Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Komunikat przy wejściu do komnaty przeniesienia po zabiciu vivi.

  1. #1
    Vanitas
    Konto usunięte

    Komunikat przy wejściu do komnaty przeniesienia po zabiciu vivi.

    Podczas wejścia do komnaty przeniesienia postacią z niższym niż 65 lvl pojawia się komunikat, że w tej lokacji znajdują się kreautury przeznaczone na wyższy poziom niż aktualnie posiadasz. Rozumiem, że jest to ostrzeżenie przed vivi. Po zabiciu vivi i "oczyszczeniu" lokacji z kreatur przeznaczonych dla wyższego poziomu w/w komunikat powinien jednak zniknąć. Tymczasem jak próbuje wejść do tej komnaty 60 lvl w/w komunikat nadal się pojawia. Link do printscrenu - https://imgur.com/a/tEjEM

  2. #2
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    To normalne. Też tak mam.

  3. #3
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Deathpool Zobacz post
    To normalne. Też tak mam.
    Ale Ty na Suzerenie nie zabiłeś jeszcze vivi. PO zabiciu vivi komunikat powinien zniknąć. Na błyskawiczce tego komunikatu nie mam.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Ale Ty na Suzerenie nie zabiłeś jeszcze vivi. PO zabiciu vivi komunikat powinien zniknąć. Na błyskawiczce tego komunikatu nie mam.
    Bo masz 65+ poziom, dlatego nie masz tego komunikatu.

    I jeszcze nie wiadomo, co będzie w tym portalu, więc w przyszłości komunikat może się przydać. Według mnie żaden błąd, po prostu ostrzeżenie na przyszłość, gdy już wprowadzą możliwość wejścia w teleport. Poza tym, na komunikacie widnieje "kreatury", a póki co można zabić tam tylko Vivi, czyli jednego bossa, a kreatury to liczba mnoga, więc to też może być potwierdzeniem tego, co napisałem.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 27-01-2017 o 18:51

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    I jeszcze nie wiadomo, co będzie w tym portalu, więc w przyszłości komunikat może się przydać. Według mnie żaden błąd, po prostu ostrzeżenie na przyszłość, gdy już wprowadzą możliwość wejścia w teleport. Poza tym, na komunikacie widnieje "kreatury", a póki co można zabić tam tylko Vivi, czyli jednego bossa, a kreatury to liczba mnoga, więc to też może być potwierdzeniem tego, co napisałem.
    Takie jest wyjaśnienie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •