Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Ligi, Turnieje, Finały Sezonów.

  1. #16
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Łysonżi Dżonson Zobacz post
    Serio? Czego się spodziewałeś?
    Czymś trzeba zastąpić brak nowego miasta. Ja to rozumiem tak - napchajmy wszystkiego, byle czego, tylko żeby coś robili bo czekają 2 lata, a my nawet nie mamy połowy upka.
    Przecież zmiany były konieczne, nawet jakby upek robili pół roku to byś chyba się nudził przez ten czas. A aktualizacje Eternia-Urkaden pewnie dlatego, że do Devos praktycznie zero fabuły i same expienie, więc ludzie odchodzili przed wbiciem tego poziomu.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Deathpool Zobacz post
    Nie uważacie, że turniej raz na kwartał to trochę za rzadko? Taki 20lvl, który nie chce blokować rozwoju postaci, a chciał by brać udział w turnieju w swoim przedziale, a dopiero co by się wcześniejszy skończył nie będzie (raczej na pewno) kisić się przez najbliższe 3 miesiące na 20lvl tylko w tym czasie nabije do maksymalnego poziomu.
    Bez blokady poziomu, to taki 20 lvl tak czy siak sb nie zagra, bo przecież podczas turnieju wbije wyższy poziom i zostanie zdyskwalifikowany.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Bez blokady poziomu, to taki 20 lvl tak czy siak sb nie zagra, bo przecież podczas turnieju wbije wyższy poziom i zostanie zdyskwalifikowany.
    W mfo2 było coś takiego, że jak się zapiszesz na turniej na dany próg poziomowy to go nie przekroczysz bo dokonuje się automatyczna blokada poziomu i nabijany exp jest odkładany na później, czyli tak jak teraz tu tyle, że za darmo. Po zakończeniu turnieju przez postań np. poprzez przegraną cały odłożony exp jest otrzymywany i jak było go dość to postać awansowała na wyższy poziom.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Deathpool Zobacz post
    W mfo2 było coś takiego, że jak się zapiszesz na turniej na dany próg poziomowy to go nie przekroczysz bo dokonuje się automatyczna blokada poziomu i nabijany exp jest odkładany na później, czyli tak jak teraz tu tyle, że za darmo. Po zakończeniu turnieju przez postań np. poprzez przegraną cały odłożony exp jest otrzymywany i jak było go dość to postać awansowała na wyższy poziom.
    Ale to jest organizowane na forum, czyli nie będzie żadnych mechanizmów.

  5. #20
    Nie uważacie, że turniej raz na kwartał to trochę za rzadko? Taki 20lvl, który nie chce blokować rozwoju postaci, a chciał by brać udział w turnieju w swoim przedziale, a dopiero co by się wcześniejszy skończył nie będzie (raczej na pewno) kisić się przez najbliższe 3 miesiące na 20lvl tylko w tym czasie nabije do maksymalnego poziomu.

    Gdy było mówione o turniejach auto liczyłem na coś w stylu mfo2. Był to prosty system podzielony na pewne przedziały poziomowe i zawsze była jakaś frekwencja.
    Zasygnalizuje tu pewną różnice.

    1. Różne typy walk: manu - auto czego w mfo2 nie ma.
    2. Możemy mieć wiele postaci na jednym koncie -> możemy brać udział w turnieju na wielu postaciach na raz.

    Co może taki 20lv zrobić?
    Założyć sobie drugą postać wbić ją na 20lv, druga postacią walczyć PvP, pierwszą wbijać poziomy.

    Odnośnie ilości turniejów:
    Mamy 5 progów poziomowych, na każdym z nim w 3 miesiące odbędą się 2 finały sezonu(dla auto i manu), do tego dla każdego progu w manu mamy 3 turnieje kwalifikacyjne, w auto 1, oraz w auto mamy 3 edycje lig.

    Co daje nam
    2*5 + 3*5 + 5*1 + 5*3 = 45 różnego rodzaju wydarzeń PvP. Jeżeli zrobimy postać na każdy próg poziomu, możemy brać udział w nich wszystkich.

  6. #21
    Czy za turnieje są punkty MF?

    Jak nie, to nie mamy o czym gadać.

  7. #22
    Czy za turnieje są punkty MF?

    Jak nie, to nie mamy o czym gadać.
    Tak, ale NAJWIĘCEJ ich skupia się w finałach sezonu. Reszta daje znacząco mniej

  8. #23
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Ciekawe ilu będzie chętnyuch na te turnieje.

  9. #24
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Ciekawe ilu będzie chętnyuch na te turnieje.
    Jak będą emefy to tabuny graczy.

  10. #25
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Ligi Auto
    Najbardziej dynamiczny z tworów przedstawionych tutaj. Planuje dla nich co najmniej 1 walkę dziennie.
    W jaki sposób to się ma odbywać? Na swoim 63 lvl jestem zapisany na arenę auto 24 godziny na dobę i kompletnie nikt mnie nie atakuje. Więc nie bardzo wiem, jak spowodować, aby to postać mogła mieć co najmniej 1 walkę dziennie bez atakowania przeze mnie 65 lvl wzwyż.

  11. #26
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    W jaki sposób to się ma odbywać? Na swoim 63 lvl jestem zapisany na arenę auto 24 godziny na dobę i kompletnie nikt mnie nie atakuje. Więc nie bardzo wiem, jak spowodować, aby to postać mogła mieć co najmniej 1 walkę dziennie bez atakowania przeze mnie 65 lvl wzwyż.
    Czytałeś o czym jest ten temat..?

  12. #27
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Czytałeś o czym jest ten temat..?
    Tak. Dwie pierwsze części o jakiś turniejszach i finałach, które niezbyt szczególnie mnie interesują, a trzecia część o ligach auto.

  13. #28
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    W jaki sposób to się ma odbywać? Na swoim 63 lvl jestem zapisany na arenę auto 24 godziny na dobę i kompletnie nikt mnie nie atakuje. Więc nie bardzo wiem, jak spowodować, aby to postać mogła mieć co najmniej 1 walkę dziennie bez atakowania przeze mnie 65 lvl wzwyż.
    Recepta jest prosta. Będziesz walczył z graczami mającymi 65 lv. Wtedy gwarantuję Ci nawet więcej niż jedną walkę dziennie!

  14. #29
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    W jaki sposób to się ma odbywać? Na swoim 63 lvl jestem zapisany na arenę auto 24 godziny na dobę i kompletnie nikt mnie nie atakuje. Więc nie bardzo wiem, jak spowodować, aby to postać mogła mieć co najmniej 1 walkę dziennie bez atakowania przeze mnie 65 lvl wzwyż.
    A gdzie jest napisane że to o rank?

  15. #30
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    A gdzie jest napisane że to o rank?
    Nigdzie, ale jaki sens ma walka bez ranku? Tylko miksy się traci, a żetonów nabić nie można.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •