Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 206

Temat: Update jakie wrażenia ?

  1. #61
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Więc nie korzystaj z blokady i nic się nie zmienia, jeśli jedynym celem gry jest wbicie tego poziomu.
    No wlasnie NIE jest jedynym celem. 69lv miał ułatwiać walki, czy to z mobami, mini-bossami czy PVP

  2. #62
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Dobra panowie - dzięki, załapałem.
    W każdym razie tak jak pisałem uważam to za wadę - skoro po upku Nordia nie będę mógł wbić poziomu powyżej maksymalnego to gra straci sens aż do wprowadzenia kolejnego miasta.
    Nie do końca rozumiem taką zmianę bo nie wiem co komu przeszkadza że część graczy chce sobie wbić ten 1/2 lvle więcej świadomie eliminując się z pvp ale trudno, przynajmniej do następnego miasta mogę sobie grać po swojemu.

  3. #63
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał Blitz Zobacz post
    Tomi, a w przypadku KG, jeśli ktoś miał 67lv a zrobił się na 65, to idzie jako 65?
    I czy ten co miał 67 lub wyżej, ale nie wykupił usługi idzie z tym 67lvlem?
    Były postulaty, aby na KG, IŚ nie mogły wchodzić postacie >65, ale obecnie jest po staremu.

  4. #64
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    20
    Mimo wszystko uważam że gracze napędzający tą gre zostali poszkodowani. Posiadanie wyższego lewelu powinno być kożyścią tak jak posiadanie lepszego eq.
    Jaki był sens wbijania 68l? W tym czasie bym zrobił inną postać na 65l lub nawet dwie, lepiej bym na tym wyszedł.
    Ponadto ceny obniżenia poziomu są zbójeckie, zawiodłem się. Aktualizacja do bani

  5. #65
    Cytat Napisał Jabix Zobacz post
    Mimo wszystko uważam że gracze napędzający tą gre zostali poszkodowani. Posiadanie wyższego lewelu powinno być kożyścią tak jak posiadanie lepszego eq.
    Jaki był sens wbijania 68l? W tym czasie bym zrobił inną postać na 65l lub nawet dwie, lepiej bym na tym wyszedł.
    Ponadto ceny obniżenia poziomu są zbójeckie, zawiodłem się. Aktualizacja do bani
    Chociaż jeden myśli racjonalnie. Dobre porównanie. Może idąc tokiem rozumowania TOMIEGO, usuńmy kowala, bo przecież daje korzyści i pozwala na wykucie lepszgo eq!

  6. #66
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    To na uj, ze sie tak brzydko wyraze mozolnie wbijalem ten 69 ? No przeciez nie dla samej liczby.

    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Jedynym sensownym rozwiązaniem do tej pory było wbijanie lv. Dawało satysfakcję, a po upragnionym osiągnieciu celu dzięki uporowi i ciężkiej pracy dostawało się oprócz wspomnianej satysfakcji także niewielki bonus do wszelakich walk.
    No przecież sam napisałeś - głównie dla satysfakcji z największej cyferki w grze. Bonus do wszelakich walk wciąż Ci zostaje (mylę się?). Jeżeli nie chcesz blokować sobie lv, to go nie będziesz sobie blokował.

  7. #67
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ale przecież ten exp Wam się odłoży/odłożył. Realnie nic na tym nie stracicie, a gra będzie bardziej sprawiedliwsza, gdy wszyscy będą mogli osiągnąć maksymalny poziom o takiej samej wartości.

    Przecież teraz nie musicie iśc na 65, mozecie zostać tam, gdzie jesteście - natomiast od Nordii już każdy będzie zdobywał poziomy maksymalne na tych samych zasadach, niezależnie od tego "czy chce nabić więcej".

    Ułatwiać walki z mobami, cóż... jeżeli nie jesteś w stanie bić tych silniejszych na odpowiednim poziomie, możesz przejść na słabe. W drugę stronę natomiast - logiczne jest, że silniejsze moby wymagają np. lepszego skryptu, dobrych stat czy eq z plusami - w tym wypadku lvl był tylko pomocą, teraz tak po prostu nie będzie, bo nikt nie wbije więcej niż założony.

    Po raz kolejny z gry zostały wyeliminowane nierówności, a przy tym nie zabrano Wam waszych osiągnięć. Macie zapowiedź sprawy z MAX poziomem w przyszłości, więc nie możecie powiedzieć, że "wbijacie expa powyżej limitu, a mogliście te ene inaczej spożytkować". Każdy będzie startować równo, z tymi samymi założeniami.

    To naprawdę IMO pozbycie się kolejnej patologii z tej gry, a płacze są troche niewskazane, przede wszystkim z faktu, że "nic Wam nie zabrano".
    Bididididid!

  8. #68
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Dobra panowie - dzięki, załapałem.
    W każdym razie tak jak pisałem uważam to za wadę - skoro po upku Nordia nie będę mógł wbić poziomu powyżej maksymalnego to gra straci sens aż do wprowadzenia kolejnego miasta.
    Nie do końca rozumiem taką zmianę bo nie wiem co komu przeszkadza że część graczy chce sobie wbić ten 1/2 lvle więcej świadomie eliminując się z pvp ale trudno, przynajmniej do następnego miasta mogę sobie grać po swojemu.
    Teoretycznie taka furtka jak jest obecnie dla 66+ mogła by istnieć + pozwolenie nawet nowym na przekraczanie poziomu. Ostatecznie obecne rozwiązanie i tak było mocno kompromisowe, bo niektórzy chcieli wręcz twardego cofania na 65 bez wyjątku.

    Tylko czy naprawdę te 20-30 pkt statystyk zmienia aż tak dużo poza PVP, że decyduje o sensie lub bezsensie gry? Bo samo zarabianie na dodatkowe poziomy na przyszłość i tak pomimo blokady się odbywa, w rankingu expa się wszystko po staremu liczy.

  9. #69
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Teoretycznie taka furtka jak jest obecnie dla 66+ mogła by istnieć + pozwolenie nawet nowym na przekraczanie poziomu. Ostatecznie obecne rozwiązanie i tak było mocno kompromisowe, bo niektórzy chcieli wręcz twardego cofania na 65 bez wyjątku.

    Tylko czy naprawdę te 20-30 pkt statystyk zmienia aż tak dużo poza PVP że decyduje o sensie lub bezsensie gry? Bo samo zarabianie na dodatkowe poziomy na przyszłość i tak pomimo blokady się odbywa, w rankingu expa się wszystko po staremu liczy.
    Tak,zmienia dużo. Większość którym zależało żeby nie odstawać na tym 65 - 67 lvlu założę się,że ładowało w jakimś stopniu MF aby zrównać się z resztą. A teraz co? Mam bulić po to,żeby cofnąć coś za co zapłaciłem? I nie obchodzi mnie to,że mogę sobie odłożyć go na później i będę miał od razu wyższy lvl oraz "lepszy start" na początku w nordii. Jeśli zakażecie wbijać wbijać większym poziomom niż 65< to w ogóle będzie już paranoja i wyzysk, który ma na celu wydania tych MFÓw aby cofnąć lvl i swobodnie chodzić na KG/IŚ. (nie mówiąc już nic o żetonach)

  10. #70
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Chociaż jeden myśli racjonalnie. Dobre porównanie. Może idąc tokiem rozumowania TOMIEGO, usuńmy kowala, bo przecież daje korzyści i pozwala na wykucie lepszgo eq!
    Gdybym to jeszcze ja sam z siebie zainicjował potrzebę takich zmian
    Na forum regularnie przewijały się tematy odnośnie "niesprawiedliwości" w PvP.
    Szczerze, to mi by było o wiele wygodniej tego nie ruszać, ale ugiąłem się w końcu.

  11. #71
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Kubazy nie kubazy, przestańcie się żalić, albo się dostosować albo się kasaować czy coś

  12. #72
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Blitz Zobacz post
    Kubazy nie kubazy, przestańcie się żalić, albo się dostosować albo się kasaować czy coś
    to już akurat nie ty będziesz decydował kto ma się kasować,a kto nie
    Chłop wyraził tylko swoją opinie, więc odpuść sobie

  13. #73
    Kowal to taki sam "ulepszacz" statów jak lv up. Skoro w tej spolecznosci panuje skretyniały pogląd dążenia do równości to czemu nie domagają się wycofania kowala? W czym kowal jest lepszy od wbicia lv?

  14. #74
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Gdybym to jeszcze ja sam z siebie zainicjował potrzebę takich zmian
    Na forum regularnie przewijały się tematy odnośnie "niesprawiedliwości" w PvP.
    Szczerze, to mi by było o wiele wygodniej tego nie ruszać, ale ugiąłem się w końcu.
    Z jednej strony okej bo teraz nie będzie taki Farben kozaczył w pvp bo ma 68 i 30 czy 20 stat więcej i uważa sie od razu za lepszego, nie wiadomo kogo, już płakał na czacie ze do dupy zmiana ble ble takie tam.
    Ale z drugiej strony o takich rzeczach jednak graczy mogłeś po informować bo bez sensu wtedy by nie wbijali tych 66,67,68 poziomów by być "lepszym".
    Bo teraz są wielkie płacze z strony głównie 68 lvl "To po co ja wbijałem ten lvl chciałem być lepszy a teraz dupa" ble ble takie tam

  15. #75
    musaraj
    Konto usunięte
    Jeśli zakażecie wbijać wbijać większym poziomom niż 65< to w ogóle będzie już paranoja i wyzysk, który ma na celu wydania tych MFÓw aby cofnąć lvl i swobodnie chodzić na KG/IŚ.
    Kolejna międzynarodówka komunistyczna powstaje widzę (antygramatyczna, dodatkowo). I jest równie bezsensowna co oryginalna.

    1. Administracja daje darmową możliwość skorzystania z usługi cofania poziomu:
    -WYZYSK!!! ZŁODZIEJE !!! ZA WSZYSTKO WOŁACIE MFY!!! HAŃBA!!!

    2. Administracja daje darmowy reset:
    - WYZYSK!!! ZŁODZIEJE!!! ZA WSZYSTKO WOŁACIE MFY!!! HAŃBA!!!

    3. Administracja jako target swojej zmian (czyli graczy, którzy najwięcej zyskają na zmianie) bierze 80% graczy. Mam tu na myśli 80 ze słynnej zasady 80/20 - 20% graczy generuje 80% dochodu gry, 80% graczy generuje 20%. No i właśnie te 80% czuje się po tej zmianie najlepiej.

    -HAŃBA!!! WYZYSK!!! ŻEBY COŚ OSIĄGNĄĆ TRZEBA WYDAWAĆ MFY!!! BEZ ZŁOTÓWEK NIC SIĘ W TEJ GRZE NIE OSIĄGNIE, ADMINISTRACJA ROBI WSZYSTKO DLA PŁACĄCYCH!!!

    Nie wiem... Umiecie jeszcze spojrzeć w lustro bez odruchów wymiotnych czy już nie?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •