Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Kwestia honoru czyli dostęp do internetu bywa zawodny

  1. #1

    Kwestia honoru czyli dostęp do internetu bywa zawodny

    Co robicie w sytuacji, gdy walczycie z kimś manualnie i tej osobie "padnie net"? Kwestia ta nie jest nigdy jakaś znacząca, ale nieraz są gracze walczący bardziej na poważnie i można spotkać się z różnymi reakcjami.

    Możliwe rozwiązania:
    - bić manualnie dalej, w końcu to nie wasza wina, że ktoś jest offline/nie ma skryptu/cośtam - tutaj jednak niejednokrotnie można spotkać się z zarzutami o wykorzystywanie faktu i swobodne stosowanie różnych taktyk bez możliwości narażenia się na kontry
    - poddać walkę - honorowo, aczkolwiek nieco naiwnie - stosowanie tego rozwiązania na pewno prowadziłoby do różnych nadużyć
    - również włączyć auto - zdajemy się na pewną losowość, jednak przeciwnik i tak może mieć za złe, że się na niego nie czekało, tylko od razu auto...

    Można też np. przeciągać tury, licząc na powrót przeciwnika do świata żywych, można wylogować i czekać aż dana osoba wróci (walka będzie niejako "zamrożona"). Jak widać, opcji jest kilka, którą można uznać za najlepszą i najbardziej sprawiedliwą? A może są jeszcze inne?

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Leję jak najszybciej, bo jestem słaby a chcę ranking i żetony.

    Może niewiele osób zgodzi się, że to honorowe zachowanie, ale...
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 17-11-2016 o 22:37

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Jak zdarzały mi się takie sytuacje, czyli dawno temu (jak jeszcze walczyłem), to dawałem auto.

  4. #4
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,525
    Mnie często wywalało na postaciach PvP, przez to na razie nie walczę. Ja bym bił bo jestem słaby a potrzebuję żetonów.

  5. #5
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Bez sensu.Po co bić się na arenie manualnej skoro wiesz,że masz słaby internet czy coś i może cię wywalić.Nie jest to honorowe ani niehonorowe.Jeśli już zdarzy mi się taka sytuacja to ją wykorzystuję na swoją korzyść.

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie ma odpowiedzi "bić w nieco wolniejszym tempie", a taką bym zaznaczył. Poddanie oczywiście nie wchodzi w grę

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    >honor w grze przeglądarkowej
    zależy czy kogoś lubię
    jak nie lubię to killim

  8. #8
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    To co soad.
    Jeżeli to ktoś znajomy to przedłużam. Jeżeli to jakaś esq to się zabijam, a jeżeli to jakiś ktoś aka tybiś/fanidel to zabijam bez wahania.

    PS: co wy macie do Adriana hultaje -_-
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 18-11-2016 o 00:08

  9. #9
    Kiedys byly remisy to nie wiadomo komu przeszkadzaly, do tej sytuacji by sie nadawaly jesli obie strony bylyby ze soba zgodne

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2014
    Postów
    177
    Bardzo sprytne, chcesz sprawdzić co ludzie zrobią, kiedy po raz kolejny pójdziesz afk podczas walki 8)

  11. #11
    Jeżeli w trakcie walki wywali kogoś to staram się przedłużać tury (chociaż to też pewnie zależy od tego, czy lubię dana osobę), a jeżeli na afku zostanie złapana i np. widać, że ma zły profil i jest off od samego początku walki manualnej to zużywam all miksy, za które dostaję żetony i zabijam.
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Ja podobnie jak soad, jak kogos nie lubie to szybki pad ma, a jak lubie to przedlużam =]

    Kubaz mam do Ciebie pytanie. Przeczytałeś co esq napisała? Jak osoba będąca afk/bez neta ma dać remis?
    Ostatnio edytowane przez Atronis ; 18-11-2016 o 00:13

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Ja podobnie jak soad, jak kogos nie lubie to szybki pad ma, a jak lubie to przedlużam =]

    Kubaz mam do Ciebie pytanie. Przeczytałeś co esq napisała? Jak osoba będąca afk/bez neta ma dać remis?

    Yyy no jak wróci.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Chodzi o fakt, ze takiej osoby nie ma w grze, więc nawet jakby były remisy, to nie będzie się dało tego zrobić

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Chodzi o fakt, ze takiej osoby nie ma w grze, więc nawet jakby były remisy, to nie będzie się dało tego zrobić
    Chodzi o to, że może wrócić, a my zyskamy do tego czasu przewagę, więc potem może chcielibyśmy remis -_-

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •