Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 206

Temat: Update jakie wrażenia ?

  1. #136
    Ja przeczytałem wszystko. Na początku myślałem że na tym 65+ lvl będą czerpać korzyści bo mają tygodniowe żetony do walki a ja nic tu, a jednak. Szkoda, że chodząc z fabułą nie możemy co poziom więcej żetonów zbierać tylko tak że raz można a potem rusza się z fabułą i nie ma przez kilkanaście poziomów.

    Teraz zanika kompletnie proporcjonalność poziomów do korzyści.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 09-02-2017 o 17:45

  2. #137
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    A dałeś już ten wybór? Bo moje postacie na 65tym poziomie mają blokadę automatyczną i nie można jej zdjąć, a nie chciałem się na nią decydować.
    Ta zmiana została tylko zapowiedziana, nie jest jeszcze wykonana.

  3. #138
    Ja tam się czuję oszukana, już nie chodzi o MF bo nie wiele przeznaczyłam na expa ale o sam fakt że poświęciłam całą energię i czas na wbijanie lvla by mieć lekką przewagę nad innymi graczami. Teraz to zostało mi odebrane i jestem bardzo w tyle. Po co mi teraz informacja że mam tam 68 lvl? Jak by była możliwość przeniesienia całej ilość punktów doświadczenia (a nie po zmniejszeniach przez limit poziomowy) na inną postać to by było w porządku, ale czy w ogóle da się to zrobić i czy jest taka funkcja w ogóle możliwa?

  4. #139
    Użytkownik Avatar PatrioSaint
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    27
    @up
    Raczej nie ma takiej możliwości, ale masz racje. Mogli zrobić to po Nordii, niektórzy gracze wydali sporo MF na ene, czy bonusy.

  5. #140
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Ja tam się czuję oszukana, już nie chodzi o MF bo nie wiele przeznaczyłam na expa ale o sam fakt że poświęciłam całą energię i czas na wbijanie lvla by mieć lekką przewagę nad innymi graczami. Teraz to zostało mi odebrane i jestem bardzo w tyle. Po co mi teraz informacja że mam tam 68 lvl? Jak by była możliwość przeniesienia całej ilość punktów doświadczenia (a nie po zmniejszeniach przez limit poziomowy) na inną postać to by było w porządku, ale czy w ogóle da się to zrobić i czy jest taka funkcja w ogóle możliwa?
    Ja bym się cieszyła, że po 65 nie ma blokady stałej czyt. doświadczenia nie dostajemy.
    I nie, nie jesteś bardzo w tyle - po prostu nie masz już przewagi z powodu grania dłużej. I to jest dobre dla nowych graczy.

  6. #141
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Miło że przyznajesz, że 40 lv jest już przez Aediona zdominowany i na nim nic nie zdołasz osiągnąć
    Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś tak daleko idące wnioski, a będąc szczerym - nie wiem kto jest wysoko na przedziale 40lv,
    bo po prostu nie mam postaci i również średnio się orientuję kto to Aedion. EOT.


    Wspomnę również o jednej małej rzeczy - na poziom 25. jest ciekawy set bandycki i płomienny,
    a tak na dobrą sprawę został pominięty w grupie rankingowej.
    Rozumiem, że tworzenie grupy 20, 25, 30 - to już jest dość gęsto, ale mimo wszystko jakiś mi niedosyt pozostał,
    bo jednak biło się trochę Gomezów i zbierało uzbrojenie, którego sensownie się nie wykorzysta

    Cieszę się, że aktywnie GTW nasłuchuje głosów ludu, ale bądźmy szczerzy - zmiany wywołały spore poruszenie wśród grających.
    Wiele razy już czytałem na czatach, że gra się spier., że ssie, że dno i brak szacunku dla graczy. Liczy się tylko hajs dla adminów.
    Gra za coś też musi się utrzymać i jak każda inicjatywa/inwestycja, fajnie jak przynosi zyski. To normalne i całkowicie zrozumiałe.
    Jednak to osoby grające tworzą tą grę, a nie odwrotnie, dlatego uważam, że wprowadzając takie zmiany,
    przez które faktycznie część osób czuje się pokrzywdzona i tracą motywację oraz radość z gry,
    pasowałoby dążyć do konsensusu, choć jak wiemy - jeszcze się taki nie urodził, coby każdemu dogodził.

    W przypadku postaci, które "przeexpiły" daną grupę rankingową, z miejsca są pozbawione bonusów tygodniowych,
    które i tak było ciężko wyrobić w 100%, z powodu niewielkiej ilości graczy.
    Szczególnie zwracając uwagę na walki manu, na które często może być "zły moment" czy brak czasu,
    więc ten bonus tygodniowy (nawet jego część) był zawsze jakimś pocieszeniem i oznaką, że się nie stoi w miejscu.

    Postać na 21lv najłatwiej skasować i wbić od nowa. Ale już z wyższą jest problem.

  7. #142
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Ja bym się cieszyła, że po 65 nie ma blokady stałej czyt. doświadczenia nie dostajemy.
    I nie, nie jesteś bardzo w tyle - po prostu nie masz już przewagi z powodu grania dłużej. I to jest dobre dla nowych graczy.
    Nie twierdzę że ta zmiana nie jest fajna bo mi się osobiście podoba ale chodzi mi o to że przez ten czas spokojnie bym wbiła lvl na dwóch kolejnych postaciach, miała bym 3 postacie lvl 65, jak dla mnie to jest to wielka strata.

  8. #143
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Jak by była możliwość przeniesienia całej ilość punktów doświadczenia (a nie po zmniejszeniach przez limit poziomowy) na inną postać to by było w porządku, ale czy w ogóle da się to zrobić i czy jest taka funkcja w ogóle możliwa?
    > Wbić 68 lvl na głównej postaci
    > Stworzyć nową postać
    > Przesłać niezmniejszoną ilość pkt doświadczenia (Czyli za jednego mobka kilkaset expa, a nie tak, jak normalnie na nowej postaci po kilka pkt)

    Ten sposób byłby bezsensowny. Czemu postać na pierwszym poziomie ma mieć kilkaset expa za mobka? Jak już przesyłać expa to TYLKO zmniejszonego. Inaczej na nowej postaci byś sb wbiła za duży lvl. Dużo większy, niż byś wbiła tą postacią normalnie.

  9. #144
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    > Wbić 68 lvl na głównej postaci
    > Stworzyć nową postać
    > Przesłać niezmniejszoną ilość pkt doświadczenia (Czyli za jednego mobka kilkaset expa, a nie tak, jak normalnie na nowej postaci po kilka pkt)

    Ten sposób byłby bezsensowny. Czemu postać na pierwszym poziomie ma mieć kilkaset expa za mobka? Jak już przesyłać expa to TYLKO zmniejszonego. Inaczej na nowej postaci byś sb wbiła za duży lvl. Dużo większy, niż byś wbiła tą postacią normalnie.
    No fakt o tym nie pomyślałam że mobek lvl 1 daje mniej expa niż mobek lvl70, Jak dla mnie mogła by to być szacunkowa ilość expa ile by ktoś mógł wbić gdyby wbijał normalnie.

  10. #145
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Zmiana przedziału możliwego rozpoczęcia bójki do jednego przedziału rankingowego niżej niż jesteśmy. (było +/-20% poziomu). Przykładowo gracz z poziomem 51-65 może zaatakować graczy z poziomem 41-50. W tej kwestii postacie z poziomem większym niż 65 są traktowane jak 65.


    Czy mam rozumieć, że teraz 65 lvl może atakować 41 lvla? Jeśli tak, to nieźle dowaliliście z aktualizacją. Siąść i płakać nad tak głupimi pomysłami.

  11. #146
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    było od razu znieść ten cały limit a zapewniam że gra stała by się bardziej atrakcyjna i zwiększyłaby aktywność

  12. #147
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Pvp traci trochę sens, ludzie nie mają przewagi lv tylko eq i 3/4 na niskim poziomie ciśnie w woja na przeczekanie, wypad, szczęśliwy cios. Super pomoc dla pvp, jest gorzej niż było.
    Dojdzie do tego, że niedługo jedyną dobrą metą będzie granie full atak i nic więcej.
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 10-02-2017 o 10:11

  13. #148
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby podnieść Lv do 70, nie byłoby żadnych cudów z odkładaniem EXP, blokowaniem, odblokowywaniem i innymi cudami. Niech admin dorobi jeszcze kawałem fabuły i podwyższy do 70, co wy na to?

  14. #149
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby podnieść Lv do 70, nie byłoby żadnych cudów z odkładaniem EXP, blokowaniem, odblokowywaniem i innymi cudami. Niech admin dorobi jeszcze kawałem fabuły i podwyższy do 70, co wy na to?
    Myślę, że to ożywi grę na 20 minut

  15. #150
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Pvp traci trochę sens, ludzie nie mają przewagi lv tylko eq i 3/4 na niskim poziomie ciśnie w woja na przeczekanie, wypad, szczęśliwy cios. Super pomoc dla pvp, jest gorzej niż było.
    Dojdzie do tego, że niedługo jedyną dobrą metą będzie granie full atak i nic więcej.
    To ma związek z tą aktualizacją?
    Nie? To polecam inny temat.

    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby podnieść Lv do 70, nie byłoby żadnych cudów z odkładaniem EXP, blokowaniem, odblokowywaniem i innymi cudami. Niech admin dorobi jeszcze kawałem fabuły i podwyższy do 70, co wy na to?
    Mocno nie fair wobec osób, które nabily już ten 68 lv, a inni nabija go 33 razy szybciej. Inna sprawa, ze nie da sie dorobić "kawałka fabuły".

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •