Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Temat: Nie oceniaj pochopnie mojej klasy, czyli Manifest Paladyna.

  1. #61
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Zgadzam się z Tobą. Te ostatnie bossy wydają mi się antynattatowe. Są dość ciężkie do ubicia dla graczy bez sporej ilości ataku. Da się ubić, jednak w następnym upku chciałbym jakieś normalne bossy typu Lewiatan.

    A co do tematu, to może kiedyś.
    Update Urkaden:
    Strażnik Urkade - zwykły boss;
    Odkupiciel Dusz - zwykły boss;
    Kheer'aman - pierwszy boss 4v2, trochę jak Raps #2 (Przez Merlina);
    Vivi - wystarczy znać taktykę;
    Rendels - zwykły mini-boss z ogromną ilością szybkości.

    Te dwa ostatnie wprowadziły trochę odświeżenia w grze, a sposoby na pokonanie ich są na forum bądź można obejrzeć raporty graczy, którzy je pokonali.

    Update Wyklęta Góra:
    Troll Górski - w zasadzie zwykły boss, jedynie odnowa na końcu walki jest trochę innowacyjna;
    Sarin - ściśle związany z questem, może trochę frustrujący, ale urozmaica rozgrywkę (Nie wykonuje się zadania w 10 minut);
    Amaterasu - taktyka jest trochę trudniejsza do ogarnięcia od innych mini-bossów, ale generalnie jest fajnym pomysłem.

    W zasadzie, z wyjątkiem Amaterasu, te nowe bossy/mini-bossy nie są aż tak nienormalne.

  2. #62
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Update Urkaden:
    Strażnik Urkade - zwykły boss;
    Odkupiciel Dusz - zwykły boss;
    Kheer'aman - pierwszy boss 4v2, trochę jak Raps #2 (Przez Merlina);
    Vivi - wystarczy znać taktykę;
    Rendels - zwykły mini-boss z ogromną ilością szybkości.

    Te dwa ostatnie wprowadziły trochę odświeżenia w grze, a sposoby na pokonanie ich są na forum bądź można obejrzeć raporty graczy, którzy je pokonali.

    Update Wyklęta Góra:
    Troll Górski - w zasadzie zwykły boss, jedynie odnowa na końcu walki jest trochę innowacyjna;
    Sarin - ściśle związany z questem, może trochę frustrujący, ale urozmaica rozgrywkę (Nie wykonuje się zadania w 10 minut);
    Amaterasu - taktyka jest trochę trudniejsza do ogarnięcia od innych mini-bossów, ale generalnie jest fajnym pomysłem.

    W zasadzie, z wyjątkiem Amaterasu, te nowe bossy/mini-bossy nie są aż tak nienormalne.
    Kheer'aman jest spoko. Bardzo łatwy boss, jednak nie doceniłem go, bo myślałem, że to będzie zwykły boss na ~35 lvl. A potem się dziwiłem, że jakim cudem to boss na 35 lvl, jak to na 65 lvl, więc ubiłem go po większych przygotowaniach, ale problemu nie było.

    Vivi był problemem dla mnie, ponieważ ledwo co go ubiłem, a zdarzały mi się takie walki.

    Troll Górski to samo. Przez moją małą ilość ataku nie mogłem go zabić na furii na 3 hity, a na 4. Potrzebowałem dubla, czyli znowu fart.

    Sarin - może i nie sam boss, ale zbieranie kwiatów i gazów, a szczególnie kwiatów było frustrujące, ponieważ odnawiały się one raz na 24 godziny, a było ich chyba 20. No i oczywiście też się denerwowałem przy nim, gdy się nie wyleczyłem i przez to padłem, albo jak brakło jednego hita, albo... https://mfo3.pl/r/bc77ca744. No i oczywiście największym problemem był nie słodki gaz, a paraliżujący, przy którym od razu poddawałem walkę.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 15-01-2017 o 13:53

  3. #63
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Zgadzam się z Tobą. Te ostatnie bossy wydają mi się antynattatowe. Są dość ciężkie do ubicia dla graczy bez sporej ilości ataku. Da się ubić, jednak w następnym upku chciałbym jakieś normalne bossy typu Lewiatan.
    ???
    https://mfo3.pl/r/b13f9ee93
    80 ataku w bazie

  4. #64
    MoP, a może nowy serwer z tą profesją? Wszytko było by odnowa, w sensie rankingi też puste, postacie inne, depozyt oddzielny dla s1 i tego nowego.

  5. #65
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    MoP, a może nowy serwer z tą profesją? Wszytko było by odnowa, w sensie rankingi też puste, postacie inne, depozyt oddzielny dla s1 i tego nowego.
    To nie takie proste, ale na tak.
    Myślałem już nad propozycją drugiego servera.

  6. #66
    Drugi serwer nie - nie można oddzielać/rozdzielać graczy. Bo z jednego w miarę ok zrobią sie 2 puste.

    Temat zamykam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •