Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Bład z przydzieleniem żetów a mam 65 lv.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933

    Bład z przydzieleniem żetów a mam 65 lv.

    https://imgur.com/a/dLpl6 Czemu nie dostałem za manu walke nic wtf?

  2. #2
    Ja mam coś podobnego ale nie do końca.
    Mam dwie postacie znajdujące się poniżej progów rankingowych, obie miały w tym tygodniu jakieś walki i tak:

    wiadomość cotygodniowa z unspoken:
    https://gyazo.com/ac3a0356af578dcb3cc7ca23c4f56aea

    wiadomości z tosenevrati:
    https://gyazo.com/18ade06b0ca6aeb53aaae8e0be9f5991

    /// dobra już jest ok, nie zauważyłam że na unspoken załapałam się na nagrodę
    Ostatnio edytowane przez tosenevrati ; 13-02-2017 o 01:00

  3. #3
    Vanitas
    Konto usunięte
    To samo mam na vanitasie. "Liga Diamentowa - walki auto: Z powodu nieaktywności na arenie walk straciłeś 20 punktów rankingowych auto. Aby uniknąć kary, musisz w ciągu tygodnia stoczyć walki na arenie z minimum 3 różnymi użytkownikami." A przecież miałem walkę z egocentricem na auto w minionym tygodniu.
    Na błysku natomiast jeszcze gorzej, gdyż "Liga Brązowa - walki manualne: Z powodu nieaktywności na arenie walk straciłeś 60 punktów rankingowych. Aby uniknąć kary, musisz w ciągu tygodnia stoczyć walki na arenie z minimum 3 różnymi użytkownikami.". Tutaj przyznaję, że nie miałem żadnej walki manu, ale rank się traciło dawniej po dwóch tygodniach braku aktywności, a nie po jednym.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    O ile dobrze pamiętam wcześniej też traciło się po tygodniu.
    No i musisz walczyć z trzema różnymi graczami. Z jednym nie wystarczy.

  5. #5
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    O ile dobrze pamiętam wcześniej też traciło się po tygodniu.
    Na brązowej traciłem po dwóch. Nie pierwszy raz na błysku miałem tydzień bez aktywaności na arenie manu.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Na brązowej traciłem po dwóch. Nie pierwszy raz na błysku miałem tydzień bez aktywaności na arenie manu.
    No tak, na postaci KONTO KRADACZ straciłem rank po dwóch tygodniach bez walki (jeszcze jak miałem brąz). A co do wyższych lig to nie wiem, bo najwięcej miałem chyba 364 ranku.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Mam to samo co Kamillo.
    Poziom 65, a żetków nie dostałam.
    Na Peggy, też 65lv jest normalnie.

    Nazwa:  af66c2479e671991bf7e526f297e4290.png
Wyświetleń: 168
Rozmiar:  219.9 KB

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Od:
    Mistrz gry
    13.02.2017 00:00:09

    Aspirant - walki manualne: Z powodu nieaktywności na arenie walk straciłaś 60 punktów rankingowych. Aby uniknąć kary, musisz w ciągu tygodnia stoczyć walki na arenie z minimum 3 różnymi użytkownikami.

    Powinno być "w ciągu dwóch tygodni".

  9. #9
    A ja nic nie dostałem i dobrze mi z tym

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Źródło tego błędu pewnie wynika z posiadania poziomu, który nie został cofnięty/zablokowany. Czyli w wypadku 66 poziomu cofniętego do 65 poziomu dostaje się żetony, a posiadając 65 poziom i nie zdobywając wcześniej wymaganego doświadczenia na 66 poziom tych żetonów nie dostaniemy.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Z moich sprawdzeń wynika, że info o niebyciu na poziomie rankingowym wysłano omyłkowo do wszystkich Aspirantów (bez względu na poziom) - stąd mylne wrażenie, że coś nie tak z poziomem.
    Poprawiono i już nie dostaną tego info, bo ich nie dotyczy. Uzupełniono też sam komunikat o ligę, której dotyczy informacja.

    Powinno być "w ciągu dwóch tygodni".
    poprawiono

    co do kary za brąz/aspiranta - powinna być nie częściej niż co dwa tygodnie. Czyli jak była w ostatnią niedzielę, to już nie powinno być jej w tą najbliższą (jeśli nadal będzie nieaktywność).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •