Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 75

Temat: Zdublowany czat

  1. #16
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jeżeli się Tobie wydaje, że błąd nie jest naprawiony, bo Twórcy mają to gdzieś, to jesteś w błędzie. Gdyby udało się znaleźć źródło błędu, to prędzej czy później błąd byłby naprawiony. Nie ma to żadnego związku z promocją na doładowania (czy jak to błędnie nazywasz "eventem").
    Bididididid!

  2. #17
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Problem polega na tym, że co jakiś czas pojawia się zdublowany czat główny oraz walki. Ponieważ staje się to dosyć irytujące, nagrałem całe zajście.
    Też mam ten sam problem. Jak jeszcze dzisiaj w nocy biłem necrona o 04 nad ranem, to wszystko było w porządku. Dzisiaj jednak czaty mi się dublują i nieaktualizują, co podczas walki z necronem/amateru jest irytujące.
    Printscreeny pod linkiem:
    https://imgur.com/a/6k2nV - necron
    https://imgur.com/a/WzZWX - amateru (walka miała już chyba z 30 tur, a nie 8 i przewinąć na dół się nie da).

    W odróżnieniu od Leonarda i Antyblistera ja mam jednak windows 8.1, a nie windows 10.

    Nadmieniam ponadto, że żadne f5 nie pomaga.

    Na firefoxie tego dublowania czatów nie ma, ale na tamtej przeglądarce mfo bardzo wolno działa i są jakieś problemy z animacjami, jak się ogląda raporty.
    https://imgur.com/a/l8wrL - np. migające okno przeciwnicy oraz to u góry z napisem woda święcona.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 04-04-2017 o 14:29

  3. #18
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Zapomniałem napisać, że błąd przestał u mnie występować już jakoś tydzień temu xddd

  4. #19
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Też mam ten sam problem. Jak jeszcze dzisiaj w nocy biłem necrona o 04 nad ranem, to wszystko było w porządku. Dzisiaj jednak czaty mi się dublują i nieaktualizują, co podczas walki z necronem/amateru jest irytujące.
    Printscreeny pod linkiem:
    https://imgur.com/a/6k2nV - necron
    https://imgur.com/a/WzZWX - amateru (walka miała już chyba z 30 tur, a nie 8 i przewinąć na dół się nie da).

    W odróżnieniu od Leonarda i Antyblistera ja mam jednak windows 8.1, a nie windows 10.

    Nadmieniam ponadto, że żadne f5 nie pomaga.

    Na firefoxie tego dublowania czatów nie ma, ale na tamtej przeglądarce mfo bardzo wolno działa i są jakieś problemy z animacjami, jak się ogląda raporty.
    https://imgur.com/a/l8wrL - np. migające okno przeciwnicy oraz to u góry z napisem woda święcona.

    Czy aby na pewno nie masz jakichś dziwnych dodatków do przeglądarek/adware w systemie? Takie błędy nie są "normalne".
    Chwilowy/sporadyczny błąd wyświetlania zakładek się może zdarzyć, ale takie duże anomalie, które dodatkowo nie ustępują po F5 świadczą raczej o czymś więcej.

    Była próba resetu ustawień przeglądarki? Tryb incognito z wyłączonymi wszystkimi możliwymi pluginami/dodatkami?

  5. #20
    Kuzan
    Konto usunięte
    Też mam ten sam błąd co koledzy powyżej. Jedyny dodatek i rozszerzenie do chrome którego używam to adblock plus. Pojawiło mi sie to nagle dzisiaj po pierwszym zalogowaniu. Wcześniej nie miałem tego błędu. Dodam że nie instalowałem, ani nie zmieniałem żadnych programów które mają powiązanie z przeglądarką.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Jak ten czat dubluje się nawet na telefonie.
    Nazwa:  bINVx02.png
Wyświetleń: 210
Rozmiar:  503.8 KB
    Ostatnio edytowane przez Hubiotka ; 04-04-2017 o 23:48

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Mnie się ten błąd pojawia losowo, raz jest po F5 a raz nie ma, ale częściej chyba jest błąd.
    Dodam, że używam chrome używam TYLKO do grania w MFO3, nawet wyłączenie wszystkich wtyczek i reset ustawień nie pomaga. Żadnego syfu nie ma na kompie, na innych przeglądarkach jest OK.Może to błąd w chrome?

  8. #23
    Kim Chi
    Konto usunięte
    No tak, to już ustalone, że to błąd tylko na Chrome.

  9. #24
    No nie tylko bo mam też na operze od pewnego czasu

  10. #25
    Kim Chi
    Konto usunięte
    To dlaczego tego nie podałaś w poprzednim poście w tym temacie? Przecież admini mogli to potraktować jako błąd tylko na Chrome, skoro nikt korzystający z innych przeglądarek tego nie zgłosił, a przecież nie będą się domyślać z postów typu "też tak mam".

  11. #26
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To dlaczego tego nie podałaś w poprzednim poście w tym temacie? Przecież admini mogli to potraktować jako błąd tylko na Chrome, skoro nikt korzystający z innych przeglądarek tego nie zgłosił, a przecież nie będą się domyślać z postów typu "też tak mam".
    Tak czy siak, chrome, opera, oba się opierają na chromium, co innego, jakby błąd wystąpił na FF, czy IE.
    Poruszę przy okazji temat FF, skoro błysku o tym wspomniał.
    Na FF nigdy mi się nie zdarzył ten błąd, natomiast strasznie gra laguje, kiedy się gra na FF. Niestety przeglądarki z chromium są strasznie dyskożerne, więc nie mogę z nich korzystać anymore, natomiast jeśli chodzi o lagi na FF, to tylko w mfo się zdarzają, otwieram inne strony, nic się nie dzieje, otwieram mfo, nie dość, że wyskakuje mi, że "połączenie nie jest bezpieczne", to jeszcze po zalogowaniu strasznie laguje.

  12. #27
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To dlaczego tego nie podałaś w poprzednim poście w tym temacie? Przecież admini mogli to potraktować jako błąd tylko na Chrome, skoro nikt korzystający z innych przeglądarek tego nie zgłosił, a przecież nie będą się domyślać z postów typu "też tak mam".
    Wtedy jeszcze nie miałam (po przejściu na operę przez jakiś czas był spokój), a później nie śledziłam tematu

  13. #28
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Od bardzo dawna korzystam z Chrome, i nigdy nie miałem takiego błędu.
    Ciekawe od czego to zależy.

  14. #29
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Mi się pojawił ten błąd dzisaj. :P Mhm.....czyżby problemy przed upkiem wielkanocnym?

  15. #30
    Dzisiaj pojawił mi się ten błąd na devie przy którymś odświeżeniu strony - następne odświeżenia już niczego nie zmieniały.
    Chrome.

    Na live tego nigdy nie miałem, ale tutaj używam Firefoxa.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •