Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 49

Temat: Ban dla Fannindela

  1. #31
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    W sumie mogliby zrobić GM'a jak za czasów Mfo2,Lecz wtedy na chacie byłoby pewnie nudno bo każdy by miał bana/jakieś restrykcje na chat czy coś w ten design.Ogólnie do Fannidala nic nie mam.Każdy raz na jakiś czas przeklnie lub będzie kogoś wyzywać
    Pewnie, raz na jakiś czas każdemu się zdarzy. Ale z obserwacji moich i wielu osób wynika, że Fannindel bluzga na lewo i prawo dużo częściej niż raz na jakiś czas. Jeśli administracja nie będzie reagowała na takie zachowania, to wkrótce w MFO znajdzie się o wiele więcej graczy z tak niebywale szerokim zasobem obelg i wulgaryzmów. Hmm, ale tego chyba byśmy nie chcieli?
    Ostatnio edytowane przez Nyan Cat ; 04-01-2017 o 23:50

  2. #32
    Łukasz
    Konto usunięte
    Równiez jestem za banem.
    Ps:moze dodacie ankiete

  3. #33
    fajnie, że walczycie o lepszy image gry, ale temat raczej nie miał służyć do linczu, nie można banować kogoś przez wyniki w ankiecie na forum, a za konkretne czyny

    jeśli osoba rzeczywiście tak się wyróżnia, że zasłużyła na osobny temat to trzymajcie go do zbierania konkretnych skarg na zachowania gracza
    należy też pamiętać o tym, że jesteśmy odpowiedzialni za to co wrzucamy na forum, nawet jak to tylko cytaty innego gracza, więc bez przesady z tym publicznym ujawnianiem patologii
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Dodam, że wrzucanie cytatów innych osób, bez ich zgody, jest karalne

  5. #35
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Dodam, że wrzucanie cytatów innych osób, bez ich zgody, jest karalne
    Z tą karalnością, to jest najlepsza beka świata. Nie możesz sobie przypisywać autorstwa i dawać bez cytatu.
    Pozdrawiam.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    mam go w ignorach od roku i to był błogosławiony rok. polecam opcję ignora. pozdrawiam cieplutko 8]

  7. #37
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Dodam, że wrzucanie cytatów innych osób, bez ich zgody, jest karalne
    nie wiem kto to tam egzekwuje, podejrzewam, że chodzi o jakąś MoPową sprawę i bardziej o zmienianie sensu wypowiedzi/wyciąganie z kontekstu lub przekazywanie treści które w domyśle miały poufny charakter

    dobra mniejsza i tak indywidualny temat dla jednego gracza to raczej przesada, jakaś niezbyt sympatyczna atmosfera tylko się umacnia
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Dawno, dawno temu...
    To był - jak dobrze pamiętam - koniec 2015 albo początek 2016.
    Fannindel miły jak zawsze!

    (ForeverYou, to jego druga postać - gdyby ktoś nie wiedział)

    WULGARYZMY
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 05-01-2017 o 17:39

  9. #39
    Kim Chi
    Konto usunięte
    A ja proponuję zbanować Szarego plomienia, wystarczy wejść w jego prezentację, którą ma od ponad trzech lat i powód nasuwa się sam.

    A co do tego ignorowania Fannindela, to ignorowanie nie działa na czacie walki i czacie sprzymierzeńców, więc nie ma możliwości, żeby uniknąć jego wiadomości.

  10. #40
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Pisałem już na priv, ale napiszę też tutaj. Wszelkie posty zawierające bluzgi mają być CO NAJMNIEJ W spoilerze opatrzonym ostrzeżeniem o treściach dla osób pełnoletnich. W innym wypadku będą bany - tak jak dostał go Fannidel.
    Bididididid!

  11. #41
    Też chcę bana dla niego.

  12. #42
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    A co do tego ignorowania Fannindela, to ignorowanie nie działa na czacie walki i czacie sprzymierzeńców, więc nie ma możliwości, żeby uniknąć jego wiadomości.
    Można nie czytać co pisze, lub czytać i nie odpisywać to przestanie raczej sam pisać cokolwiek. Co do sprzymierzeńców, to raczej ktoś kto mu pomaga nie ma go w ignorowanych

  13. #43
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kesegowaase Zobacz post
    Można nie czytać co pisze, lub czytać i nie odpisywać to przestanie raczej sam pisać cokolwiek. Co do sprzymierzeńców, to raczej ktoś kto mu pomaga nie ma go w ignorowanych
    Na globalne mini bossy może wchodzić każdy, a tylko to biję.
    Zresztą.. "można nie czytać co pisze", to po co ten temat?

  14. #44
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    No właśnie, co do globali - jak się mu coś nie podoba to mówi, że sabotuje - w przypadku yeti każdy chce ubić i szkoda ludziom paść, wiec każdy go prosi "o łaskę ". Nie wiem czy to mu sprawia pewien rodzaj przyjemności, ale to na pewno nie jest mila sytuacja, kiedy jest się zdanym na widzimisie jednego człowieka. Podalbym raport i z amaterasu i z yeti, ale w amaterasu to chyba rozmowę toczylismy na sprzymie, a na yetim... no coz, nie mogę ze względu na przekleństwa.

  15. #45
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    a na yetim... no coz, nie mogę ze względu na przekleństwa.
    Wstaw w spoiler i będziesz mógł

    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Pisałem już na priv, ale napiszę też tutaj. Wszelkie posty zawierające bluzgi mają być CO NAJMNIEJ W spoilerze opatrzonym ostrzeżeniem o treściach dla osób pełnoletnich. W innym wypadku będą bany - tak jak dostał go Fannidel.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •