Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Większy zakres ruchu Rozbójnik*2 na schodach

  1. #1

    Większy zakres ruchu Rozbójnik*2 na schodach

    Proponuję aby Rozbójnik*2 na schodach na zakazanym szlaku chodził po całych schodach gdyż obecnie porusza się jedyne po dwóch polach przez co raz na jakiś czas człowiek skazany jest na nieuchronną walkę z nimi zbierając rydze.

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Wyłącz widoczność potworów, przejdź pole w górę, włącz widoczność potworów.

  3. #3
    Nie ucz ojca dzieci robić. Myślisz że nie znam tego tricku? Właśnie na tym polega cały problem, że przechodząc przez to jedno pole przy wyłączonych potworach chcąc nie chcąc zawsze trafimy na potwora prędzej czy później, nawet przy 3 gemach bierności, a moim jedynym celem tej postaci jest zbieranie rydzów.

    Poruszanie tego potwora po 3 polach zlikwidowałoby tą niedogodność.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Na nie.

  5. #5
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Właśnie na tym polega cały problem, że przechodząc przez to jedno pole przy wyłączonych potworach chcąc nie chcąc zawsze trafimy na potwora prędzej czy później, nawet przy 3 gemach bierności.
    Nie prawda, ja tak czesto robie jak przechodze przez most gdzie jest Raps #1 i jeszcze nigdy nie trafilem na potworka (bez gemow). A co do propozycji to zbedna, na nie.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    Nie prawda, ja tak czesto robie jak przechodze przez most gdzie jest Raps #1 i jeszcze nigdy nie trafilem na potworka (bez gemow). A co do propozycji to zbedna, na nie.
    Bo expisz co jakiś czas. Jeśli byś nie robił nic tylko przechodził przez to jedno pole codziennie to siłą rzeczy w końcu coś cie złapie.
    Poza tym, na tym moście na niewidocznych mobkach nie łapały kiedyś potworki, nie wiem czy dalej tak jest.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Bo expisz co jakiś czas. Jeśli byś nie robił nic tylko przechodził przez to jedno pole codziennie to siłą rzeczy w końcu coś cie złapie.
    Poza tym, na tym moście na niewidocznych mobkach nie łapały kiedyś potworki, nie wiem czy dalej tak jest.
    Teraz są potworki.

    Propozycja na nie.

  8. #8
    właściwie fakt, że od iluś lat można włączyć widoczność potworków nie oznacza, że można je kompletnie ignorować

    też mnie ten rozbójnik irytował, ale uznałem wręcz za wskazane, żeby na mapach pojawiały się takie pola gdzie trudniej uniknąć walki
    wiec na moje trzeba go po prostu traktować jako strażnika schodów
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #9
    z tego co pamiętam jest wiele takich potworków, jest to bardzo irytujące, na tak

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jestem za. Ogólnie jestem za tym aby wszystkie potworki które blokują drogę były usunięte lub przesunięte w inne miejsca by dało się ich uniknąć. Obecnie przechodząc przez ten beznadziejny most w Dolinie Enny trzeba wpaść na potwora, Bandyci są też na Szemranych Kaskadach, w Krętej Grocie mam Smoczych Rycerzy, w Lochach Urkaden Trolle, do tego ten strażnik na Zakazanym Szlaku, Leśny Gnom na Wichrowych i Pluskwy w Podziemiach Devos, oraz wszystko o czym nie pamiętam. Usunąć wszystko, przesunąć w inne miejsce, czy coś tak, aby dało się przejść bez straty eny.

  11. #11
    Przecież to wszystko jest robione celowo, aby utrzymywać balans zużycia energii w danych miejscach zależnie od używanej formy podróży. Aby widoczne potworki nie były aż tak nad niewidocznymi (zresztą kto by kiedyś pomyślał, że będą widoczne mobki).

  12. #12
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jestem za. Ogólnie jestem za tym aby wszystkie potworki które blokują drogę były usunięte lub przesunięte w inne miejsca by dało się ich uniknąć. Obecnie przechodząc przez ten beznadziejny most w Dolinie Enny trzeba wpaść na potwora, Bandyci są też na Szemranych Kaskadach, w Krętej Grocie mam Smoczych Rycerzy, w Lochach Urkaden Trolle, do tego ten strażnik na Zakazanym Szlaku, Leśny Gnom na Wichrowych i Pluskwy w Podziemiach Devos, oraz wszystko o czym nie pamiętam. Usunąć wszystko, przesunąć w inne miejsce, czy coś tak, aby dało się przejść bez straty eny.
    Tak tylko że wymienione potwory mają dość szeroki zakres ruchu i poprzez f5 możesz tak ustalić ich pozycję ze w końcu pokonasz ten most bez straty eny. Przytoczony przeze mnie przykład jest przypadkiem beznadziejnym.

  13. #13
    To są po prostu przeszkadzajki które mają uprzykrzyć życie, i takie działanie jest jak najbardziej na +
    Ja tam zbierałam sobie rydze na innej postaci i 80% poziomu wpadło na samych Rozbójnikach(i czasami mini) więc nie ma chyba tego złego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •