Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 54

Temat: apdejt

  1. #31
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Są obok Nordii, której nie ma, więc to raczej up rozszerzający Devos.
    Wpuśćmy graczy na tereny Folhord, zróbmy tam jedną mapę a na niej potwory na 1 lvl. Te potwory mają być do expienia w grupach, dla tego są silne.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał oren noor Zobacz post
    Czyli zrobić tygrysy łatwiejszymi i obniżyć z nich dropa?
    Lub po prostu zmniejszyć max. ilość tygrysów i cyklopów do 2. Zresztą nikt specjalnie na nich nie będzie expić, bo nie respią się z nich żadne mini - zwykłe przeszkadzajki przy chodzeniu. Po prostu doprowadza mnie to do szału jak się przepchne przez całą jaskinię, żeby wlazła we mnie taka grupka, i od nowa lecieć.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Wpuśćmy graczy na tereny Folhord, zróbmy tam jedną mapę a na niej potwory na 1 lvl. Te potwory mają być do expienia w grupach, dla tego są silne.
    Skoro mają być do expienia w grupach to niech sobie będą w innej lokacji, a nie tej przez którą trzeba przechodzić i na każdym kroku się bać o powrót do miasta.

  3. #33
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Lub po prostu zmniejszyć max. ilość tygrysów i cyklopów do 2. Zresztą nikt specjalnie na nich nie będzie expić, bo nie respią się z nich żadne mini - zwykłe przeszkadzajki przy chodzeniu. Po prostu doprowadza mnie to do szału jak się przepchne przez całą jaskinię, żeby wlazła we mnie taka grupka, i od nowa lecieć.
    To, że Ciebie to wkurza, to nie znaczy, że ma być to zmienione. A grupy 3x są po to, aby kiedyś był to dobry exp.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    To, że Ciebie to wkurza, to nie znaczy, że ma być to zmienione. A grupy 3x są po to, aby kiedyś był to dobry exp.
    Z którego nigdy nie skorzystasz. Mi się nie widzi expienie na mobach, które zaczynają z 2 turami nietykalności lub barierkami i w kolejnej turze zazwyczaj przyspieszniem i pomyślnością. Udanej expioli.

  5. #35
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Z którego nigdy nie skorzystasz. Mi się nie widzi expienie na mobach, które zaczynają z 2 turami nietykalności lub barierkami i w kolejnej turze zazwyczaj przyspieszniem i pomyślnością. Udanej expioli.
    Jak coś Ci nie pasuje, to czekaj na Nordię, wbijesz odpowiedni poziom i wtedy tam idź. Zawsze, po każdym update trafia się jakaś maruda. Już Ci nic nie piszę, aby nie nabijać sobie postów.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Jak coś Ci nie pasuje, to czekaj na Nordię, wbijesz odpowiedni poziom i wtedy tam idź. Zawsze, po każdym update trafia się jakaś maruda. Już Ci nic nie piszę, aby nie nabijać sobie postów.
    Chyba od tego jest ten temat, aby wyrazić swoją opinie halo ?

  7. #37
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Chyba od tego jest ten temat, aby wyrazić swoją opinie halo ?
    Tak, ale nie jest po to, aby się kłócić z takimi jak ty, którym nie da się nic wytłumaczyć.

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Tak, ale nie jest po to, aby się kłócić z takimi jak ty, którym nie da się nic wytłumaczyć.
    Miałeś chyba sobie jednak nie nabijać postów :/

    Tak czy inaczej, moim zdaniem cały upek jest całkiem w porządku (przynajmniej do momentu trolla) z wyjątkiem tych potrójnych mobków.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2014
    Postów
    177
    Ale pokonanie mobów nie jest konieczne do przejścia całej fabuły, wystarczy być ostrożnym, ewentualnie przechodzić przez lokację w grupie. Potrójne grupy nowych potworków dają znacznie większą ilość doświadczenia/AP od dotychczasowo dostępnych grup potworów i mają być alternatywą dla graczy, którzy potrafią się dobrze zorganizować do expienia w grupie. Nie rozumiem aż takiego oburzenia, że potwory są za mocne, skoro były projektowane właśnie z zamiarem braku możliwości solowania ich w łatwy sposób, w zamian za większe korzyści w doswiadczeniu/AP.

  10. #40
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał głośopt Zobacz post
    Ale pokonanie mobów nie jest konieczne do przejścia całej fabuły, wystarczy być ostrożnym, ewentualnie przechodzić przez lokację w grupie. Potrójne grupy nowych potworków dają znacznie większą ilość doświadczenia/AP od dotychczasowo dostępnych grup potworów i mają być alternatywą dla graczy, którzy potrafią się dobrze zorganizować do expienia w grupie. Nie rozumiem aż takiego oburzenia, że potwory są za mocne, skoro były projektowane właśnie z zamiarem braku możliwości solowania ich w łatwy sposób, w zamian za większe korzyści w doswiadczeniu/AP.
    No sory ale jeśli w Nordi będą podobne potwory i max lvl będzie załóżmy 85 to nadal będa problemy z Tygrysami/Cyklopami 3x.2x Tygrysy które obniżaja max hp o 20%,nigdy nie chybiają,mają dużoooo lucka i ataku i mają osłony na start,a pomyśl o potworach w Nordi.

  11. #41
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    No sory ale jeśli w Nordi będą podobne potwory i max lvl będzie załóżmy 85 to nadal będa problemy z Tygrysami/Cyklopami 3x.2x Tygrysy które obniżaja max hp o 20%,nigdy nie chybiają,mają dużoooo lucka i ataku i mają osłony na start,a pomyśl o potworach w Nordi.
    Osobiście szybko znudziłbym się grą, w której przez 85lvli biję króliki, tylko pod inną nazwą i ze zwiększonymi statystykami zależnymi od poziomu, Ty nie? Mfo nie jest grą, którą przechodzi się w tydzień, wbicie 85lvla od początku zajmuje pół roku (nie łapać za słówka matematycy), przez pół roku uczysz się strategi, mechaniki gry, dostajesz coraz trudniejszych i zarazem ciekawszych przeciwników, walcząc z nimi uczysz się więcej, itd. Walczyłem na razie z jednym tygrysem, bardzo mi się spodobał, wreszcie coś ciekawego. Minibossy i bossy do tej pory były coraz bardziej zaawansowane, a potwory zwykłe stały w miejscu, przez parę ładnych lat dostały ledwo kilka zdolności. A tu nagle osłonki, ataki + statusy, słowem wyzwanie. Mi się podoba, daję okejke

  12. #42
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b29bef299

    Drugi na serwerze

  13. #43
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Najpierw miałem 6 miarek na gaz. Teraz mam 8. W jaki sposób, bo czegoś nie ogarniam? Jednak nie narzekam

    Edit: Nie mam, tylko się tak wyświetla.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 20-12-2016 o 22:46

  14. #44
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Najpierw miałem 6 miarek na gaz. Teraz mam 8. W jaki sposób, bo czegoś nie ogarniam? Jednak nie narzekam

    Edit: Nie mam, tylko się tak wyświetla.
    W plecaku mam tak samo. Pojawiło się pewnie po pokonaniu Sarina.

  15. #45
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Powinniście już mieć 8 funkcjonalnych miarek. Taki bonus, aby było można było 2 komplety gazów uzbierać na raz.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •