Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Event globalny halloween

  1. #16
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    bo kościotrupy są fajniejsze niż te uciążliwe dyńki, za którymi trzeba biegać i ich opłacalność (czy to w expie, czy to w itemkach) niska. Niby losowa, ale ogólnie to dość niska. Jakby było coś fajnego, jak w upku eliar kupony na eq devosowe to na pewno by więcej osób wzięło udział w evencie.
    Ja się nawet próbowałem przemóc, ale skończyło się na zasadzeniu pestek, które dostałem z niespodzianek kupionych z targu.
    Mi fajnie było biegać za dyńkami niż ginąć czasem od pary kościotrupów. W ogóle to zrobiłem tylko 30 kości a reszta w dyplom, lampion i jak najwięcej prezentów od Baala! W ogóle coś tam było za MFy jakiś preparat który przyciąga dyniogłowych więc nie musiałeś ich gonić.



    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Właśnie jest bardzo ciekawy, co rok coś nowego. A upiorny zagajnik jest stworzony nie po to, aby go usuwać, tylko po to, aby był dodatkową, ciekawą lokacją, a gdyby Baalrugh się respił w miejscu respu dyniogłowych, to by była bardzo mała szansa na złapanie go nawet o 2 w nocy.
    Ale o 6-stej z rana było około trzech polujących na Baala. Wbrew pozorom to wtedy było najmniej.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 15-11-2016 o 23:25

  2. #17
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Ale o 6-stej z rana było około trzech polujących na Baala. Wbrew pozorom to wtedy było najmniej.
    A widziałeś, ile było na dyniowej plantacji? Do tego o 6 rano to nie cały dzień.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Problemem nie będzie to, że admin nie uzna postulatów bo to jest pewne praktycznie jak to że po czwartku jest piątek, lecz to że admin nie widzi w tym żadnego problemu, tzn. opisanego na początku.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    lecz to że admin nie widzi w tym żadnego problemu, tzn. opisanego na początku.
    Bo nie ma w tym żadnego problemu.
    Nie zebraliście dyń - nie ma bonusu.
    Czemu temat nie jest jeszcze zamknięty?
    Ostatnio edytowane przez Naishukketsu ; 16-11-2016 o 14:15 Powód: Poprawka

  5. #20
    Progi wymian zmniejszono z 20 do 15, celem były wymienione dynie. W ogóle porównywanie ile energii było potrzebne na realizację WYZWANIA również jest bezsensowne, bo wcale nie chodziło o to, aby garstka graczy tego dokonała, tylko aby wszyscy tego dokonali. Prędzej bym porównywał w stylu: "kurcze, zabrakło 15 aktywnych osób, aby zrealizować wyzwanie". ("admin przewidział, że tyle nie będzie, to jego wina!!1", co z tego, że progi były średnią (chyba) z poprzednich lat)

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Progi wymian zmniejszono z 20 do 15, celem były wymienione dynie. W ogóle porównywanie ile energii było potrzebne na realizację WYZWANIA również jest bezsensowne, bo wcale nie chodziło o to, aby garstka graczy tego dokonała, tylko aby wszyscy tego dokonali. Prędzej bym porównywał w stylu: "kurcze, zabrakło 15 aktywnych osób, aby zrealizować wyzwanie". ("admin przewidział, że tyle nie będzie, to jego wina!!1", co z tego, że progi były średnią (chyba) z poprzednich lat)
    W tekście eventu (o ile dobrze pamiętam) nie ma mowy o wymienianiu pakietów dyń (po 15 szt.) ale samych dyń - wszystkich zdobytych, system uniemożliwiał oddanie dyń w liczbie <15.
    Jeśli admin sądzi że nie ma najmniejszego problemu z tym eventem z przytoczonych przeze mnie argumentów i uznaje je kompletnie bezzasadne, to niestety - wiem jak to świadczy o Adminie.

  7. #22
    Z pewnością admin myślał o wymienionych dyniach, a nie jedynie zdobytych. Jeśli zostało to źle sprecyzowane to faktycznie trzeba będzie poprawić na następny raz.
    Jakkolwiek i tak nie ma to znaczenia, bo można jedynie zmierzyć i porównać wymienione dynie (chyba), a więc wartości progów zostały dostosowane do wymienionych (na podstawie poprzednich lat), a nie wszystkich zdobytych.

    Nie doszukiwałbym się żadnych celowych działań powiązanych z wcześniejszym upkiem czy czymkolwiek innym mającym na celu minimalizację szans realizacji wyzwania (prościej byłoby po prostu dać nierealne progi). Tym bardziej pisanie w tak roszczeniowy sposób po samym evencie, jest imo mocno nie na miejscu.

  8. #23
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Mapy jak zwykle w formie...
    Nie było tu co pisać, bo to raczej oczywistości, ale niech już będzie: zdanie ode mnie specjalnie dla maruderów.

    Wyzwania były policzone tak (na podstawie danych z zeszłych lat), aby można było zaliczyć je w ciągu ok. 10 dni, a tym razem było tych dni więcej, także był spory zapas - po prostu się nie udało spełnić wszystkich (wciąż jednak 2 z 3 spełniono!). Taka już specyfika globalnych zadań - często, zamiast współpracy jest oglądanie się na innych, aby to oni wykonali - a ja się podłączę lub włączę jak będzie już "blisko". Może w ogóle nie był to dobry pomysł, skoro budzi kontrowersje. Naprawdę, to miało być coś ekstra dla graczy, którzy niejako "przy okazji" zdobędą sobie dodatkowe gadżety, a zamieniło się w "żądania". Przykre to trochę.

    Wyzwania, jak sama nazwa wskazuje, są czymś, czego wykonanie nie powinno być oczywiste, wymagać wyższego niż standardowe zaangażowania. Takie jednak wcale nie było wymagane.

    Zarzut, że nie można było uzyskać dokładnie 20000, a 20010 - ręce opadają (gdyby chociaż naprawdę zabrakło tych 10 to wtedy zgoda). I tak, miały być wymienione, a nie zdobyte - dokładnie tak było to opisane w wymaganiach (i tak kalkulowane były progi), inaczej się zresztą nie dało tego zrobić.

    BTW. Dodatkowym ułatwieniem osiągnięcia limitu były dynie z poprzedniego roku, które można było wymieniać w tym.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •