Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Zablokuj tymczasowo przyjmowanie propozycji pojedynków

  1. #1
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte

    Zablokuj tymczasowo przyjmowanie propozycji pojedynków

    Proponuję aby można było zablokować propozycje pojedynków do wylogowania, zupełnie tak jak można blokować wiadomości na czacie. Denerwują mnie już ludzie którzy mimo BARDZO WYRAŹNEGO napisania na prezce ,,Nie walczę PvP. Nie, przestań proponować ten pojedynek itd." dalej proponują pojedynki. To jest tak okropnie denerwujące, że chciałbym móc tego uniknąć. Proszę o rozpatrzenie.

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie. Istnieje opcja ignoruj, korzystaj z niej.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Przecież można dać ignora na pojedynki XD
    Propozycja oczywiście głupia, więc na nie.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Jakoś z czatem wprowadzili, a ignora też można dać. A ignora można dać dopiero, jak ten ktoś napisze do cb. Jednak jestem na nie, bo jest to niepotrzebne i od Urkaden już tego nie robią. Lepiej wprowadzić to.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Nie bo jak wyżej. Tak długo jesteś fejmie w mfo i nie wiesz że jest ignor na pojedynki?

  6. #6
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Dokładnie, ignora można dać dopiero gdy ktoś do ciebie napisze. Dodatkowo gdy już setna osoba proponuje pojedynek to przecież nie chce mi się klikać ignoruj na setną osobę, chciałbym mieć spokój gdy gram tylko i wyłącznie na bossy i fabułę i mieć spokój od ludzi którzy nie rozumieją NIE.

    @down

    Proszę o usunięcie zbędnego spamu z mojego tematu.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 30-12-2016 o 23:54

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Smutny los biedaka, skrótcie jego męki.

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Dokładnie, ignora można dać dopiero gdy ktoś do ciebie napisze.
    Nieprawda. Ignory można dawać nawet jak ktoś do Ciebie nic nie napisze


    i mieć spokój od ludzi którzy nie rozumieją NIE.
    Znam ten ból, kiedyś jeden natręt mi ciągle spamował Handlem.

    Osobiście do propozycji byłbym na nie, ale ma ono jakieś tam zastosowanie - w przypadku graczy, którzy nie chcą zupełnie walczyć PvP. Z doświadczenia z innych gier wiem jednak, że często to przynosi też i negatywne skutki, zamieszanie itp.

    Przy okazji - jeśli miałaby być opcja na blokadę pojedynków, to i przydałaby się na blokowanie grupowania (spróbuj postać hl w Eterni), handlu itp. - konsekwentnie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Przy okazji - jeśli miałaby być opcja na blokadę pojedynków, to i przydałaby się na blokowanie grupowania (spróbuj postać hl w Eterni), handlu itp. - konsekwentnie.

    Tak,w zupełności się zgadzam.Co do propozycji może wejść,sam wiem jak stoje bankiem w eterni i widze co chwile pojedynek.Najczęściej to ignoruje bo szkoda czasu na klikanie odmów.

  10. #10
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Wystarczy nie klikać odmów, ta osoba się znudzi. A przecież chyba komunikat nie zajmuje Ci 90% ekranu.

  11. #11
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post

    Przy okazji - jeśli miałaby być opcja na blokadę pojedynków, to i przydałaby się na blokowanie grupowania (spróbuj postać hl w Eterni), handlu itp. - konsekwentnie.

    Pisząc propozycję myślałem głównie o nękaniu pojedynkami przez ludzi, gdyż to się zdarza najczęściej, jednakże jestem za. Powinna być również możliwość tymczasowej blokady grupy, handlu i wiadomości.

  12. #12
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Na nie. Istnieje opcja "Ignoruj" ;p

  13. #13
    sebios
    Konto usunięte
    Jestem również na nie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •