Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Wyświetlanie prezentacji drużyny

  1. #1
    Ergo
    Konto usunięte

    Wyświetlanie prezentacji drużyny

    Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na dowolnego gracza i wybraniu opcji "Pokaż drużynę", wyświetla mi się taki komunikat:



    Wielokrotne próby odświeżenia strony/włączenia i wyłączenia przeglądarki nie przyniosły żadnych rezultatów.
    Błąd ten występuje tylko w przypadku wyboru ścieżki: prawy przycisk myszy na gracza>pokaż drużynę.
    Po kliknięciu na nazwę drużyny w profilu gracza, lub po wybraniu jej z listy, prezentacja drużyny wyświetla się prawidłowo.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jakiej przeglądarki używasz ?

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ergo Zobacz post
    Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na dowolnego gracza i wybraniu opcji "Pokaż drużynę", wyświetla mi się taki komunikat:



    Wielokrotne próby odświeżenia strony/włączenia i wyłączenia przeglądarki nie przyniosły żadnych rezultatów.
    Błąd ten występuje tylko w przypadku wyboru ścieżki: prawy przycisk myszy na gracza>pokaż drużynę.
    Po kliknięciu na nazwę drużyny w profilu gracza, lub po wybraniu jej z listy, prezentacja drużyny wyświetla się prawidłowo.
    .
    Na jakiej przeglądarce grasz, bo u mnie ten błąd nie występuje?

  4. #4
    Ergo
    Konto usunięte
    Chrome.

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Raczej błąd ze strony gry. Zaczekaj na adminów.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Mam tak samo na tablecie, na komputerze nie.

  7. #7
    Ergo
    Konto usunięte
    Zdaję sobie sprawę z tego, że wraz z Bożym Narodzeniem/Nowym Rokiem, moja "usterka" może mieć dość niski priorytet, niemniej jednak odświeżam.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Już powinno być OK

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •