Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Umożliwienie handlu przedmiotami "niehandlowymi" w obrębie postaci

  1. #1
    Pirrat
    Konto usunięte

    Umożliwienie handlu przedmiotami "niehandlowymi" w obrębie postaci

    Propozycja porusza temat przedmiotów "niehandlowych", które w większości można nabyć za mfy, aby możliwe było przerzucenie przez wspólny depozyt na inną postać. Przykład:

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Propozycja porusza temat przedmiotów "niehandlowych", które w większości można nabyć za mfy, aby możliwe było przerzucenie przez wspólny depozyt na inną postać. Przykład:
    Na tak.
    Na halloween na drugiej postaci miałem pestki z 2015 (Przed halloween 2016 były handlowe), a chciałem przerzucić na główną.
    To samo jakieś upominki z prezentów na święta. Jeżeli ktoś wyśle na inną postać niż chcemy, nie da się tego przenieść na właściwą. Najgorzej jest z bonusami do dropów.

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    up, trochę mi tego przybyło przy wymienianiu prezentów i chętnie bym takie mikstury przyśpieszenia przeniósł
    ***** ***

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Przykład:
    To jest słaby przykład, energia jest wspólna na konto, więc nie ma znaczenia na której postaci użyjemy napój.

    Tak czy inaczej jestem za.

  5. #5
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Za, dostałem na głównej postaci bonus ap z halloween, expiłem na innej postaci, nie mogłem przerzucić go i mi się zmarnował.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Za, dostałem na głównej postaci bonus ap z halloween, expiłem na innej postaci, nie mogłem przerzucić go i mi się zmarnował.
    Przecież nie musiałeś expić postacią z bonusem. Mogłeś go użyć, to nie zmarnowałby się.

  7. #7
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Przecież nie musiałeś expić postacią z bonusem. Mogłeś go użyć, to nie zmarnowałby się.
    Tak, ale na innej nie miałem 65, a na postaci z 65 chciałem aktywować za kilka dni, ale zapomniałem.

  8. #8
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Na tak

  9. #9
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Propozycja porusza temat przedmiotów "niehandlowych", które w większości można nabyć za mfy, aby możliwe było przerzucenie przez wspólny depozyt na inną postać. Przykład:
    Ten przykład jest zły ponieważ działa on na konto a nie na postać.
    Jeśli ktoś ma 6 postaci z czego jedną tylko 65+ a resztę 7lv i nie wyobrażam sobie aby on odebrał 5 prezentów z postaci 7lv i przełożył to na 65 i dostał 6 sztuk eq na level 65. To samo przy halloween z pestkami na start by miała taka osoba 6 a nie 1.
    Na nie.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Ten przykład jest zły ponieważ działa on na konto a nie na postać.
    Jeśli ktoś ma 6 postaci z czego jedną tylko 65+ a resztę 7lv i nie wyobrażam sobie aby on odebrał 5 prezentów z postaci 7lv i przełożył to na 65 i dostał 6 sztuk eq na level 65. To samo przy halloween z pestkami na start by miała taka osoba 6 a nie 1.
    Na nie.
    Powinno się to jakoś podzielić. To o czym napisałeś powinno być "nieprzekładalne", ale takie już np. miksy speeda by się przydało.

  11. #11
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Jeśli ktoś ma 6 postaci z czego jedną tylko 65+ a resztę 7lv i nie wyobrażam sobie aby on odebrał 5 prezentów z postaci 7lv i przełożył to na 65 i dostał 6 sztuk eq na level 65. To samo przy halloween z pestkami na start by miała taka osoba 6 a nie 1.
    Na nie.
    Eq nie dostaje się z prezentów, tylko luzem.

  12. #12
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    up

    @down; A kto tu mówi o żetonach? Chodzi o miksy przyśpieszenia energetyki itp.
    (wiem, że energetyki działają na całe konto ale co w przypadku, gdy chce usunąć jakąś postać?)
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 16-02-2017 o 13:32
    ***** ***

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Na NIE, żetony muszą być przypisane do postaci na stałe: https://mfo3.pl/view/i/33

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •