Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Balans PvP/TvT - propozycje

  1. #16
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    Proponuję dodać Sprytny Cios do Króla Góry.

  2. #17
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Moze zrobic tak zeby Mega Bariera tylko dziala na graczy a nie na bossy?

  3. #18
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał FoxeRaged Zobacz post
    Moze zrobic tak zeby Mega Bariera tylko dziala na graczy a nie na bossy?
    Może bossy by używały naturalizacji w takim wypadku?

  4. #19
    Ale wiecie, że burza/eksplozja/klątwa itp mają stałe obrażenia? Szok, co nie. Dlatego m. in. są w grze drugie wersje tych zdolności, bo są one traktowane jak zaklęcia.

    Myślę, że wystarczy tu zmniejszyć delikatnie koszt. W wolniejszych walkach, gdzie nie grożą szybkie zabicia, ta zdolność wymusza użycie antidotum.
    68 mp to idealna wartość. Nadal niby jest koszt wysoki, ale im dalej w las tym mniej widoczny on będzie. No i ten koszt będzie porównywalny do Zamrożenia. Dla mnie bomba.

    Rózge determinacji znerfić o 2%pasywki.

    Co do TvT, ta multibariera przecież może mieć blokadę użycia na minibossach, co nie?
    Ja bym mile widziała artefakt dla maga pod obrony, typu wzmacnia obrażenia o x% obrony uzywajacego(tak odrobinę) i przywraca x% otrzymanych obrażeń. Oczywiście niezbyt wielkie ilości, choć Astralny Miecz potrafi często leczyć tyle, co regenka.
    Zdolność podobna do defnsywnego natarcia dla maga, można dać jej możliwość chybienia.
    Wywalić podwójny z puli zdolności, vs mag jest to czesto auto win.
    Dodać wyklęte eq do kg, i tak jest dobre.
    To chyba tyle.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Kiedy osłabicie astralny miecz?

  6. #21
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    To jak nie da się multi bariery to może w inną strone? "Obniża przeciwnikom atak i atak magiczny o x% na 3 tury (lub na 2 ale zdejmuje skupy/mobilki). Nie działa na bossy" I prefecto

  7. #22
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    To jak nie da się multi bariery to może w inną strone? "Obniża przeciwnikom atak i atak magiczny o x% na 3 tury (lub na 2 ale zdejmuje skupy/mobilki). Nie działa na bossy" I prefecto
    Jestem za.

  8. #23
    musaraj
    Konto usunięte
    Rózga Determinacji - obniżyć próg zwiększenia dmg do 40% (jest trochę za mocna jak na tę cenę)
    Rękawice Mocy - autoPrzysp
    Ostrze Damoklesa - zwiększyć nieco kary
    Odbijający Topór - skontrolować działanie pasywki, bo często zadaje jakieś słabe obrażenia i przegrywa tym walkę
    Czarna Rózga - sprawdzić czy wszystko działa dobrze

    Wyniszczająca Toksyna - Zatrucie na 5 tur tylko jeśli skrytuje
    Grzmotnięcie Astrajosa - Odbiera ileś MP jeśli używający nie ma klątwy
    Bomba Czasowa - odbiera 30% HP na koniec statusu
    Naturalizacja - obniżyć koszt w żetkach

    Usunąć Karakol (lub Koci Zamach) - bezsensownie się dublują, w zamian za to jakąś nową zdolkę (jeszcze nie mam konkretnego pomysłu, ale promowałaby mały-średni atak i duży luck)

    To ode mnie. Do TvT jeszcze coś dopiszę potem

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Proponuję dodać Sprytny Cios do Króla Góry.
    A:Już teraz unikerzy w tym evencie praktycznie się nie liczą, ta zdolność totalnie by ich zabiła.

  10. #25
    Magician
    Konto usunięte
    halo halo, coś w tvt zostanie zmienione czy ta cała dyskusja była na marne ?

  11. #26
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    halo halo, coś w tvt zostanie zmienione czy ta cała dyskusja była na marne ?
    Zmiany trzeba przecież zrobić, nie pojawiają się od razu. I pewno coś wejdzie w następnej aktualizacji.

  12. #27
    Magician
    Konto usunięte
    chodziło mi właśnie o to czy coś wgl zostanie zmienione, a nie, że ma się to pojawić natychmiast

  13. #28
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    chodziło mi właśnie o to czy coś wgl zostanie zmienione, a nie, że ma się to pojawić natychmiast
    Będzie, lecz żadnych szczegółów się w najbliższym czasie nie dowiemy, to wiadomo. Ale będą zmiany.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •