Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 78

Temat: Plebiscyt na Gracza Roku 2016 - Nominacje

  1. #31
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    nominuję pirata bo to taki złośnik i jajca z nim były w tym roku
    Ach, no i mopik oczywiście. Będę oryginalny, bo za pomoc na arenkach.
    No i skoro można siebie to siebie, bo jestem super.
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 05-02-2017 o 23:22

  2. #32
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Darujcie sobie epitety.

    Jeżeli chodzi o rangę, jeżeli wszystko będzie przeprowadzone poprawnie (ze strony RBQ się o to nie boję, chodzi mi o użytkowników, skoro w ciągu 2h już są posty o kupowaniu głosów), to ranga - tak jak w przypadku Antka - będzie.

    Przypomnę tylko, że wybieramy Gracza Roku na podstawie gry, na forum nie ma graczy, a są użytkownicy, a forum =/= gra.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 05-02-2017 o 23:19
    Bididididid!

  3. #33
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    PS. Zdyskwalifikowala bym Kim chi na twoim miejscu Rebeq bo kupuje głosy a to raczej nie na tym polega.
    a) nie kupuje, a prosi o nie bezpłatnie (przynajmniej mnie).
    b) nie ma zakazu w regulaminie, zabraniającego ani tego, ani tego (chociaż kupowania mógłby być), a prawo nie działa wstecz, więc nie można go za to dyskwalifikować.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Darujcie sobie epitety.

    Jeżeli chodzi o rangę, jeżeli wszystko będzie przeprowadzone poprawnie (ze strony RBQ się o to nie boję, chodzi mi o użytkowników, skoro w ciągu 2h już są posty o kupowaniu głosów), to ranga - tak jak w przypadku Antka - będzie.
    Ale jakie kupowanie? Jakieś dowody? Nie można poprosić znajomych o zagłosowanie na siebie?

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    Kim Chi - bo jest pomocna

  5. #35
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Skoro są takie głosy, to trzeba coś z tym zrobić - albo to wyjaśnić albo zablokować, w co nie wnikam, bo nie ja to organizuję.

    Mówię tylko, że nie przyznam rangi, jeżeli jej uzyskanie będzie się wydawać niesprawiedliwe czy podejrzane na swój sposób.

    Tak jak jednak powiedziałem, wszystko zależy od RBQ (no, bo założyć, że wszystko będzie przebiegać bezproblemowo nie można, zawsze trzeba mieć poprawkę, że będziecie kombinować ).
    Bididididid!

  6. #36
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Kim Chi bo kupiuje ode mnie składniki
    SystemOfADown bo nadal wisi mi cuksy za loterie
    herbatoholik bo pisze quality poradniki

  7. #37
    Magician
    Konto usunięte
    Asasynek- wiele zwycięstw w kg, wymyślił wiele taktyk z których gracze zaczęli korzystać, on je właśnie zapoczątkował i należy mu się też przede wszystkim za ciągłe nagrywanie eventów kg jak i iś oraz jak są wprowadzane wszelkie rzeczy (devos, nowe mini, przechodzenie fabuły itp). Nigdy też nie odmawia pomocy początkującym graczom, wiele potrafił nauczyć (sam dzięki niemu nauczyłem się wiele)
    Mop- no za wszelkie prace nad update no i jego raczej największym sukcesem, czyli kg choć było też wiele zmian, nowości, które budziły spór, ale za wszelką prace i poświęcony czas należy mu się też
    welovethisgame- no cóż, krótko i zwięźle, największe osiągnięcia pvp i jako jedyny na razie wygrał więcej niż 10 razy na iś

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Proszenie o głosy jest dopuszczalne, lecz kupowanie ich będzie karane dyskwalifikacją. Zamieszczam poprawkę w regulaminie, która obowiązuje od daty umieszczenia tego postu. Jeśli spotkałeś(aś) się z próbą kupienia twojego głosu, wyślij mi odpowiednie "dowody" !

  9. #39
    ELBIADO
    Konto usunięte
    Kim Chi
    Bo jest ładna
    Kupuje rzeczy
    Pomagała w zadaniach

  10. #40
    Chyba tylko Leonardo bym nominowała, za bycie tankiem i granie gryfią rózgą. To jest gość.

    Ale szczerze nie lepiej odpuścić ten rok? Albo od razu dać tytuł Mopkowi.

    Żartuję. Powaga.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 06-02-2017 o 01:12

  11. #41
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Nominuję esq bo siedzi w grze 24h/dobę 7 dni w tygodniu od wielu miesięcy. Największy nolife.

  12. #42
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Nominuję esq bo siedzi w grze 24h/dobę 7 dni w tygodniu od wielu miesięcy. Największy nolife.
    A ja? :/ Też nolifie.

  13. #43
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Atronis - Aktywność w pvp na 3 postaciach i utrzymywanie się większość roku w topce.
    Rumplestiltskin - Aktywność w pvp na dwóch postaciach oraz wiele zwycięstw w Królu Góry.
    SystemOfADown - Aktywność w pvp na 3 postaciach, utrzymywanie się większość roku w topce oraz ogromna ilość pokonanych Amaterasu.

  14. #44
    Łukasz
    Konto usunięte
    Asasynek- nawet po jego filmach widać że jest mocno zaangażowany w mfo.
    Herbatoholik- jest dużo aktywny na foruma jak i w grze.
    Kim Chi - aktywna na forum i często pomocna.

  15. #45
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    SystemOfADown- (bo jest przystojniakiem) Aktywność w grze i pvp, zaangażowanie
    Atronis- (bo jest przystojniakiem) Aktywność w grze i pvp
    esq- Aktywność w grze i pvp


    @up
    Herbatoholik- jest dużo aktywny na foruma jak i w grze.
    Kim Chi - aktywna na forum i często pomocna.
    Gracz roku a nie użytkownik forum, czytaj posty bo Krycha wyżej napisał.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •