Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Czeladnik Mariusz

  1. #1
    Kim Chi
    Konto usunięte

    Czeladnik Mariusz

    Czy z trybem dokładnym wszystko jest w porządku? Bo maksymalny plus z trybu dokładnego, jaki kiedykolwiek dostałem, to +4...
    To już lepiej sobie robić milion rzeczy w trybie prostym i ulepszaniem zrobić sobie +6, zamiast tak się męczyć i czekać 3 godziny na przedmiot, który najpewniej nie będzie z bonusem większym niż +4.
    A jestem pierwszy w rankingu, czyli trochę tych przedmiotów zamówiłem.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Czy z trybem dokładnym wszystko jest w porządku? Bo maksymalny plus z trybu dokładnego, jaki kiedykolwiek dostałem, to +4...
    To już lepiej sobie robić milion rzeczy w trybie prostym i ulepszaniem zrobić sobie +6, zamiast tak się męczyć i czekać 3 godziny na przedmiot, który najpewniej nie będzie z bonusem większym niż +4.
    A jestem pierwszy w rankingu, czyli trochę tych przedmiotów zamówiłem.
    Lel, ja na szybkim +3 wyłapuję :v
    Rzeczywiście może być błąd xD

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To tak jak z mini-bossami, bijesz ich kilkaset, a wysokich bonusów jak nie było tak nie ma. Może nie błąd tylko trochę z niski %, bo faktycznie ten tryb wydaje się lekko nieopłacalny.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To tak jak z mini-bossami, bijesz ich kilkaset, a wysokich bonusów jak nie było tak nie ma. Może nie błąd tylko trochę z niski %, bo faktycznie ten tryb wydaje się lekko nieopłacalny.
    No raczej bardzo nieopłacalny, w trybie szybkim czasami zdarza się, że nawet połowa wykutego uzbrojenia jest z jakimś plusem (od +1 do +3), gdy w trybie dokładnym tracąc o wiele więcej składników i czekając 3 godziny nie otrzymujemy bonusu powyżej +4...

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Mógłby się ktoś temu przyjrzeć?

  6. #6
    Wszystko jest OK

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •