Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: Troszkę o Bossach.

  1. #31
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Na podstawie wyrywkowej analizy raportów do takich wniosków doszedłem.



    Jak się podniosło atak do 170, a do czarciej zbroi się włożyło 9 gemów ataku, to był bardzo prosty, bo po 1-2 celnych ciosach musiał się leczyć. Więc dostępne środki lecznicze mu się kończyły znacznie szybciej niż mnie.



    Dlatego do robienia fabuły najlepiej mieć duży atak i speed. Na magu mam takie staty i większość bossów daję radę pokonać na niższym poziomie od zalecanego i to przy niezbyt dużej liczbie prób.
    Rekordy bossow sa zrobione przez defferow wiec nie wiem o czym ty tutaj mowisz. Berserka ubilem w eq +3/4 majac 130 ataku w bazie i dosyc malym lucku ale nie takim jak ty :]

  2. #32
    Vanitas
    Konto usunięte
    1. Nie wiem jakie staty miały osoby robiące rekordy pokonywania bossów, w jakim eq one biły, ile prób miały oraz czy robiły resety przed walkę, wiec w tym zakresie się wypowiadał nie będę. Na podstawie własnych doświadczeń z grę uznałem, że z mały defami, ale dużym speedem i atakiem jest łatwiej.
    2. Z analizy raportu Twojej walki z berserkiem wynika, że z dostępnych środków leczniczych zostało Ci tylko jedno użycia leczenia 3. Mi natomiast po podniesieniu ataku zostało jedno użycie leczenia 3, jedno użycia leczenia 2, jeden miks życia 4 i w sumie jeszcze odno 3 mógłbym mieć, bo użyłem go, mając 1400 hp i barierę, żeby mieć mp na dobitke pewnym ciosem. Tak więc ten przykład nie jest miarodajny dla oceny z jakimi statami lepiej bić bossy, bo przy 130 ataku w bazie częściej się musiałeś leczyć ode mnie, żeby wygrać.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    2. Z analizy raportu Twojej walki z berserkiem wynika, że z dostępnych środków leczniczych zostało Ci tylko jedno użycia leczenia 3. Mi natomiast po podniesieniu ataku zostało jedno użycie leczenia 3, jedno użycia leczenia 2, jeden miks życia 4 i w sumie jeszcze odno 3 mógłbym mieć, bo użyłem go, mając 1400 hp i barierę, żeby mieć mp na dobitke pewnym ciosem. Tak więc ten przykład nie jest miarodajny dla oceny z jakimi statami lepiej bić bossy, bo przy 130 ataku w bazie częściej się musiałeś leczyć ode mnie, żeby wygrać.
    Eq +3. Ty masz +6. Nic dziwnego, że zużył leczenia. I tak lepiej sb poradził od cb, biorąc pod uwagę, że nie potrzebował eq+6.

  4. #34
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    które najbardziej denerwowały lub po prostu nie podobały się.
    Jeszcze zapomniałem wspomnieć o vivennie, która za bardzo mi do gustu nie przypadła. O ile w przypadku pozostałych bossów z areny devos z góry wiem ile i jakich środków lecznczych mogą użyć, to vivenna może się leczyć w nieskończoność. Do tego woj musi użyć co najmniej 15 razy ogień 3, a mag 15 razy uderzyć fizycznie, co nie jest normalne. Poza tym nawet jak użyje 15 razy ogień 3 i 15 razy uderzę fizycznie to i tak nie wiem ile jeszcze razy może się uleczyć vivienna. Wobec powyższego takich bossów bym więcej w tej grze nie chciał, chyba że będzie wprowadzony limit użycia zasklepienia ran po użyciu ognia i atakach fizycznych.
    P.S.
    Jedyny boss z areny devos, którego na magu zabiłem na hita, bo pomimo użycia 15 razy ogień 3 i 15 razy ataków fizycznych nadal się leczy w nieskończoność, co odbiera chęci do bicia w normalnej walce, albowiem jest to bezcelowe.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 31-01-2017 o 12:31

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •