Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zmiana wyglądów zwojów zdolności dla maga i wojownika

  1. #1
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

    Zmiana wyglądów zwojów zdolności dla maga i wojownika

    Składam tą propozycję, ponieważ rozróżnienie zwojów zdolności dla wojownika i maga obecnie jest niemożliwe nie zaglądając do samego opisu, a mając duże ilości zwojów, można się pogubić. Konkretnie, chodzi o zmianę koloru tych kokard na zwojach. Dla wojownika (Ze względu na to, że przy zdolnościach dla wojownika jest napisane na czerwono "Wojownik") pasowałby czerwony:
    Nazwa:  Zwój-woj.png
Wyświetleń: 212
Rozmiar:  468 Bajtów
    Dla maga (Ze względu na to, że przy zdolnościach dla maga jest napisane na niebiesko "Mag") pasowałby niebieski. Akurat taki jest przy zaklęciach, ale chyba można też przy nich dodać ten kolor. Ewentualnie mógłby się znaleźć fioletowo:
    Nazwa:  Zwój-mag1.png
Wyświetleń: 201
Rozmiar:  465 Bajtów
    Oczywiście, przy uniwersalnych zostawić zielone.

    Ostatecznie wyglądałoby to w ten sposób:
    Nazwa:  OstatecznyWygląd-woj.png
Wyświetleń: 226
Rozmiar:  23.3 KB
    Nazwa:  OstatecznyWygląd-mag.png
Wyświetleń: 215
Rozmiar:  21.8 KB

    Jeszcze przy samych zdolnościach (tych niebieskich kulach) można zmienić, choć to już trochę trudniejsze do zaprezentowania.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Na tak, mały detal a może pomóc.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Spoko pomysl chociaz zielone mi sie podobaja bardzo ale jesli byloby to wrowadzane to ten filletowy zmiencie na inny bo nie moge na niego patrzyc

  4. #4
    Inny jest na klatwie umarlaka, moze taki wykorzystac?

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Spoko pomysl chociaz zielone mi sie podobaja bardzo ale jesli byloby to wrowadzane to ten filletowy zmiencie na inny bo nie moge na niego patrzyc
    Robiłem je na szybko. I faktycznie, bardziej wygląda na różowy, niż na fioletowy.

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Spoko pomysl chociaz zielone mi sie podobaja bardzo ale jesli byloby to wrowadzane to ten filletowy zmiencie na inny bo nie moge na niego patrzyc
    Zielone - Hybryda (Leczenia, dreny itp)
    Niebieskie - Mag (wichury itp)
    Czerwone - Woj (furie itp)
    ***** ***

  7. #7
    Jak jesteśmy przy zwojach, to ja bym dodał informację do leczeń, ile leczą.

  8. #8
    Propozycja kolorów od xani'ego dobrze brzmi.
    Ogółem cały temat o zmianie wyglądu zwojów dla poszczególnych klas postaci brzmi pozytywnie, więc ja jestem jak najbardziej za - mała zmiana kosmetyczna, a może naprawdę dużo pomóc (szczególnie, gdy mamy zwojów od groma na jakiejś postaci).

    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Jak jesteśmy przy zwojach, to ja bym dodał informację do leczeń, ile leczą.
    Jeśli już, to jako osobny odnośnik w opisie zdolności (podający wartość dla każdej * danego leczenia). Podanie wartości leczeń w formie opisu byłoby trochę... dziwne (byłby duży rozmiar okienka zdolności).
    To samo można by dodać co do Mega Leczeń, ale o takich wartościach jest już specjalny temat - https://forum.mfo3.pl/showthread.php...light=leczenia
    No chyba, że odnośnik tego tematu dać do opisu, ile zdrowia odnawiają nam poszczególne Leczenia.

  9. #9
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Odświeżam.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Na nie jak dla mnie zbyt kolorowo się zrobi już zmiana tych gemów była okropna więc takie coś nie potrzebne

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •