Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 206

Temat: Update jakie wrażenia ?

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Coś niesamowitego, gdy chce obniżyć poziom na postaci Haaz lub Fearheaven, aby móc otrzymywać żetony tygodniowe to koszt usługi to...
    75MF, nie róbcie se jajec, też powinno byc darmowe.
    Ostatnio edytowane przez Blitz ; 08-02-2017 o 11:37

  2. #47
    Po tej zmianie straciłem motywację do gry. Jako że brak nowych miast, trzeba znaleźć sobie jakieś zajęcie zastępcze, które pochłania ene. Ktośtam sobie kopie w kopalni, ktoś inny zbiera jakieś itemy, ale po co to? Żeby zdobyć 8463 osłonkę czy regę? Czy wykopać jakieś śmieciowe eq co pójdzie na targu za 30k ?

    Jedynym sensownym rozwiązaniem do tej pory było wbijanie lv. Dawało satysfakcję, a po upragnionym osiągnieciu celu dzięki uporowi i ciężkiej pracy dostawało się oprócz wspomnianej satysfakcji także niewielki bonus do wszelakich walk. I to był prawdziwy i jedyny cel na długie miesiące stagnacji.

    Przy obecnej sytuacji, nic nie trzyma mnie już przy tej grze.

  3. #48
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Blitz Zobacz post
    Coś niesamowitego, gdy chce obniżyć poziom na postaci Haaz lub Fearheaven, aby móc otrzymywać żetony tygodniowe to koszt usługi to...
    75MF, nie róbcie se jajec, też powinno byc darmowe.
    Zawsze możesz też wbić kilka poziomów i wyrównać do górnej granicy przedziału.

    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Po tej zmianie straciłem motywację do gry. Jako że brak nowych miast, trzeba znaleźć sobie jakieś zajęcie zastępcze, które pochłania ene. Ktośtam sobie kopie w kopalni, ktoś inny zbiera jakieś itemy, ale po co to? Żeby zdobyć 8463 osłonkę czy regę? Czy wykopać jakieś śmieciowe eq co pójdzie na targu za 30k ?

    Jedynym sensownym rozwiązaniem do tej pory było wbijanie lv. Dawało satysfakcję, a po upragnionym osiągnieciu celu dzięki uporowi i ciężkiej pracy dostawało się oprócz wspomnianej satysfakcji także niewielki bonus do wszelakich walk. I to był prawdziwy i jedyny cel na długie miesiące stagnacji.

    Przy obecnej sytuacji, nic nie trzyma mnie już przy tej grze.
    Jeśli jedynym celem jest wbijanie poziomu , to nadal jest to możliwe - blokada jest opcjonalna (choć i z blokadą de facto "zarabia się" na kolejny poziom).

  4. #49
    Użytkownik Avatar PatrioSaint
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    27
    Racja, powinni to wprowadzić zaraz po Nordii, była by blokada na dajmy 80lv. Ale na to miasto poczekamy sobie jeszcze pewnie z rok.

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    20
    Żałosne, nie podoba mi się.
    Mogę wiedzieć czym się kierowano wprowadzając te zmiany?

  6. #51
    To na uj, ze sie tak brzydko wyraze mozolnie wbijalem ten 69 ? No przeciez nie dla samej liczby.

    Nie neguje tu samej zmiany tylko czas jej wprowadzenia. Najgorszy z mozliwych terminow.

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jeszcze niedawno pamiętam płacze, że gracze mający 68 lv są nie do pokonania dla gracza z 65, bo 30 pkt więcej stat, bo większe obrażenia run kamyków, bo mfo głupia gra i w ogóle admini złodzieje.
    A nie wpadłeś na pomysł że PRZYMUSOWA blokada na poziomie 65 ogranicza też graczy którzy nie walczą pvp?
    Ja sobie lubię chodzić w kółko, bić mobki i męczyć ten 66, 67... poziom.
    Do tego dochodzi słabsza postać w walce z bossami, etc.
    A teraz już tak nie można bo admin uznał że lepiej przymusem wszystkich ludzi wepchnąć na jeden poziom bo liczy że to ożywi pvp.
    Nie, jak ktoś nie walczył to dalej nie będzie walczył.
    Żeby ograniczyć niesprawiedliwość wystarczyło odebrać profity z walki lvlom powyżej maksymalnego, natomiast przymusowa blokada na 65 nie ma sensu.
    Tak ciężko dać graczom wybór czy chcą grać pvp i zostać na 65 czy może wolą wbić wyższy poziom i mieć spokój od bójek?

    Na szczęście 65 poziom dawno za mną ale już za 10 lat, po upku Nordia zostanę zablokowany na maksymalnym poziomie - np. 80 - i dalsza gra nie będzie miała dla mnie sensu dopóki nie wejdzie Azard i zdejmą mi blokadę poziomu.
    Odblokowania za 10 MF nie zastosuje - nie dlatego że mnie nie stać - ale dlatego że nie pozwolę sobie na wymuszanie płatności przez grę.

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jeśli jedynym celem jest wbijanie poziomu , to nadal jest to możliwe - blokada jest opcjonalna (choć i z blokadą de facto "zarabia się" na kolejny poziom).
    Nie rozumiem, to blokada jest automatyczna czy nie?
    Jeśli pisząc - blokada jest opcjonalna - masz na myśli zdjęcie jej za 10 MF to chyba faktycznie ten upek można określić jako "skok na kasę".
    A zarabianie na kolejny poziom z blokadą to bezsens - po co się męczyć latami jak w nagrodę nie dostanę nawet tych 10 pkt. statystyk więcej aż do kolejnego upka.

  8. #53
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jabix Zobacz post
    Żałosne, nie podoba mi się.
    Mogę wiedzieć czym się kierowano wprowadzając te zmiany?
    Dyskusjami jakie odbywały się na forum związanymi z niedogodnościami w rywalizacji PVP (przewagi poziomowe zaburzające rywalizację, zbyt duże rozdrobnienie rywalizacji po poszczególnych poziomach)

  9. #54
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jeszcze raz:
    Blokada na 65 poziomie jest "inna" niż blokada na niższych poziomach - jest to poziom maksymalny i teraz po prostu naprawdę jest maksymalny (tak już kiedyś było, z tą zmianą że teraz jest dodatkowo odkładanie expa). Tej blokady nie trzeba zdejmować, gdy wzrośnie poziom maksymalny.

    Osoby, które mają obecnie ponad 65 dostały opcję - czy chcą tą systemową blokadę mieć czy nie. Jeśli ją założą to też nie będą musiały jej zdejmować, gdy poziom maksymalny wzrośnie.

  10. #55
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    To na uj, ze sie tak brzydko wyraze mozolnie wbijalem ten 69 ? No przeciez nie dla samej liczby.

    Nie neguje tu samej zmiany tylko czas jej wprowadzenia. Najgorszy z mozliwych terminow.
    Więc nie korzystaj z blokady i nic się nie zmienia, jeśli jedynym celem gry jest wbicie tego poziomu.

  11. #56
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Skoro 65 poziom to naprawdę poziom maksymalny to jakim cudem blokada jest opcjonalna.
    Czyli jest to poziom "naprawdę maksymalny" ale tylko dla tych co nie chcą płacić za zdjęcie blokady?
    Wszyscy rozumieją że blokada zostanie zdjęta z kolejnym upkiem, problem widzimy w tym że gra traci sens w okresie między upkami które trwają latami.

    I nie powoływał bym się na to jak było kiedyś bo z tego co pamiętam to w MFO 2 w trakcie przed upkiem Folhord nabiłem ze 20 poziomów do przodu, nie mówiąc już o upkach na Salamandrii.

    Proszę o wyjaśnienie - czy po wejściu Nordii też będzie istniała opcja "przebicia" blokady za MF czy faktycznie ma to być poziom maksymalny dla wszystkich.
    Tak czy inaczej - gra straci sens dla graczy takich jak ja.

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Piękna zmiana. Mimo niektórych żali, sądzę że większości się podoba Teraz walki na niższych poziomach powinny stać się bardziej popularne.

  13. #58
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    No i w systemie expienia się nic nie zmienia, ten exp który zdobyliśce wcześniej zostaje i ten, który zdobędziecie w przyszłości (na takich samych zasadach) zostanie ew. odłożony i nie przepadnie. W tej kwestii nic nie tracicie.

    Piszecie o tym, że dopiero w Nordii to powinno być, a prawda jest taka, że powinno to być IMO już wcześniej. Może na niższych lvlach to nie było tak opłacalne, nie dawało takiej przewagi, albo po prostu ludzie na to nie narzekali, ale prawda jest taka, że to jest wyrównanie szans, szczególnie że na tym etapie macie MOŻLIWOŚĆ wyboru, a później (w Nordii) każdy będzie miał tak samo z góry narzucone zasady MAX poziomu.

    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Proszę o wyjaśnienie - czy po wejściu Nordii też będzie istniała opcja "przebicia" blokady za MF czy faktycznie ma to być poziom maksymalny dla wszystkich.
    Tak czy inaczej - gra straci sens dla graczy takich jak ja.
    Ja to rozumiem tak, że w każdym etapie gry, ta gra ma jakąś "blokadę MAX poziom". Czyli po jej osiągnięciu (nie wykupieniu) blokuje Ci poziom, odkłada Ci expa, etc. Po wejściu upa i rozszerzeniu gry blokada się zmienia (np. z 65 na 80 lvl), więc Twoja postać przestaje być blokowana, exp zdobyty wcześniej naliczony. Tylko fizycznie nie zdobędziesz potem więcej niż ten 80 lvl - nie wbijesz 81, nie rozdzasz 10 punktów statystyk i w sumie tyle.

    Wykupienie blokady to chyba chodzi o niższe lvle, np. żeby nie wbijać lvla większego niż do swojego przedziału PvP... mogę się mylić, bo jednak PvP to nie moja bajka, ale tak to rozumiem.

    @edycja
    Jednak dobrze zrozumiałem :>.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 08-02-2017 o 12:15
    Bididididid!

  14. #59
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Skoro 65 poziom to naprawdę poziom maksymalny to jakim cudem blokada jest opcjonalna.
    Czyli jest to poziom "naprawdę maksymalny" ale tylko dla tych co nie chcą płacić za zdjęcie blokady?
    Naprawdę maksymalny dla tych co nigdy nie byli wyżej.
    Dla pozostałych jest po prostu zrobiony wyjątek.
    To nie ma nic wspólnego z usługą zdejmowania blokady - ta dotyczy wyłącznie niższych poziomów.

  15. #60
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Tomi, a w przypadku KG, jeśli ktoś miał 67lv a zrobił się na 65, to idzie jako 65?
    I czy ten co miał 67 lub wyżej, ale nie wykupił usługi idzie z tym 67lvlem?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •