Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 55

Temat: igrzyska

  1. #1
    Rebellious
    Konto usunięte

    igrzyska

    Proponuję dodać tak jak w bójce, atakowany zaczyna walkę, nie ten co atakuje, bo igrzyska będą się tak prezentowały, zresztą już się tak prezentują, że hiter sobie wybija wszystkich jak leci

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Jestem za.

    A i skoro to polega na drużynowych walkach to można by też dać że jest blokada na atakowanie póki nie będzie chociaż 2vs2
    ale to takie sobie

    upss

    sie zorientowalem ze final 1vs1 no ale moze da sie zrobic jakis "wyjatek"
    Ostatnio edytowane przez Fannindel ; 01-01-2017 o 20:19

  3. #3
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Jestem za.

    A i skoro to polega na drużynowych walkach to można by też dać że jest blokada na atakowanie póki nie będzie chociaż 2vs2
    ale to takie sobie
    tu mogą walki trwać dość długo, jeśli tak to lepiej żeby było do 2v1, chociaż to niepotrzebne aż tak jak to co opisałem w temacie, robi się drugi event pvp...

  4. #4
    Elitek
    Konto usunięte
    Absolutnie za. Dlaczego w ogóle jak ktoś atakuje na IŚ to może pierwszy zaczynać? Nie wiem czy to jest losowo czy tak ustawione ale zwykle widzę jak ktoś atakuje to pierwszy zaczyna. I taki hiter 500 atak bije jakiś szczęśliwy cios lub krytyczny cios i tyle z gry pozdro

  5. #5
    Piter Piterowskii
    Konto usunięte
    Jestem za i byłoby w miarę sprawiedliwie

  6. #6
    About
    Konto usunięte
    za, to co robi dorek to jest patologia. Nie potrafią wygrać normalnego tvt 4v4 i robią takie coś...
    Później jeszcze większa ciota Rumplestiltskin kozaczy... A pamiętam jak przegrywał z nami 4vs3

    Szkoda strzępić ryj....

  7. #7
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Fajny pomysł podoba mi się.

  8. #8
    a mi się wydaje, że takie coś powinno być losowe, jest wskazane, aby atakować graczy na arenie jak najszybciej, więc po co do tego zniechęcać
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #9
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    a mi się wydaje, że takie coś powinno być losowe, jest wskazane, aby atakować graczy na arenie jak najszybciej, więc po co do tego zniechęcać
    wtf atakować możesz sobie kiedy chcesz, ale nie zaczynać, raczej jeśli będziesz mieć drugi kolejke nie będziesz zniechęcony

  10. #10
    About
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    a mi się wydaje, że takie coś powinno być losowe, jest wskazane, aby atakować graczy na arenie jak najszybciej, więc po co do tego zniechęcać
    To jest raczej zachęcanie do robienia statystyk full atak i robienie z najlepszego eventu w grze jakieś gówno kto zaczyna ten wygrywa...

    Poza tym to raczej zawsze zaczyna agresor.

  11. #11
    Rebellious
    Konto usunięte
    a i małe pytanko, czemu jak ja atakuje to zaczyna mój przeciwnik, atakuje dorek, który tylko sępi by dobić zaczyna on? zaczynam wierzyć w to, że is są ustawione, pozdrawiam

  12. #12
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    przecież to jest losowe kto zaczyna więc przestańcie płakać. ubierasz bariere na start i nie ma płaczu

  13. #13
    About
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    przecież to jest losowe kto zaczyna więc przestańcie płakać. ubierasz bariere na start i nie ma płaczu
    A co jeśli nie byłoby mnie stać na pajęczy wisiorek? lub niszczył on by mi staty?

  14. #14
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    przecież to jest losowe kto zaczyna więc przestańcie płakać. ubierasz bariere na start i nie ma płaczu
    no wiadomo, ze tobie odpowiada jak zawsze zaczynasz dziwnym trafem, jakos ja nigdy nie zaczalem chyba jeszcze, tylko moj przeciwnik zawsze

  15. #15
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał About Zobacz post
    A co jeśli nie byłoby mnie stać na pajęczy wisiorek? lub niszczył on by mi staty?
    no to nie chodź na iś skoro nie stać cie na eq.

    Cytat Napisał Kesegowaase Zobacz post
    no wiadomo, ze tobie odpowiada jak zawsze zaczynasz dziwnym trafem, jakos ja nigdy nie zaczalem chyba jeszcze, tylko moj przeciwnik zawsze
    nie zawsze pierwszy zaczynam

    po za tym to moze byc przez przyśpieszenie które mam z czarciej zbroi. jak dla mnie temat do zamkniecia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •