Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 66

Temat: Nie oceniaj pochopnie mojej klasy, czyli Manifest Paladyna.

  1. #46
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Też popieram ten pomysł

  2. #47
    Na dzień dzisiejszy widząc negatywną reakcję - postanowiliśmy z Tomim wycofać się z tego pomysłu.
    Póki co również zostawimy aktualną sytuację taką jaka jest - myślę, że nie ma konieczności blokowania użycia broni przez maga. Jeżeli stałoby się to jakkolwiek popularne wtedy podejmie się najwyżej odpowiednie kroki.
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 14-01-2017 o 18:03

  3. #48
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Na dzień dzisiejszy widząc negatywną reakcję - postanowiliśmy wycofać się z tego pomysłu.
    Póki co również zostawimy aktualną sytuację taką jaka jest - myślę, że nie ma konieczności blokowania użycia broni przez maga. Jeżeli stałoby się to jakkolwiek popularne wtedy podejmie się najwyżej odpowiednie kroki.
    stanie sie tak jak z hiterami pierw bylo kilku a teraz ? nagle wszyscy sa hiterami. proponuje od razu teraz zablokowac to chyba ze chcecie kaske z resetow ;]]

  4. #49
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    MAG MA BYC MAGIEM
    WOJ MA BYC WOJEM
    Jesli checie palladyna to nie idzcie w kierunku robienia z woja maga tylko zrobcie 3 profesje aby nie bylo tak ze nie wiadomo co ubierze przeciwnik czy bedzie gral jako woj czy jako mag. Propozycja dodania mag/woj do broni to swietny pomysl popieram go.
    zgadzam sie w 100%

  5. #50
    Możliwość założenia innej broni niż dedykowana dla profesji może być sytuacyjnie fajna, nie blokowałabym tego od razu, kiedyś np. magowie używali włóczni ofensywy do walk z trudniejszymi mobkami, bo nic innego nie oferowało im nietykalności.

  6. #51
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Na dzień dzisiejszy widząc negatywną reakcję - postanowiliśmy wycofać się z tego pomysłu.
    Przecież Ty byłeś jedyną osobą, która tę zmianę popierała i ją forsowała, skąd ta usilna liczba mnoga?

  7. #52
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Przecież Ty byłeś jedyną osobą, która tę zmianę popierała i ją forsowała, skąd ta usilna liczba mnoga?
    xd


    Dzięki mopek, kocham cię.

    #TeamDrJekyll nadchodzi!

  8. #53
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Przecież Ty byłeś jedyną osobą, która tę zmianę popierała i ją forsowała, skąd ta usilna liczba mnoga?
    Zapomniałem dopisac 'z Tomim'

  9. #54
    A na KG zostanie chociaż zablokowana możliwość kupowania broni na nie swoją profesję?
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  10. #55
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    A na KG zostanie chociaż zablokowana możliwość kupowania broni na nie swoją profesję?
    To myślę, że tak

  11. #56
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Czy można już ze spokojem organizować turnieje, to była ta sprawa?

  12. #57
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Czy można już ze spokojem organizować turnieje, to była ta sprawa?
    nie.

  13. #58
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    To myślę, że tak
    Przecież mag kupujący broń dla wojownika ma 0% tego atrybutu, na odwrót tak samo.

  14. #59
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jakby ta gra już nie była wystarczająco skomplikowana dla większości graczy. MoP plz...

  15. #60
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jakby ta gra już nie była wystarczająco skomplikowana dla większości graczy. MoP plz...
    Zgadzam się z Tobą. Te ostatnie bossy wydają mi się antynattatowe. Są dość ciężkie do ubicia dla graczy bez sporej ilości ataku. Da się ubić, jednak w następnym upku chciałbym jakieś normalne bossy typu Lewiatan.

    A co do tematu, to może kiedyś.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 15-01-2017 o 13:27

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •