Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 196 do 206 z 206

Temat: Update jakie wrażenia ?

  1. #196
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    "Zwiększono limit wypełnienia zasady aktywności do 3 walk z różnymi użytkownikami (obecnie 1 walka wystarczy)."

  2. #197
    Vanitas
    Konto usunięte
    Aha. To świetny upek. W ciągu tygodnia muszę stoczyć 3 walki auto z 65 lvl (bo innych graczy w przedziale z ligą diamentową nie mam), żeby ranku nie stracić. A jak już stocze te 3 walki, to i tak nagrody tygodniowej nie dostanę, bo nie mam jednego z poziomów rankingowych (tj. 20, 30, 40, 50, 65). Po prostu lepiej być nie mogło...

  3. #198
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Wbij wyższy poziom.

  4. #199
    musaraj
    Konto usunięte
    Bawi mnie ta roszczeniowość. 2 lata temu nikt nawet nie marzył o czymś takim, jak cotygodniowe nagrody żetonowe.

  5. #200
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Nie dostalem zetonow za lige bo mam 42lv ale jesli bym nie walczyl to bym stracil rank na 42lv ?

  6. #201
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Tak.

  7. #202
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Bawi mnie ta roszczeniowość. 2 lata temu nikt nawet nie marzył o czymś takim, jak cotygodniowe nagrody żetonowe.
    Bo obecny system jest niesprawiedliwy. Albo każdy lvl powinien mieć tygodniową nagrodę albo żaden. Tymczasem obecny system powoduje, że posiadanie jakiegokolwiek ranku na innych poziomach niż 20,30,40,50,65 jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Jak nie zawalczę na tych poziomach, to stracę rank, a jak zawalczę to nie dostanę żadnej nagrody, a w moim przypadku dodatkowo też stracę rank, bo z 65 lvl w lidze złotej/diamentowej brak szans na wygraną postacią z 63 lvl.
    Wbić wyższy poziom można, ale awans z 50 lvl do kolejnego poziomu rankingowego tj. 65 lvl zajmuje kilka tygodni i nie jest zrozumiałym, dlaczego przez te kilka tygodni nie można dostawać nagród za posiadaną ligę. Blokowanie poziomu nie jest żadnym rozwiązaniem, albowiem sporo część bossów jest do pokonania na poziomach, pomiędzy poziomami rankingowymi i ten system, który wprowadzili nie wiem jaki miał cel. Przecież jeżeli na 63 lvl wygrałem pvp z 60 lvl, to była jego dobrowolna wola, że zdecydował się zaatakować wyższy lvl, który ma więcej statów bazowych. Taka sytuacja była odmienna od sytuacji, kiedy 68 lvl atakował 65 lvl, gdyż te poziomy były traktowane jednakowo jako osoby 65+, co było motywem wprowadzanych zmian.

    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Nie dostalem zetonow za lige bo mam 42lv ale jesli bym nie walczyl to bym stracil rank na 42lv ?
    Otóż to. Dlatego w przypadku mojego 63 lvl mam w zasadzie dwie opcje do wyboru:
    1. stracić rank z powodu braku aktywaności;
    2. stracić rank atakując i przegrywając z 65 lvl.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 13-02-2017 o 18:37

  8. #203
    musaraj
    Konto usunięte
    Otóż to. Dlatego w przypadku mojego 63 lvl mam w zasadzie dwie opcje do wyboru:
    1. stracić rank z powodu braku aktywaności;
    2. stracić rank atakując i przegrywając z 65 lvl.
    A jakie miałeś opcje przed zmianami?
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 13-02-2017 o 20:54

  9. #204
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Błyskawiczka, zrozum wreszcie ze te zmiany są po to żeby na przedzialach 20, 30, 40 i 50 były walki, tylko że dopiero co to weszło i troche minie zanim na dobre ruszą walki w każdym przedziale. Wcześniej miałeś to samo, tyle że wystarczyła jedna walka, żeby utrzymać swój ranking czyli wystarczylo mieć znajomą osobę i trzymalo się rank do woli. Teraz osoba która nie ma walk automatycznie spada niżej i ma tych walk więcej, a jeśli jest na tyle dobra to spowrotem wróci na swoje miejsce : )

    I powtórze Ci jeszcze raz, że będzie więcej osób w danych przedzialach tylko potrzeba na to trochę czasu

  10. #205
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    A jakie miałeś opcje przed zmianami?
    Taką jaką podał Atronis. Dwie osoby poniżej 65 lvl były w moim w przedziale ranku auto i wystarczyła jedna walka w tygodniu. Teraz natomiast muszę stoczyć walki co najmniej z 3 różnymi osobami, więc bez ataków na 65 lvl nie mam szans na uniknięcie kary za brak aktywności. Poza tym sporo część 65 lvl ma lige złotą, więc jak atakowałem np. girl, to straciłem 33 ranku po przegranej. Jakbym natomiast wygrał, to bym zyskał 6 ranku. To jest też niesprawiedliwe, że ten system patrzy tylko na różnice ranku, ale już nie na różnice lvl, choć wcześniej było to samo.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 14-02-2017 o 19:32

  11. #206
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Taką jaką podał Atronis. Dwie osoby poniżej 65 lvl były w moim w przedziale ranku auto i wystarczyła jedna walka w tygodniu. Teraz natomiast muszę stoczyć walki co najmniej z 3 różnymi osobami, więc bez ataków na 65 lvl nie mam szans na uniknięcie kary za brak aktywności. Poza tym sporo część 65 lvl ma lige złotą, więc jak atakowałem np. girl, to straciłem 33 ranku po przegranej. Jakbym natomiast wygrał, to bym zyskał 6 ranku. To jest też niesprawiedliwe, że ten system patrzy tylko na różnice ranku, ale już nie na różnice lvl, choć wcześniej było to samo.
    Jakby patrzyło na level i jeszcze dobierało stawkę to taki 63lvl hiter mógłby sobie bez problemu trzymać wysokie auto bez ryzyka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •