Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: P*****e BaGGyego

  1. #1

    P*****e BaGGyego

    Cześć,


    Jakby tu zacząć...
    Pewnie większość z Was ostatnio zauważyła mój drastyczny spadek aktywności zarówno w grze jak i przy pomocy w rozwoju gry, mowa o mfo2 i mfo3. Jeśli mam być szczery, to głównym powodem jest fakt, że już dawno sama gra nie sprawiała mi przyjemności, a przeciągałem to tylko z sentymentu. Już odkładając na bok wszystkie inne rzeczy, które sprawiały, że nie mogłem poświęcić czasu na mfo (studia, praca, rodzina), to właśnie brak chęci przyczynił się do całkowitego wygaszenia swojej działalności.
    Decyzję ułatwia mi kilka sytuacji, które także się na siebie nałożyły. Powiem szczerze, że w końcu czuję ulgę zrywając z mfo notabene po 6 latach od bycia GM i 10 od czasu, gdy dowiedziałem się o grze (sic!).
    Konta GM, na forum, w grze czy gdziekolwiek indziej zostały lub w najbliższych dniach (max 2 tyg) zostaną usunięte. Nie chcę zostawiać sobie drzwi na zaglądanie tu nawet z ciekawości .
    Nie będę dziękować każdemu z osobna - dla tych, którzy wiedzą, że powinni podziękowania otrzymać, powiem tylko, że spędzony czas z Wami nie był zmarnowany i miło było poznać ludzi o tak odmiennych poglądach . Dla tych natomiast, którzy właśnie sikają pod siebie ze szczęścia - może warto byłoby zastanowić się, czy gra nie przysłania Wam życia
    No i z dedykacją: https://www.youtube.com/watch?v=JFHanoST-vI


    Gdy obserwowałem takie odejścia (głównie na forum mfo3) odnosiłem wrażenie, że gra traci część "mocy" z każdą osobą, która ucieka. Coś niczym odejście kolejnego maga z kręgu, który utrzymuje działanie magicznej bariery (Gothic). Być może coś w tym jest, bo abstrahując już od "ELITA RZONDZI", to właśnie ludzie tutaj głównie nas trzymali, nie sama gra .


    Przepraszam również jeśli kogoś zawiodłem nie realizując swoich początkowych założeń, ale niestety tak już w życiu bywa.


    Już o mnie nie usłyszycie. Cześć!



    "Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz mądry."

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    serwus

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Oddaj shoutbox XD

  4. #4
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Kto zostanie nowym administraktorem forum MFO3?

  5. #5
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Dzięki za podziękowania.

    Cytat Napisał BaGGy Zobacz post
    Gdy obserwowałem takie odejścia (głównie na forum mfo3) odnosiłem wrażenie, że gra traci część "mocy" z każdą osobą, która ucieka. Coś niczym odejście kolejnego maga z kręgu, który utrzymuje działanie magicznej bariery (Gothic). Być może coś w tym jest, bo abstrahując już od "ELITA RZONDZI", to właśnie ludzie tutaj głównie nas trzymali, nie sama gra .
    tak bardzo true
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 12-01-2017 o 23:30

  6. #6
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Dziękujemy za wszystko i powodzenia w realu.

    p.s. Nie odczułem, by forum miało Admina tak prawdę mówiąc. Samowolka Moderacji jest widoczna od lat...

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Powodzenia w życiu

  8. #8
    Ostatnia rzecz - Tomi jako ostatnia prośba jeśli jest to możliwe, to proszę o przekazanie 335 MF na najbliższy konkurs/loterię w MFO3 jako część nagrody oraz 935 MF z konta "OutCast" na ten sam cel w MFO2. Mam nadzieję, że to nie będzie problemem.
    Ostatnio edytowane przez Gansey ; 13-01-2017 o 01:00

  9. #9

  10. #10
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Dzięki za podziękowania.


    tak bardzo true
    Kocham to XD

    Żegnaj i nie pij już grzańca, okej?

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    O ile mi wiadomo to tematy typu "ostatnie pożegnanie" są od jakiegoś czasu zabronione. Poza tym w końcu pierwsza, dobra, męska decyzja. Modliłem się o to jako ateista 3 razy dziennie i moje modlitwy zostały wysłuchane. Niech dobry Bóg wynagrodzi Ci w dzieciach. Być może zrobię nawet wydanie specjalne mojej gazetki z okazji tak wiekopomnej chwili. :P

  12. #12
    Eee tam, kazdy ma prawo na "pozegnanie".

    Zegnaj Baggy, bedziemy tesknic, jak za kazdym adminem tutaj :d Ale nie tylko, kazdy jest wyjatkowy i ta wyjatkowosc zabiera ze soba odchodzac z tej gry. no nic, trzymaj sie.

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No cześć. Właśnie to trochę smutne, że wszyscy fajni odchodzą, a nikt fajny nie przychodzi.

  14. #14
    Silną wolę ma chopok

    No to cześć bruh

  15. #15
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    papa będziemy tęsknić (chyba)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •