Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 49

Temat: Ban dla Fannindela

  1. #16
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    A czy ja mowie o każdym? Mówie o skrajnych przypadkach, gdzie obrażani są wszyscy, którzy z nim wygrają czy też administracja. Swego czasu Farben pisał podobnie i dostawał coraz to dłuższe bany aż nauczył się kultury, może i w tym przypadku to pomoże
    Jeśli myslisz że ban załatwi sprawę to się mylisz

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Nie, Ty ewidentnie chcesz się skupić na 1 osobie, to ja się mogę skupić na każdym takim przypadku.
    Regulamin jest stały, nie ważne czy raz czy xxx razy. Kara taka sama powinna być, a że administracja wprowadza Panel GM od kilku lat to takie sytuacje były, są i będą.

    A jak ktoś nie ma dystansu do gry internetowej i bierze wszystko do siebie to głównie tylko i wyłącznie jego problem.
    Ostatnio edytowane przez Tatsumaru ; 04-01-2017 o 21:23

  3. #18
    Elitek
    Konto usunięte
    Jakby ktoś nie wiedział to jest taka magiczna opcja "Ignore" tak tak to jest MAGICZNA opcja jak jej użyjecie to więcej nie zobaczycie co mówi fanidel ohoho

  4. #19
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Nie, Ty ewidentnie chcesz się skupić na 1 osobie, to ja się mogę skupić na każdym takim przypadku.
    Regulamin jest stały, nie ważne czy raz czy xxx razy. Kara taka sama powinna być, a że administracja wprowadza Panel GM od kilku lat to takie sytuacje były, są i będą.

    A jak ktoś nie ma dystansu do gry internetowej i bierze wszystko do siebie to głównie tylko i wyłącznie jego problem.
    Sam wiele razy chwaliles mi się, że zalatwiles bana Farbenowi pisząc do Tomiego, zresztą nie Ty jeden o nim pisałeś, wiec serio mógłbyś skonczyc pisać w tym temacie : )

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    A jak ktoś nie ma dystansu do gry internetowej i bierze wszystko do siebie to głównie tylko i wyłącznie jego problem.
    Jeśli swoim zachowaniem psuje innym graczom zabawę to nie jest tylko jego problem.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Sam wiele razy chwaliles mi się, że zalatwiles bana Farbenowi pisząc do Tomiego, zresztą nie Ty jeden o nim pisałeś, wiec serio mógłbyś skonczyc pisać w tym temacie : )
    Zgadza się i będę teraz wysyłał screeny do Tomiego z każdą taką wiadomością jak tylko zauważę na forum czy w grze. Stosujmy się do regulaminu.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Jeśli swoim zachowaniem psuje innym graczom zabawę to nie jest tylko jego problem.
    Wiele osób psuje grę wykorzystując skrypty/boty, wmawiają Ci, że coś zrobiłeś choć nie ma ten ktoś na to dowodów.

  7. #22
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Nie chcę aby banowano Fannindela, gdyż nie zrobił nic złego. Każdy z nas puścił w życiu parę wiązanek i bany za nie to jest jawna i publiczna hipokryzja. Zbanowanie go wiąże się z zbanowaniem całego MFO włącznie z adminami.

  8. #23
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Nie chcę aby banowano Fannindela, gdyż nie zrobił nic złego. Każdy z nas puścił w życiu parę wiązanek i bany za nie to jest jawna i publiczna hipokryzja. Zbanowanie go wiąże się z zbanowaniem całego MFO włącznie z adminami.
    Przypominam o zasadach dostępu Twojej osoby do Shoutboxa.

  9. #24
    A może to po prostu dobry moment, by walnąć cenzurę na czat, albo jakiegoś moderatora czatu utworzyć? Dawno już było to poruszane, a gra robi się bardziej toksyczna. A tak, taki śmieszek dostanie 24 lub 48 i może zrozumie.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Nie chcę aby banowano Fannindela, gdyż nie zrobił nic złego. Każdy z nas puścił w życiu parę wiązanek i bany za nie to jest jawna i publiczna hipokryzja. Zbanowanie go wiąże się z zbanowaniem całego MFO włącznie z adminami.
    No albo b8, albo nie rozumiesz, że winę musisz ponieść jak coś nabroiłeś. Póki co Fann waży sobie dość mocne piwo, które będzie musiał w końcu kiedyś wypić.
    Ostatnio edytowane przez Tensa Zangetsu ; 04-01-2017 o 22:00

  10. #25
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jestem na nie. Moderator czatu będzie mógł banować chat wg własnych poglądów i być bardzo nieobiektywny. Wiele razy dowiedziałem się od kogoś że spamuję normalnie rozmawiając i gdyby taki ktoś trafił się na moderatora chatu to mogłoby być coraz gorzej. Moim zdaniem wprowadzenie w grze całkowitej wolności słowa byłoby najlepszym wyjściem, każdy mógłby mówić co mu się chce.

  11. #26
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jestem na nie. Moderator czatu będzie mógł banować chat wg własnych poglądów i być bardzo nieobiektywny.
    No wiesz, jakbyś miał namiastkę wiedzy o jego prawach to byś tego nie pisał XD Moderator jest jak prokurator, ma regulamin którym się kieruje. No i wiesz, bardziej by banował za niecenzuralne słowa na ogólnym i tematycznych. Na prywatnych sprawdzałby tylko za zgłoszeniem.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    No wiesz, jakbyś miał namiastkę wiedzy o jego prawach to byś tego nie pisał XD Moderator jest jak prokurator, ma regulamin którym się kieruje. No i wiesz, bardziej by banował za niecenzuralne słowa na ogólnym i tematycznych. Na prywatnych sprawdzałby tylko za zgłoszeniem.
    Na forum też są regulaminy, a lecą czasem ostrzeżenia, bany za w sumie nic.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Dobrze że wreszcie ktoś założył ten temat, nakładam na Fannidela ignora i skrupulatnie go przedłużam bo tego po prostu nie da się czytać. W każdej innej grze dostał by już dawno bana (dziękuje, dobranoc) Wiadomo że Welo itp będą bronić swojego. W przypadku farbena bany przyniosły miły efekt to dlaczego w tym wypadku nie spróbować ?

  14. #29
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Nie chcę aby banowano Fannindela, gdyż nie zrobił nic złego. Każdy z nas puścił w życiu parę wiązanek i bany za nie to jest jawna i publiczna hipokryzja. Zbanowanie go wiąże się z zbanowaniem całego MFO włącznie z adminami.
    ZABIJE CIĘ BO NIE LUBISZ ELITY ZOBACZYSZ DORWE CIĘ
    hahahaha ale jesteś żałosny eq pożyczyles morde cieszysz w ogóle to słaby jesteś i przegrałem bo gra mnie nie lubi
    Te "parę wiązanek" to on wysyła nieustannie od przynajmniej roku. Zrozum, że co da ignor, skoro nawet spoza niego utrudnia grę innym.

  15. #30
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    W sumie mogliby zrobić GM'a jak za czasów Mfo2,Lecz wtedy na chacie byłoby pewnie nudno bo każdy by miał bana/jakieś restrykcje na chat czy coś w ten design.Ogólnie do Fannidala nic nie mam.Każdy raz na jakiś czas przeklnie lub będzie kogoś wyzywać

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •