Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Zmiana przedziałów levelowych

  1. #1
    Yohi
    Konto usunięte

    Pomysł Zmiana przedziałów levelowych

    Witam nie wiem czy temat był juz poruszony, ale moim zdaniem troszkę są złe zrobione podziały lvl.
    Już wyjaśniam.
    Po pierwsze np lvl 21-30 na 30 lvl jest dużo lepsze eq co daje wielka przewagę 30 lvl to samo z lvl 31-40 czy 41-50
    po 2 na dane lvl 30,40 i 50 są nowe zdolności
    Jeśli już przedziały powinny być zrobione typu 30-39,40-49,50-65
    To Tylko moje zdanie na temat przedziałów.
    Jeśli temat już był przepraszam i proszę o link do niego i usunięcie tego.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ale wtedy usługa zablokowania poziomu mijałaby się z celem, na nie. I poczytaj trochę w aktualnościach, tam wszystko jest wyjaśnione.

  3. #3
    Yohi
    Konto usunięte
    czemu mijała by się z celem? na mfo2 można zablokować lvl w każdej chwili nie tylko na danym lvl tak samo jest tam z cofnięciem się w przedział turniejowy mając na 107 możesz cofnąć do 100 pod turniej. Więc wszystko ma sens

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    To, że przedział jest 21-30 jest umowne - oczywiste jest, że to są walki dla 30 poziomów. Zadaniem pozostałych graczy jest wbicie tego poziomu, jeżeli nie chcą przegrywać.

    Kto będzie wygrywał walki w przedziale np. 30-39? Oczywiście, że gracz z 38-39 poziomem z bronią na 38 poziom i z EQ na któryś z 36+ poziomów. Takie EQ nie jest ani trochę zbalansowane i wypacza rywalizację (dla najprostszego przykładu akurat na tym lv - EQ typu Magiczna Włócznia jest przystosowane do walk PvP na 40 poziomie. Różdżka Niemocy jest do PvE, nie nadaje się do PvP, a innych unikatowych różdżek nie ma, więc przedział 30-39 byłby zdominowany przez wojów).

    Celem tej zmiany było zbieranie graczy na określonym poziomie rankingowym. Nie, żeby gracze rywalizowali między sobą przy 3 poziomach różnicy.

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yohi Zobacz post
    czemu mijała by się z celem? na mfo2 można zablokować lvl w każdej chwili nie tylko na danym lvl tak samo jest tam z cofnięciem się w przedział turniejowy mając na 107 możesz cofnąć do 100 pod turniej. Więc wszystko ma sens
    bez zablokowania poziomu na np. 30 poziomie można zawalczyć ok. 50 walk rankingowych (wygranych). Jeśli byłoby to 30-39 to ok. 600 wygranych walk.
    Sama blokada pozwala zatrzymać się na poziomach, na których dostaje się cotygodniowe żetony. Obecnie jest użyteczna, a gdyby można zawalczyć ~1000 walk w przedziale 30-39, zamiast ~80 na 30 poziomie, to by równie dobrze można usunąć usługę.

    Do tego, ta zmiana ma skupiać graczów na poziomach z nagrodami za ligi, a jakby te przedziały były 30-39 to byś dwa miesiące szukał przeciwnika mając wysoki ranking.

    Więc teraz wszystko ma sens.

  6. #6
    Yohi
    Konto usunięte
    ale ja zawsze miałem wysoki ranking wiem jak to jest z tym. Ale jednak eq na dane przedziały 30,40,50 do tego nowe zdolności.
    Ja nie boje się walczyć maja np 35 i eq na 30 z 38 bo tak walczyłem.
    bywało ze przez brak walk mialem -ranking ale to normalne nie ruszało mnie to tu chodzi ze jednak jest duza przewaga tych eq i zdolnści.
    Hmm tak się zastanawiam czy dobrze mnie zrozumieliście mi nie chodzi o to by np 30 lvl mógł walczyć z 39 tylko by był taki przedział w ligach.
    Ostatnio edytowane przez Yohi ; 16-02-2017 o 23:24

  7. #7
    Jak ktoś dostaje za przeciwnika lvl graniczny, w którym jest nowe EQ, miksy, zdolki itp. to przecież można by ustalić, aby w trakcie takiego pojedynku te rzeczy na dany poziom nie były używane (czytaj: np. taki 45 lvl vs 50 - 50 lvl nie może używać miksów L4, nowych zdolek i eq - no chyba, że zerówki).
    Wszystko można ustalić, tylko pytanie czy druga będzie w ogóle chciała na takie coś pójść.

  8. #8
    Yohi
    Konto usunięte
    no raczej na coś takiego nie pójdą lepiej te przedziały zrobić nowe bo to łatwiejsze bo np na takim 50 lvl dochodzi ponad 10k hp leczenia 3 miksy lv4 odno3 +leczenie 3 :P
    49 lvl ma lacznia max 13840 wiec jak widać 50 lvl dostaje prawie 2 tyle leczenia przecież to nie ma najmniejszego sensu walki

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    No, nie chodzi o to, żeby był sens walki. Chodzi o to, żeby kluczowe walki były przeprowadzane w warunkach balansu.

  10. #10
    Yohi
    Konto usunięte
    no to raczej Kluczowa walka nie będzie jak będzie walczył np 49 z 50 jednak 2 razy tyle leczenia robi swoje wiec tu balans jest jak nie wiem co

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yohi Zobacz post
    no to raczej Kluczowa walka nie będzie jak będzie walczył np 49 z 50 jednak 2 razy tyle leczenia robi swoje wiec tu balans jest jak nie wiem co
    Zgadza się, kluczowa walka będzie jak będzie walczył 50 z 50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •