Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 92

Temat: Update Amaterasu - opinie etc.

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2013
    Postów
    76
    Global jest Fajny

  2. #32
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Sataniel Zobacz post
    Global jest Fajny
    Doszukuje się czegoś fajnego w prawie czterogodzinnej męczarni bez gwarancji dropu i nic nie mogę znaleźć.

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    wytrych 6min 24sec ze stoperem :P

  4. #34
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Pytanko odnośnie 3 nowego questa:

    On będzie kontynuowany przy następnej aktualizacji czy teraz da się go rozwiązać? (Bo w dzienniku nic nie można się dowiedzieć.) I nie wiem czy mogę robić poradnik jego ;v
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 20-12-2016 o 15:19

  5. #35
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Raczej nie, bo nawet w Aktualnościach podane są "dwa" nowe questy. Możliwe, że będzie kontynuowany w Nordii, a może wcześniej? Kto wie chyba tylko MoP
    Bididididid!

  6. #36
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Raczej nie, bo nawet w Aktualnościach podane są "dwa" nowe questy. Możliwe, że będzie kontynuowany w Nordii, a może wcześniej? Kto wie chyba tylko MoP
    Oby nie wcześniej.

  7. #37
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Zbieranie gazów i kwiatków jest monotonne.

  8. #38
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Zbieranie gazów i kwiatków jest monotonne.
    to nawet nie jest monotonne, tylko okropne.

  9. #39
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    to nawet nie jest monotonne, tylko okropne.
    W sumie fakt. Te moby... jak się wejdzie to niefajnie, bo sam powrót do lokacji kosztuje 4 eny, by dojść z Devos przez wodę do tej lokacji.

  10. #40
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    30 minut biegnia żeby zebrać gaz aby potem walczyć z bossem 2 minuty przegrać i starcić te serum.
    Ostatnio edytowane przez GoldenkoPL ; 20-12-2016 o 22:08

  11. #41
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Dobra, to po zrobieniu upka pora na wrażenia:

    Mapki - Trochę duże i kręte (I wszędzie potworki), przez co trudno łazić po Gazy/Kwiaty Laosu. Ogólnie ich wygląd jest całkiem przyjemny dla oka, choć drzewa zasłaniają trochę dużo. I jeszcze coś na plus - ukryte przedmioty. Znacznie lepiej niż skrzynie, bo w końcu na coś się przyda klikanie wszystkiego kursorem.
    6/10

    Potwory - W sumie one chyba na Nordie są więc nie ma co się czepiać. Auto-statusy na start (Osłony/nietykalność) są fajnym pomysłem. Do tego jeszcze Koci Zamach (Co utrudnia trochę expienie), ale jednak one są na 70 poziom, nie 65.
    8/10

    Bossy - Jedne z najlepszych w grze. Surin wymaga przemyślenia każdej tury i zabezpieczenia się przed gazami. Do tego to kolejny hybrydowy boss bez atrów, co trochę utrudnia robotę. Troll jest trochę łatwiejszy, ale nadal dość trudny. Przy odpowiednim eq i buławie +25% da się ubić. Dropy z nich są bardzo fajne, gemy 2 się przydadzą.
    9/10

    Mini-boss globalny - W sumie chyba bardziej dla 80 poziomów, ale do pokonania. Na ten moment pokonany dwukrotnie. Trzeba przemyśleć taktykę, a nawet wtedy jest to ogrom pracy i szczęścia. Tylko sposób respienia lekko mi się nie podoba.
    8/10

    Questy - Bardzo fajne, pierwszy trochę dłuższy, a drugi króciutki. Jedynie losy trzeciego są nieznane.
    9/10

    Uzbrojenie - Jeden secik, ale dość fajny. Wolałbym żeby była jakaś broń (Najlepiej rękawiczki i rózga).
    5/10

    Ogólnie update oceniam pozytywnie, choć kilka godzin łażenia z miksturami przyspieszenia było.

  12. #42
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    ten drugi quest to jakiś śmieszny jest xD nie wiem jaki jest 3 i nie wiem tez jak go zacząć
    up
    już wiem, on się sam zaczyna po wykonaniu drugiego

  13. #43
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Przepraszam bardzo, ale kto wymyśla takie gówno, jak amaterasu, że wody święcone z dupy trzeba używać, o czym wiedzą tylko ci z testowego, ew. ci, którzy już u boku takiego z amaterasu walczyli?!
    Czy was powaliło?
    Za niedługo będzie coś takiego, że jak się nie da skupienia bossowi w pierwszej turze, to zabija wszystkich graczy -_-

  14. #44
    Przepraszam bardzo, ale kto wymyśla takie gówno, jak amaterasu, że wody święcone z dupy trzeba używać, o czym wiedzą tylko ci z testowego, ew. ci, którzy już u boku takiego z amaterasu walczyli?!Czy was powaliło?
    Za niedługo będzie coś takiego, że jak się nie da skupienia bossowi w pierwszej turze, to zabija wszystkich graczy -_-
    Są podpowiedzi w grze na ten temat

  15. #45
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Przepraszam bardzo, ale kto wymyśla takie gówno, jak amaterasu, że wody święcone z dupy trzeba używać, o czym wiedzą tylko ci z testowego, ew. ci, którzy już u boku takiego z amaterasu walczyli?!
    Czy was powaliło?
    Za niedługo będzie coś takiego, że jak się nie da skupienia bossowi w pierwszej turze, to zabija wszystkich graczy -_-
    jakos leon wie co robic

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •