Zobacz wyniki ankiety: Kto według ciebie zasłużył na miano Gracza Roku 2016 ?

Głosujących
141. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Kim Chi

    51 36.17%
  • Asasynek

    28 19.86%
  • MasterOfPuppets

    26 18.44%
  • Dorek

    3 2.13%
  • Alvi

    5 3.55%
  • esq

    10 7.09%
  • SystemOfADown

    5 3.55%
  • Atronis

    2 1.42%
  • Keriehyl

    6 4.26%
  • Rumplestiltskin

    1 0.71%
  • Sylva

    4 2.84%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 40

Temat: Plebiscyt na Gracza Roku 2016 - Ankieta

  1. #16
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Pozdrawiam

    Załącznik 5489
    Ciekawe jakie to ciemne plany kryją się pod zakładką "Kim Chi".

  2. #17
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    A potem Leon płacze ze przez elite jest biedny... cóż, chyba nie biednieje przez "elitę"

  3. #18
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    A potem Leon płacze ze przez elite jest biedny... cóż, chyba nie biednieje przez "elitę"
    Akurat tutaj wykorzystałem jedynie małą wadę w regulaminie, że kupowanie głosów jest równe dyskwalifikacji, jednakże Keriehyl nic nie kupił, więc jedyne co można zrobić to zdyskwalifikować mnie, a ja nie należę do plebiscytu . Można wprawdzie oskarżyć o kupowanie przez kogoś, ale tutaj potrzeba dowodów że Ker wiedział, więc póki ich nie ma to nie ma jak oskarżyć. Nie mam sobie nic do zarzucenia, bo jak widzisz, wszystko tutaj jest jak najbardziej legalne, a Rebeq popełnił w regulaminie spory błąd. Pozdrawiam.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Rebeq wyszedł z fajną inicjatywą, a wy musicie ze wszystkiego robic patologię ;D

  5. #20
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Akurat tutaj wykorzystałem jedynie małą wadę w regulaminie, że kupowanie głosów jest równe dyskwalifikacji, jednakże Keriehyl nic nie kupił, więc jedyne co można zrobić to zdyskwalifikować mnie, a ja nie należę do plebiscytu . Można wprawdzie oskarżyć o kupowanie przez kogoś, ale tutaj potrzeba dowodów że Ker wiedział, więc póki ich nie ma to nie ma jak oskarżyć. Nie mam sobie nic do zarzucenia, bo jak widzisz, wszystko tutaj jest jak najbardziej legalne, a Rebeq popełnił w regulaminie spory błąd. Pozdrawiam.
    Ale jak trener daje swojemu podopiecznemu sterydy (Nawet po cichaczu) to i tak powinien zostać zdyskwalifikowany.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Akurat tutaj wykorzystałem jedynie małą wadę w regulaminie, że kupowanie głosów jest równe dyskwalifikacji, jednakże Keriehyl nic nie kupił, więc jedyne co można zrobić to zdyskwalifikować mnie, a ja nie należę do plebiscytu . Można wprawdzie oskarżyć o kupowanie przez kogoś, ale tutaj potrzeba dowodów że Ker wiedział, więc póki ich nie ma to nie ma jak oskarżyć. Nie mam sobie nic do zarzucenia, bo jak widzisz, wszystko tutaj jest jak najbardziej legalne, a Rebeq popełnił w regulaminie spory błąd. Pozdrawiam.
    OBCHODZIMY REGULAMIN OMG JAK DOBRZE ALE JESTEM GENIUSZEM, GRAŻYNA GDZIE JEST OBIAD DLA TWOJEGO BOHATERA JANUSZA????

    A tak na poważnie. Za trollowanie i kupowanie głosów świadomie wykorzystując braki regulaminu ( tak jak w grze - zamiast zgłosić niejasność ty postanowiłeś z niej skorzystać) powinieneś dostać bana (tak jak w grze za korzystanie z błędu).

  7. #22
    musaraj
    Konto usunięte
    Kupowanie głosów kupowaniem, ale obowiązkiem każdego porządnego gracza jest, nawet bez zachęty w postaci golda, zagłosowanie na Keriehyla.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Tutaj mała zagadka dla Leona- Jaki jaki punkt byś dodał w regulaminie, aby podobna sytuacja się nie powtórzyła ? Zastanów się 2 razy, zanim udzielisz odpowiedzi na to pytanie. Jeśli będę chciał to zdyskwalifikuje Keriehyla i nie sądzę by ci podziękował za taką "pomoc" w zdobywaniu głosów (Zaczniesz coś bredzić o elicie to myślę, że Krycha dorzuci coś od siebie). Na moje oko Keriehyl faktycznie o tym nie wiedział, więc nie poniesie żadnych konsekwencji, ale zapowiadam, że jeśli dostanę chociaż jeden screen jak Leon płaci komuś za głos to Keriehyl zostaje automatycznie zdyskwalifikowany, bo przecież już wie o tym, że ktoś go "sponsoruje" i może temu zapobiec.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Gratulacje kim chi.

  10. #25
    musaraj
    Konto usunięte
    Dobry wieczór. Wynik plebiscytu na Gracza Roku 2016 to jest jakaś porażka...

  11. #26
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Ja tylko to tak skomentuję:


    @down I nie na Keriehyla. To co on zrobił znaczy dla was tylko 6 głosów...
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 12-02-2017 o 21:55

  12. #27
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Nie na Asasynka, nie na MoPa, tylko na Kim Chi. Jeśli dla was to, co oni zrobili znaczy tylko 27 czy 23 głosy.

  13. #28
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    A co zrobil Keriehyl? Bo nie widziałem nigdzie żadnych widocznych osiągnięć

  14. #29
    musaraj
    Konto usunięte
    Zajmował się pracą organiczną u podstaw, robił to, czego ci wielcy nie dostrzegali zajęci wsadzaniem nosów w swoje własne sprawy.

  15. #30
    coś jak grzebanie w anusie i wmawianie światu, że jest się użytecznym :l

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •