Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 158

Temat: Grupa "Zasłużeni"

  1. #46
    Pirrat
    Konto usunięte
    Moje zasługi jak zawsze umniejszone

  2. #47
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Moje zasługi jak zawsze umniejszone
    Mówisz o tych skryptach?

  3. #48
    Tau
    Konto usunięte
    Zgłaszam Potencjalnego Nabywce jeśli mogę, gra odkąd pamiętam, wcześniej nie był zbyt przyjaznym graczem, ale teraz zmienił się na dużo lepsze. Bardzo pomocny gracz i zna grę dobrze jak mało kto. Więc czemu nie on, a jakiś tam MapY?

  4. #49
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Zgłaszam Coniego za dawne lata testowania, organizowanie wielokrotnie turniejów/lig, tworzenie poradników, chyba ze to znowu jest ranga dla zasłuzonych tylko z zastrzezeniami (bycie lubianym przez administracje/moderacje forum).
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 17-02-2017 o 21:39 Powód: literówka

  5. #50
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Cytat Napisał Tau Zobacz post
    Zgłaszam Potencjalnego Nabywce jeśli mogę, gra odkąd pamiętam, wcześniej nie był zbyt przyjaznym graczem, ale teraz zmienił się na dużo lepsze. Bardzo pomocny gracz i zna grę dobrze jak mało kto. Więc czemu nie on, a jakiś tam MapY?
    Bo on się nie nadaje

  6. #51
    Tau
    Konto usunięte
    Nie nadaje bo co?

  7. #52
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Zaproponowałbym jeszcze benerita, ale nie pamiętam czy on usunął postac, czy całe konto.

  8. #53
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Konto.

  9. #54
    Cytat Napisał Tau Zobacz post
    Nie nadaje bo co?
    Znanie gry i pomoc nie wystarczą do tej grupy.

  10. #55
    Nie widzę argumentu dla którego Pirrat lub Coni nie zasługują na rangę.
    Znaczy o ile widze warunki kwalifikacji Pirrat jest poza nimi bo jeszcze gra aktywnie to Coni od dawna nie

  11. #56
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Pirrat się mega źle pożegnał jako moderator, tak to by pewnie był dodany jeszcze przed utworzeniem tego tematu. Kolejna sytuacja "ala Baggy" - czyli do pewnego momentu aktywnie, a jak już mam wszystko gdzieś, to wtedy wychodzi.
    Bididididid!

  12. #57
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Pirrat się mega źle pożegnał jako moderator, tak to by pewnie był dodany jeszcze przed utworzeniem tego tematu. Kolejna sytuacja "ala Baggy" - czyli do pewnego momentu aktywnie, a jak już mam wszystko gdzieś, to wtedy wychodzi.
    Strasznie płytkie podejście, czas który poświeciłem nie jest warty nawet rangi, bo nie dostosowałem się do Twoich warunków.
    Ps: Nagrody zostały rozdane
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 18-02-2017 o 17:39

  13. #58
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Pirrat się mega źle pożegnał jako moderator, tak to by pewnie był dodany jeszcze przed utworzeniem tego tematu. Kolejna sytuacja "ala Baggy" - czyli do pewnego momentu aktywnie, a jak już mam wszystko gdzieś, to wtedy wychodzi.
    A co ze mną nie tak? To znaczy pytam tylko z czystej ciekawości, nie zamierzam się też wykłócać o tą rangę, bo to i tak jest Twoja decyzja.

  14. #59
    ja tam dalej uważam, że taka grupa powinna być ewentualnie traktowana jako zbiór emerytów, ktoś był modem > dostaje grupe, ktoś zgarniał jakieś wyróżnienia za aktywność> dostaje grupe, itd. a nie tam jakieś dziwne rozkminy kto fajny a kto nie

    na moje to najlepiej jakby w ogóle nie istniała bo po co się kłócić o osoby, którym to już i tak dynda, czy dostaną grupę, czy nie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #60
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    A dasz mi? pls

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •