Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Temat: Update Urkaden - opinie

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2012
    Postów
    6
    1.+
    Mapki oddają klimat miejsca, wykonane są całkiem fajnie
    2. +
    Mapki mają mroczny i tajemniczy klimat, a z muzyką ładnie się z nimi komponuje
    3.
    Negatywne to oczywiście Otchłań odkupienia bo można naprawdę nadszarpnąć sobie nerwy chodząc "na czuja".
    Pozytywną wydaje mi się całkiem spora ilość dusz, które możemy zebrać(coś lekko ponad 30)
    4.-
    Zagadka jak zagadka, dla mnie była zbyt prosta.
    5. -
    Test jest porażką bo leniwy człowiek może po prostu zrobić sobie ss albo poprosić kogoś znajomego nic z niego nie wyciągając.
    6.-
    Trzeba się nabiegać, skrypt Merlina można by było poprawić np. na paraliżu mógłby ożywić miksturą czego teraz nie robi.
    7. +
    Wystarczyło trochę pomyśleć, same nazwy dodanych przedmiotów pomogły w znalezieniu niektórych wzorców np. Mroczny Elf - Kawałek Elfickiej Tkaniny. Elfy są w jaskini na mapce gdzie lata Garuda, więc można wpaść, że wzorzec prawdopodobnie się tam znajduje lub w okolicy. W 2 godziny znalazłam gdzieś około 6 wzorców, oczywiście nie sama bo ja się błąkałam w jednym końcu mapki,a znajomego pogoniłam w miejsca gdzie byłam pewna, że wzorzec się tam znajduje.
    8.+
    Dropy jest duży, w porównaniu z tym co leci z innych mini.
    9.+/-
    Bossy - Kheer'aman całkiem prosty jeśli się pilnuje statusów, na nic więcej nie trzeba uważać zbytnio.
    Vivi - boss który jak sądzę z założenia miał być trudny, gdy robiłam zadanie 63 magiem przed wejściem do jego komnaty pojawiła mi się informacja mniej więcej, że boss jest na 65 poziom. Jeśli upek jest na 40 poziom to co tam robi boss z przedziału 65? Dodatkowo większość graczy ma problem z jego pokonaniem bo wystarcz nawet jeden błąd, a cała walka jest z góry przegrana. Sama męczyłam się długi czas z nim i pokonałam go po zmienieniu statystyk gdzie wyciągnęłam dużo z obrony w atak.
    10. +
    Im więcej wątków tym lepiej, uwielbiam tak czasami sobie poczytać dokładnie fabułę zadania lecz wiem, że niektórych będzie to denerwować.
    Ogólnie upek jest na + bo daje to większą możliwość rozwinięcia się graczy z niższymi poziomami, niektóre uzbrojenie ciężko było zdobyć, a teraz jest możliwość stworzenia go za niewielką cenę.

  2. #32
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,654
    1.Moim zdaniem mapki były wykonane dobrze, sama świątynia do momentu wejścia do " tuneli błądzących dusz" ( bo chyba tak się nazywała lokacja) strasznie mi się podobała, ale reszta również była dobra. Preferuje małe mapki połączone kilkoma dużymi
    2. Aure tajemniczości owszem, jednak horroru ani przez chwile
    3. Raczej nie czułem zagubienia no może jedynie na początku "laserami" w tunelu gdy mnie przenosiły
    4. Była ok nie za trudna i przyjemna do rozwiązania
    5. Był ok chociaż wystarczyło wszystko skopiować do notatnika i wyszukiwać w nim odpowiedzi na zadawane pytanie, dlatego ja bym dal limit czasowy na odp
    6. Ciężko było dowiedzieć się gdzie quest zacząć ale był ok, jedynie trochę na sama myśl ze trzeba iść do lochów Urkaden po kod aż mi się odechciewało ;/
    7. Jako ze w 100% nie ukończyłem questa nie wypowiem się
    8. Drop jest raczej ok
    9. Kheer'aman ok ciekawy do walki, chociaż z początku denerwujący a Vivi zważywszy na to ze upek jest dla miasta Urkaden czyli " 40 lvl" trochę zbyt silna zważywszy na to ze gdy wczoraj oglądem jedynym graczem którzy zszedł z zabiciem jej poniżej 65 lvl był Hydra ale to tez na 64 lvl, ale również ciekawa trzeba było przegrać kilka walk żeby zrozumieć jak działa potem już okazało się być strasznie łatwo
    10 Na tak

    ogółem 8/10 bo strasznie boli mnie fakt ze był tylko 1 Mini na cały upek ale będę czekał na druga cześć

  3. #33
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    9. Kheer'aman ok ciekawy do walki, chociaż z początku denerwujący a Vivi zważywszy na to ze upek jest dla miasta Urkaden czyli " 40 lvl" trochę zbyt silna zważywszy na to ze gdy wczoraj oglądem jedynym graczem którzy zszedł z zabiciem jej poniżej 65 lvl był Hydra ale to tez na 64 lvl, ale również ciekawa trzeba było przegrać kilka walk żeby zrozumieć jak działa potem już okazało się być strasznie łatwo
    Czemu wszyscy biorą Vivi'ego za kobietę?
    Wchodząc tam niższym lvlem dostaniesz na twarz ostrzeżenie, że są tam potwory na 65 lvl, więc jak dla mnie w porządku pomysł.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •