć normalnie nową postacią, wszystko pięknie zrobiłem 1lv, wbiłem 3lv i poszedłem na pierwszego bossa. Nie zabrałem run i wgl, brakło mi jednego/dwóch hitów aby wygrać. Przegrywając na tym małym poziomie straciłem 354'641G dość chore zwłaszcza, że na małym poziomie na expieniu będą padać średnio 1x na 100 eny co sprawi, że zanim wbiję 65lv to stracę całe złoto jakie mam.
    Proponuję aby gracze którzy mają na innej postaci większy level na tej mniejszej tracili dużo mniej złota podczas padania. Paść na 3 poziomie i stracić 354k to chora sytuacja która wręcz uniemożliwia expienie małego poziomu. Słyszałem argumenty, nie masz co robić w grze, to exp kolejną postać, no niestety nie da.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Schowaj do depo od tego to jest

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    To nie padaj. Exp na słabszych potworach, nie właź bezmyślnie w bossy.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Schowaj do depo od tego to jest
    Liczenie nie boli, skoro straciłem 354k to mam 35kk. Tyle nie da się włożyć do depo, depo nie da się powiększać w nieskończoność bo jest limit zakupu MF. Nie mam zamiaru wydać ani grosza na tę grę z powodu braku rozwoju fabuły.
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To nie padaj. Exp na słabszych potworach, nie właź bezmyślnie w bossy.
    Mam expić do 65lv i nie padać ? Pokaż mi gracza z 65lv który nie przegrał ani jednej walki z potworami lub mini (sprawdzać to można w statystykach). Taki gracz nie istnieje.

  5. #5
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Liczenie nie boli, skoro straciłem 354k to mam 35kk. Tyle nie da się włożyć do depo
    To je wydaj na miksy, eq, zdolności, MF na targu cokolwiek.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    jakby nie bylo na co wydawac
    wydaj na eq +7/8 i gdy bedziesz potrzebowac piniazkow to sprzedasz te itemki

  7. #7
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post

    Mam expić do 65lv i nie padać ? Pokaż mi gracza z 65lv który nie przegrał ani jednej walki z potworami lub mini (sprawdzać to można w statystykach). Taki gracz nie istnieje.
    Bo większość graczy, którzy mają 65 poziom grali jeszcze przed zmianą depozytu (Czyli się za darmo teleportowali). Niewykluczone, że są gracze, którzy nigdy nie padli na potworach, bo byli ostrożni.

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Mam expić do 65lv i nie padać ? Pokaż mi gracza z 65lv który nie przegrał ani jednej walki z potworami lub mini (sprawdzać to można w statystykach). Taki gracz nie istnieje.
    Samael nie przegrał ani jednej walki do 50 poziomu przed update Devos. Później przestało mu zależeć.

    Nikomu teraz na tym nie zależy, żeby zdobyć 65 poziom i nie padać. Możesz być pierwszą taką osobą.
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Słyszałem argumenty, nie masz co robić w grze, to exp kolejną postać, no niestety nie da.
    No i widzisz, już masz co robić w grze.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    >Chciej być bogaczem w grze
    >Niech inni utrzymują grę, ty miej to w rzyci
    >Trzymaj złoto, zamiast inwestować
    >Narzekaj, że tracisz dużo złota, przy przegranej
    >Nie rób nic, by nie przegrywać

    Ja tu widzę wyłącznie TWOJĄ winę. Nie ma co zmniejszać utraty złota. Jest dobrze, jak jest. Bogaci tracą dużo, biedni mało.

  10. #10
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Nie powiększyłeś depozytu za gold to teraz cierp.

  11. #11
    Tomi na początku rozważał wprowadzenie na stałe rozszerzania depo za Gold. Może zaniechał, choć nikt już później o to nie walczył Na chwilę obecną problem wydaje się znikomy, może po aktualizacji niektórzy się obudzą

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    jakby nie bylo na co wydawac
    wydaj na eq +7/8 i gdy bedziesz potrzebowac piniazkow to sprzedasz te itemki
    Jak widać eq mam a nadwyżkę eq sprzedaje no po trzymać nie ma po co aby handel jeszcze bardziej upadł ? Ostatnio wpisując na targu "Koral" tzn. szukałem koralowego eq dostałem w zamian 0 wyników bo nikt nic nie sprzedaje - efekt up depo.
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    To je wydaj na miksy, eq, zdolności, MF na targu cokolwiek.
    Wydaj na miksy- tylko to z Twoich propozycji jest dobre ale czy gra ma polegać na tym, że zarabiaj i zbieraj miksy ? Nie widzę takiego rankingu w grze.
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    No i widzisz, już masz co robić w grze.
    Tracenie całego złota na nową postać, nie opłacalne i nie sprawia przyjemności a gra ma być 4fun.
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    >Chciej być bogaczem w grze
    >Niech inni utrzymują grę, ty miej to w rzyci
    >Trzymaj złoto, zamiast inwestować
    >Narzekaj, że tracisz dużo złota, przy przegranej
    >Nie rób nic, by nie przegrywać
    Nie będę utrzymywać gry która się rozwija w tempie 3 lata na jedno miasto. Inwestować nie mam w co bo widać nadmiar wszystkiego co mam w dziale handlu. Teraz nie robię nic czyli tylko kopię.

    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Nie powiększyłeś depozytu za gold to teraz cierp.
    Nie mogłem bo nie miałem siana.

    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Tomi na początku rozważał wprowadzenie na stałe rozszerzania depo za Gold. Może zaniechał, choć nikt już później o to nie walczył Na chwilę obecną problem wydaje się znikomy, może po aktualizacji niektórzy się obudzą
    Problem tej gry jest taki, że nie myśli się globalnie tylko chwilowo nad zamianami. Ludzie maja za dużo złota, róbmy up depo. Ludzie mają za duży lv, dajmy blokady. Wszystko super ale myślenie chwilowe doprowadza do upadku gry jak już nie doprowadziło bo 200 graczy to słabo jak na mfo.
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 19-02-2017 o 18:34

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    No i widzisz, już masz co robić w grze.
    Tracenie całego złota na nową postać, nie opłacalne i nie sprawia przyjemności a gra ma być 4fun.
    No to sobie ustal cel niepadania do 65 poziomu i się tego trzymaj. Tyle wystarczy.
    Albo sobie padaj i trać po 300k.



    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Nie będę utrzymywać gry która się rozwija w tempie 3 lata na jedno miasto. Inwestować nie mam w co bo widać nadmiar wszystkiego co mam w dziale handlu. Teraz nie robię nic czyli tylko kopię.
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    >Chciej być bogaczem w grze
    >Niech inni utrzymują grę, ty miej to w rzyci
    >Trzymaj złoto, zamiast inwestować
    >Narzekaj, że tracisz dużo złota, przy przegranej
    >Nie rób nic, by nie przegrywać

    Ja tu widzę wyłącznie TWOJĄ winę. Nie ma co zmniejszać utraty złota. Jest dobrze, jak jest. Bogaci tracą dużo, biedni mało.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Jeej, kimczi mnie popiera

    To kurde zorganizuj turniej, czy przekaż kasę biednym. Twoja logika "Nie mam co zrobić z kasą i nie będę miał, ale chcę ją mieć, BO TAK" mnie rozbraja.

    Do tego rankingu pt. "Dojdź jak najdalej w fabule" też nie ma, a mimo to gracze przechodzą fabułę. Jak grasz tylko pod rankingi, to zmień grę. Ta gra nie na tym polega.

  15. #15
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    czy przekaż kasę biednym.
    Chyba nie po to ją zbierał.
    Do propozycji na nie, kup eq, kop, zajmuj się zbieractwem. Są różne rzeczy na których nie padniesz.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •