Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Event globalny halloween - kontynuacja

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Event globalny halloween - kontynuacja

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...alny-halloween

    Chciałbym się odnieść do wypowiedzi, jako że temat został zamknięty natychmiast, kultura nakazywałaby odczekać 1-2 dni.
    Koridor:
    Nie doszukiwałbym się żadnych celowych działań powiązanych z wcześniejszym upkiem czy czymkolwiek innym mającym na celu minimalizację szans realizacji wyzwania (prościej byłoby po prostu dać nierealne progi). Tym bardziej pisanie w tak roszczeniowy sposób po samym evencie, jest imo mocno nie na miejscu.
    Ja się nie doszukuję celowych działań, lecz wprowadzenie tej aktualizacji tydzień przed eventem jest co najmniej zastanawiające. Możliwe że "tak wyszło", ale wątpliwości zawsze powstaną.

    Admin:
    Mapy jak zwykle w formie...
    Od 14 miesięcy mój nick brzmi Nasciturus.

    Taka już specyfika globalnych zadań - często, zamiast współpracy jest oglądanie się na innych, aby to oni wykonali - a ja się podłączę lub włączę jak będzie już "blisko".
    W tej sprawie nie mam sobie nic do zarzucenia.

    Może w ogóle nie był to dobry pomysł, skoro budzi kontrowersje. Naprawdę, to miało być coś ekstra dla graczy, którzy niejako "przy okazji" zdobędą sobie dodatkowe gadżety, a zamieniło się w "żądania". Przykre to trochę.

    Wyzwania, jak sama nazwa wskazuje, są czymś, czego wykonanie nie powinno być oczywiste, wymagać wyższego niż standardowe zaangażowania. Takie jednak wcale nie było wymagane.
    Nie miało to charakteru żądaniowego, lecz propozycja kompromisowa, dodam tylko że część dyń została uszkodzona w wyniku błędu, być może przyjąć że 1-2% dyń to wraz z dyniami które nie zostały wymienione ze względu na <15, niektórzy mogą je mieć na kilku postaciach, dałoby w sumie 19 990 lub byłoby bardzo blisko, sprawdzić tego nie można bo nie ma takiej możliwości, a admin raczej nie sprawdzi.


    Zarzut, że nie można było uzyskać dokładnie 20000, a 20010 - ręce opadają (gdyby chociaż naprawdę zabrakło tych 10 to wtedy zgoda). I tak, miały być wymienione, a nie zdobyte - dokładnie tak było to opisane w wymaganiach (i tak kalkulowane były progi), inaczej się zresztą nie dało tego zrobić.
    Dlatego błędem było nieprzyjmowanie dyń w liczbie mniej niż 15, co było bezpośrednią przyczyną tego bałaganu.

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,751
    Ręce opadają ...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •