Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 78

Temat: Plebiscyt na Gracza Roku 2016 - Nominacje

  1. #61
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Jedyna osoba,która co kolwiek więcej zrobiła dla gry to MoP (oraz jedyna,która tak na prawdę na niego zasługuje) Stwórca KG, wprowadzenie dodatkowych bossów na arenę, tworzenie projektów związanych z dalszą fabułą gry. Osoba,która w dalszym ciągu dalej przyczynia się ku większemu ogólnemu rozwojowi.

    Zdziwiłbym się ogromnie,gdyby ten tytuł uzyskał kto inny.

    nie pozdrawiam

    Dokladnie. Kazdy kto uczestniczy w IS, updacie Urkaden czy bije Amaterasu powinien na pierwszym miejscu bez wahania stawic na MoPa. Niestety w wiekszosci ludzie to niewdzieczne pasozyty, ktore biora i nic od siebie nie daja.

  2. #62
    Nie widzę rozgraniczenia na gracza a twórcę, w takim razie dopisuję Mopa, który samej grze w tym roku przysłużył się najbardziej. (nie sądzę aby w tym przypadku uzasadnienie było potrzebne, za dużo pisania) Nie nominowałem go wcześniej gdyż myślałem, że podepnę go do jakiegoś innego plebiscytu dla "góry", np. tester czy coś, ale teraz myślę, że mimo wszystko bardziej pasuje tu

    @na górze obserwujemy stado bulus dupulus w naturalnym środowisku
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 06-02-2017 o 18:28

  3. #63
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Nothing, Aelin, Noreen, za to że to moje hot super wystrzałowe laseczki.
    PS. Głosy tych co grają od 2017r myśle że nie będą liczone, w sensie te na kim czi głownie
    Ostatnio edytowane przez Blitz ; 06-02-2017 o 19:08

  4. #64
    Vale
    Konto usunięte
    Keriehyl za pomoc w starcie gry

  5. #65
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Nasciturus, bo jest od początku istnienia MFO3
    Nasciturus, bo jest od początku istnienia MFO3
    Nasciturus, bo jest od początku istnienia MFO3

  6. #66
    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    Nasciturus, bo jest od początku istnienia MFO3
    Nasciturus, bo jest od początku istnienia MFO3
    Nasciturus, bo jest od początku istnienia MFO3
    Kubaz, bo jest od początku istnienia MFO3 i MFO2

  7. #67
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    1
    Asasynek, Dorek i Taygen, bo ich kocham <3 <3

  8. #68
    esq - szara eminencja mfo
    soad - śmieszek
    mop - wiadomo
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #69
    Dorek - organizator turniejów PvP, jeden z najlepszych hiterów w PvP i TvT (drugi najlepszy hiter w grze, hłehłe).
    Dziodziek - również bardzo dobry gracz PvP i TvT, na różnych przedziałach poziomowych i różnych statystykach, jeden z najlepszych bójkowiczów.
    Alvi - kolejna mocna zawodniczka PvP, z taką różnicą, że zaczęła podboje areny w 2016, a pozostali top gracze posiadali doświadczenie w bojach zdobyte we wcześniejszych latach.

  10. #70
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Czy ta olimpiada była w JAKIKOLWIEK sposób konsultowana z administracją, jeśli tak to z kim i czy wyraziła zgodę Tobie na przeprowadzenie takiego plebiscytu jako oficjalnego itd. ?

  11. #71
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    Czy ta olimpiada była w JAKIKOLWIEK sposób konsultowana z administracją, jeśli tak to z kim i czy wyraziła zgodę Tobie na przeprowadzenie takiego plebiscytu jako oficjalnego itd. ?
    Tak, była

  12. #72
    Fanta bo bez słów potrafiliśmy zrozumieć jak ma przebiegać walka drużynowa ze względu na kolejność tur.
    Ice Axe za hardcore'owe walki w czasie eventu, koleś typu "never give up", którego postać wygląda jak goniec od szachownicy.
    Tomeczek który wyśmiewał raz mój niski wzrost, zawsze lubiłem go wołać do pomocy przy niektórych mini-bossach.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 07-02-2017 o 18:48

  13. #73
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Moją drugą nominacją jest lilanna. Wybór mój uzasadniam solidnymi argumentami.

  14. #74
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    MasterOfPuppets - wprowadzenie mnóstwa nowej zawartości do gry
    Asasynek - dobre wyniki w Królu Góry

  15. #75
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Moją drugą nominacją jest lilanna. Wybór mój uzasadniam solidnymi argumentami.
    Ale ja nie chcę

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •