Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Włamanie na konto.

  1. #1
    PonuryPies
    Konto usunięte

    Ważne Włamanie na konto.

    Witam.

    Niedawno użytkownik: ponury czarodziej , włamał mi się na konto.
    Mogłaby administracja pomóc ? Bardzo prosze miałem 33 k Golda pls i 15 lvl.


    Z góry dziękuję za pomoc. -_-

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    W jaki sposób Ci się włamał?

    Zmień hasło, a jeśli miałeś takie samo do maila to zmień też maila.

    I raczej wszystko odzyskasz, a gość dostanie bana (o ile nie kłamiesz).
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 02-12-2016 o 21:42

  3. #3
    PonuryPies
    Konto usunięte
    Nie wiem w jaki sposób


    Miałem 15 liter w tym 6 cyfr


    Widziałem też jak gadaliśmy na skype i go prosiłem żeby oddał mi konto to przez pzypadek udostępnił ekran, i ja się nic nie odzywałem on myślał że ja gdzieś poszedłem A ja cały czas patrzyłem się i zauważyłem Program:

    "Mfo 3-Brute force by Agensztajn" i nwm jak on to zrobił ale mi się też włamał na to konto.

    ja miałem nick ponury czarodziej i mi się włamał z konta Agensztajn bo groził mi że mnie zhackuje i to zrobił

    Prosze o szybką pomoc

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Napisz pw do admina albo spróboj odzyskać konto za pomocą emailu o ile w emefo jest taka opcja bo niewiem.Ale myśle,że to nie jest jakaś duża strata.15 LvL da się nabić w 1 dzień,a 30k to sprzedanie paru zdolek/eq.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Nie widzę oznak włamania na konto PonuryPies i zabrania przedmiotów/golda. Ostatnia operacja handlowa jest z października.
    35 k jest na koncie w tej chwili.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie widzę oznak włamania na konto PonuryPies i zabrania przedmiotów/golda. Ostatnia operacja handlowa jest z października.
    35 k jest na koncie w tej chwili.
    Cytat Napisał PonuryPies Zobacz post
    ja miałem nick ponury czarodziej i mi się włamał z konta Agensztajn bo groził mi że mnie zhackuje i to zrobił
    Może to?

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PonuryPies Zobacz post
    Nie wiem w jaki sposób


    Miałem 15 liter w tym 6 cyfr


    Widziałem też jak gadaliśmy na skype i go prosiłem żeby oddał mi konto to przez pzypadek udostępnił ekran, i ja się nic nie odzywałem on myślał że ja gdzieś poszedłem A ja cały czas patrzyłem się i zauważyłem Program:

    "Mfo 3-Brute force by Agensztajn" i nwm jak on to zrobił ale mi się też włamał na to konto.

    ja miałem nick ponury czarodziej i mi się włamał z konta Agensztajn bo groził mi że mnie zhackuje i to zrobił

    Prosze o szybką pomoc
    15-literowe hasło z 6 cyframi jest praktycznie nie do złamania brute-forcem. Tym bardziej, jeżeli zostały zastosowane też duże litery.
    Ogólnie jeżeli ten włamywacz dysponował komputerem zdolnym zrobić coś takiego, to spokojnie mógłby się włamać na konto bankowe kilku miliarderom w Europie.
    Z tego powodu patrzę przez całą tę sytuację przez palce.

  8. #8
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    15-literowe hasło z 6 cyframi jest praktycznie nie do złamania brute-forcem. Tym bardziej, jeżeli zostały zastosowane też duże litery.
    Ogólnie jeżeli ten włamywacz dysponował komputerem zdolnym zrobić coś takiego, to spokojnie mógłby się włamać na konto bankowe kilku miliarderom w Europie.
    Z tego powodu patrzę przez całą tę sytuację przez palce.
    O te konto bankowe to wątpie by jakis 7-13 latek sie wkamal...

  9. #9
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał PonuryPies Zobacz post
    ja miałem nick ponury czarodziej i mi się włamał z konta Agensztajn bo groził mi że mnie zhackuje i to zrobił
    multi?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •