Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Event: yeti

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722

    Event: yeti

    Yeti się buguje, pokazuję się tak jak by w 2 miejscach ale złapać można tylko w jednym.
    Mi (herbatoholik i goldenko też) pokazywał się przy wejściu do groty, podchodzę żeby złapać a tam
    "yeti walczy z innymi osobami" (czy jakos tak), po f5 znika i się okazuje że gdzieś indziej już walczą z nim.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To nie błąd. On po respie łazi po mapie (Łapanie czas zajmuje, więc przehasał już wtedy spory kawał), a każdemu Yeti inaczej biega.
    Tylko normalnie jak ta odległość jest mniejsza (Nie pół mapy, tylko 3 pola) to po złapaniu przez kogoś Yeti "przeskakuje" obok łapiącego. Tutaj tak nie było.

  3. #3
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To nie błąd. On po respie łazi po mapie (Łapanie czas zajmuje, więc przehasał już wtedy spory kawał), a każdemu Yeti inaczej biega.
    Tylko normalnie jak ta odległość jest mniejsza (Nie pół mapy, tylko 3 pola) to po złapaniu przez kogoś Yeti "przeskakuje" obok łapiącego. Tutaj tak nie było.
    Czyli błąd

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jemu chodziło o, to że Yeti jest w dwóch miejscach, a tak nie było. To bardziej lag, a nie bug.
    Czyli nie błąd.

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie błąd, u każdego Yeti porusza się inaczej.
    Przykładowo w Tibii wszystko jest odświeżane i pokazywane natychmiastowo i każdy gracz widzi na mapie to samo, ruch jest odświeżany co ok. 50 ms i oparty jest na serwerze, czyli bez internetu nie możesz niczego zrobić. W MFO jest przeciwnie, a ruch jest opóźniony i opiera się 'na przeglądarce' i dopiero z przeglądarki idzie do serwera, a bez internetu nadal możesz chodzić po mapie, no chyba że Cię wywali z gry.
    Tak najprościej wytłumaczyć.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 30-12-2016 o 16:59

  6. #6
    Użytkownik Avatar felekkk
    Dołączył
    20-04-2013
    Postów
    104
    Z Yetim jest tak,że każdy gracz widzi go w innym miejscu.Pamiętam w tam tym roku było tak,że dwoje Yetich było na mapie złapanych.

  7. #7
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał felekkk Zobacz post
    Z Yetim jest tak,że każdy gracz widzi go w innym miejscu.
    To już chyba zostało wyjaśnione w kilku postach.

  8. #8
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte

    Błąd Yetiego

    Yeti jest w innym miejscu niż go biją. Podbiegłem do niego jak spadł a tu ,,Yeti walczy z innymi graczami, graczem", widzę SOS i nie zdążyłem dobiec przez co go nie złapałem. Oto screen Yetiego gdzie indziej. Błąd już się powtórzył, tylko wcześniej nie zdążyłem scrennować. Nazwa:  błąd next.jpg
Wyświetleń: 315
Rozmiar:  23.0 KB

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    927
    Bo on taki jest ustawiony ze losowo się pjawia

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?35594

    Było zgłaszane i wyjaśnione, nie błąd.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    No kurde zrespił się yeti biegnę do niego mam go a in znika i się na drugim końcu mapy pojawia no ludzie

  12. #12
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Enilam Zobacz post
    No kurde zrespił się yeti biegnę do niego mam go a in znika i się na drugim końcu mapy pojawia no ludzie
    Było tłumaczone, nie wiem po co się dalej użalasz.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •