Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Linki na czacie clickable

  1. #1

    Linki na czacie clickable

    Witam proponuje dodać sprawdzanie na czacie, czy dany komunikat jest linkiem i jeśli jest, zamiana zwyklego tekstu na a href.

  2. #2
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Jest juz takie cos, linki zwiazane z MFO, jesli sie nie myle, zostaja zamienione w href. A co do linkow innych, typu zdjecie lub cos innego, to nie. Ludzie by czesto wpadali na falszywe linki lub byly by wysylane wiadomosci typu "Spojrz na moj item [link]" (przyklad), i by Cie przekierowywal link niewiadomo gdzie.

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Linki do rzeczy w MFO już są. Natomiast do po za MFO również jestem za, gdyż przyda się zamiast kopiowania. Wyskakuje jednak ostrzeżenie ,,Link nie pochodzi z My Fantasy Online 3. Czy na pewno chcesz przejść? Tak/Nie"
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 16-01-2017 o 23:53

  4. #4
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Jestem za opcją Leona, z możliwością wyłączenia tego komunikatu w opcjach.

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Linki do rzeczy w MFO już są. Natomiast do po za MFO również jestem za, gdyż przyda się zamiast kopiowania. Wyskakuje jednak ostrzeżenie ,,Link nie pochodzi z My Fantasy Online 3. Czy na pewno chcesz przejść? Tak/Nie/Nienawidzę elity"
    Zwykle dodaje się notkę, że gra nie jest odpowiedzialna za krzywdy wyrządzone Ci przez ten link.

  6. #6

  7. #7
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    W sumie do bezpiecznych stron mogło by od razu *przekierunkowywać*

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •