Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 206

Temat: Update jakie wrażenia ?

  1. #31
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Blokada jest automatyczna na 65/darmowa i opcjonalna dla 66+ i w tych przypadkach ona samoistnie zejdzie po zwiększeniu się poziomu max.

    Tylko osoby, które chcą się celowo zatrzymywać poniżej poziomu max muszą blokować/odblokowywać za MF.
    czyli mam rozumieć że jeśli resne na 65 to wraz w wejsciem nordii odblokuje mi level na ten co mam ? przykładowo 67

  2. #32
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    no tak, przeciez odkłada się exp tylko

  3. #33
    Magician
    Konto usunięte
    no cóż, dyskusja o zmianach tvt była najwyraźniej nic nie znaczącym kolejnym tematem związanym z tymi walkami, cały czas tylko reformy pvp, kiedy wreszcie tvt zostanie ''unowocześnione'' ?

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Współczuję tym, którzy tłuką ene miesiącami żeby teraz blokować się na 65.

  5. #35
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    czyli mam rozumieć że jeśli resne na 65 to wraz w wejsciem nordii odblokuje mi level na ten co mam ? przykładowo 67
    Tak. Ale pamiętaj, że przed Nordią nie możesz już wrócić na 66+ (nawet usługą).

  6. #36
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    no cóż, dyskusja o zmianach tvt była najwyraźniej nic nie znaczącym kolejnym tematem związanym z tymi walkami, cały czas tylko reformy pvp, kiedy wreszcie tvt zostanie ''unowocześnione'' ?
    Właśnie mam to samo pytanie było wiele tematów co do zmian tvt a nawet nie dostajemy żadnych sygnałów by coś takiego wgl było planowane.

  7. #37
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Blokada jest automatyczna na 65/darmowa i opcjonalna dla 66+ i w tych przypadkach ona samoistnie zejdzie po zwiększeniu się poziomu max.

    Tylko osoby, które chcą się celowo zatrzymywać poniżej poziomu max muszą blokować/odblokowywać za MF.
    Nie powinno być tak, że na 65lvl sam decydujesz czy chcesz zablokować poziom czy expić dalej? (za darmo)
    Później ew. cofnięcie się do 65, ale to już za mfy
    ***** ***

  8. #38
    musaraj
    Konto usunięte
    Jeszcze niedawno pamiętam płacze, że gracze mający 68 lv są nie do pokonania dla gracza z 65, bo 30 pkt więcej stat, bo większe obrażenia run kamyków, bo mfo głupia gra i w ogóle admini złodzieje.

    Teraz gdy się temu przeciwdziała, to krzyk, że fatalny upek, że gorsze od reformy depo, że skok na kasę... Dramat.

    Największym błędem tej aktualizacji - prawdopodobnie - jest to, że nowi gracze, którzy dopiero będą wbijać ten 65 lv będą mieli ten lv z góry zablokowany - choć tu nie udało się uniknąć problemów i gra poszła na rękę potencjalnym graczom PvP.

    Natomiast drobny bilans zysków i strat z różnych perspektyw:

    Moja (przeciętny gracz z postacią na max lv + i drugą postacią do walk na niższym lv):
    + darmowy reset stat
    ++ mogę przejść kilka questów i zabić kilka bossów na mojej drugiej postaci nie bojąc się o to, że wypadnę z przedziału, na który mam EQ

    - będę miał trudniejsze walki z Amaterasu czy bossami z Areny Devos

    Z perspektywy zwykłego gracza PvP, który nie gra od jakoś bardzo dawna, ma postać na 66 lv, zaliczona Arena Devos:
    + darmowy reset stat
    + nie będą mnie atakować gracze 2 lv wyżej, mam lepsze szanse na pokazanie swoich umiejętności


    Z perspektywy gracza fabułowca, który po prostu zbiera EQ i kasę:
    + gracze PvP mający lepsze EQ nie będą mnie bójkować dla łatwego ranku
    + zmniejszy się konkurencja do bycia "wysokim lvlem najlepszym pomocnikiem z minibossem"
    + darmowy reset (nigdy nie zaszkodzi)


    Z perspektywy gracza PvP na 68 lv:
    -------- HURR DURR BĘDĘ MUSIAŁ WRÓCIĆ NA 65 LV I BĘDĘ MUSIAŁ POKAZAĆ SWOJE PRAWDZIWE UMIEJĘTNOŚCI, A NIE WYGRYWAĆ DZIĘKI 20 PUNKTOM STAT WIĘCEJ I WIĘKSZYM OBRAŻENIEM Z KAMYKÓW GŁUPIA GRA KASUJE KONTO ADMINI TO ZŁODZIEJE!!!!!!1




    Nie dziwię się, że tak protestujecie w tym temacie
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 08-02-2017 o 01:21

  9. #39
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Z perspektywy gracza fabułowca, który po prostu zbiera EQ i kasę:
    + gracze PvP mający lepsze EQ nie będą mnie bójkować dla łatwego ranku
    + zmniejszy się konkurencja do bycia "wysokim lvlem najlepszym pomocnikiem z minibossem"
    + darmowy reset (nigdy nie zaszkodzi)
    No prosz, idealnie mnie opisałeś Z tym, że teraz nie bd mógł ubrać eq na 66 lvl Fargiem :/

  10. #40
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    No prosz, idealnie mnie opisałeś Z tym, że teraz nie bd mógł ubrać eq na 66 lvl Fargiem :/
    Będziesz mógł, ktoś po prostu przeoczył to eq

  11. #41
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    to było Wprowadzic nowe miasto i z miastem to zeby wszyscy na 80 czy jakim tam lvl ma byc stali a nie teraz jak juz 2 lata mineły

  12. #42
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    A ja oceniam na +, wreszcie wszyscy w pvp będą równi, jeśli chodzi o staty bazowe.
    Upek mi się podoba

  13. #43
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Update na temat PVP mi się podoba, chociaż nie jestem taki dobry w walki, ale nie zgodzę się z punktem 9.
    Tak jak mówił Lokithor powinno się wprowadzić to, kiedy było odrazu Devos i po 3 miesiącach od wprowadzenia Devos, jak każdy miałby już 65lvl.

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Nie walczę PvP więc dla mnie to nic nie zmienia, rozumiem że po resecie staty też są wycofywane? Jeśli tak to pokonywanie minibossów może być trudniejsze, niektóre to się bije 4x67|4x68 to jest kilkadziesiąt statów dla wszystkich razem! Ile %EXP dostaje się na tej nowej blokadzie na 65? Może podwyższyć poziom do 70, został dodany przecież update z takimi potworami...

  15. #45
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Ta zmiana ma zmienić system rankingów, no super zmianie ulegają : Arena Mistrzowie, Arena Przewaga Zwycięstw, Doświadczenie, Pvp , pvp auto. Wiadomo, że pvp w 24h, pvp auto w 24h, złoto w 24h się nie ulepszy, ranking poziom pokonania bossa jest doskonały i pomocników też się nie za bardzo da zmienić.
    Up poprawił 4 kategorie pvp oraz exp zmienił i na 11 rankingów 10 jest teraz według mnie okej (zwłaszcza podział pvp). Czemu znowu się zostawia ranking złoto na koncie w takiej patowej sytuacji ? W odpowiedzi na ten ranking dostałem, że trwają prace. Praca dobiegły końca a ranking został olany.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •