Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 41 z 41

Temat: Elita - ostateczna konfrontacja z prawdą

  1. #31
    vegoo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    A ja Wam powiem, że elita istnieje. Elita to testerzy. Mają dostęp do fabuły przed resztą graczy. Tworzą skrypty potworków, mini bossów i bossów, dzięki czemu przechodzą ich wcześniej i dropią itemy, które zawsze na początku każdego upka mają ceny z kosmosu...i tak się wzbogacają.

    Z tych wszystkich postów tutaj, ten jest najmądrzejszy. Franek masz całkowitą rację popieram Ciebie w zupełności. Elita jest i będzie, widać to gołym okiem. Szybciej się wzbogacają od zwykłych graczy. Opisane przez musaraja dowody nie mają pokrycia. Swój, swego zawsze będzie bronił, a Ty właśnie to robisz. Rzeczywistość w mfo jest inna, fakty mówią co innego. Prawdą jest istnienie elity, która myśli o sobie. Większość graczy wie o tym doskonale.

  2. #32
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał vegoo Zobacz post
    Z tych wszystkich postów tutaj, ten jest najmądrzejszy. Franek masz całkowitą rację popieram Ciebie w zupełności. Elita jest i będzie, widać to gołym okiem. Szybciej się wzbogacają od zwykłych graczy. Opisane przez musaraja dowody nie mają pokrycia. Swój, swego zawsze będzie bronił, a Ty właśnie to robisz. Rzeczywistość w mfo jest inna, fakty mówią co innego. Prawdą jest istnienie elity, która myśli o sobie. Większość graczy wie o tym doskonale.
    Kto jest za usunięciem wszystkich testerów, by gracze czekali jeszcze dłużej na aktualizacje i mieli więcej błędów?

    Raczej nie Wy, bo wcześniej chyba pisaliście coś o długich upkach.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    >narzekaj na długość tworzenia upków
    >narzekaj na istnienie testerów, dzięki którym masz upki szybciej

  4. #34
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał vegoo Zobacz post
    Z tych wszystkich postów tutaj, ten jest najmądrzejszy. Franek masz całkowitą rację popieram Ciebie w zupełności. Elita jest i będzie, widać to gołym okiem. Szybciej się wzbogacają od zwykłych graczy. Opisane przez musaraja dowody nie mają pokrycia. Swój, swego zawsze będzie bronił, a Ty właśnie to robisz. Rzeczywistość w mfo jest inna, fakty mówią co innego. Prawdą jest istnienie elity, która myśli o sobie. Większość graczy wie o tym doskonale.
    Każda gra musi mieć testerów. Podaj swój pomysł na to, żeby nie byli to gracze z dużym doświadczeniem, a nie że tak brzydko powiem "płaczesz" ciągle o jedno i to samo. Nie piszę tego złośliwie, ale szukasz ciągle problemów tam gdzie ich nie ma. Peace

  5. #35
    vegoo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Każda gra musi mieć testerów. Podaj swój pomysł na to, żeby nie byli to gracze z dużym doświadczeniem, a nie że tak brzydko powiem "płaczesz" ciągle o jedno i to samo. Nie piszę tego złośliwie, ale szukasz ciągle problemów tam gdzie ich nie ma. Peace
    Człowieku po pierwsze nie szukam "ciągłych" problemów, gdyby tak było, na forum bym cały czas pisał takie tematy. Nie robię jednak tego. Został poruszony temat i ja mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat. Testerzy mają korzyści i nie powiesz mi, że nie. W takie bajeczki nie uwierzę. Mam gdzieś te hejty, nie wyrażam swoich gorzkich żali, wyrażam swoją opinię i swoje zdanie. Tyle w temacie.

  6. #36
    A ja Wam powiem, że elita istnieje. Elita to testerzy. Mają dostęp do fabuły przed resztą graczy. Tworzą skrypty potworków, mini bossów i bossów, dzięki czemu przechodzą ich wcześniej i dropią itemy, które zawsze na początku każdego upka mają ceny z kosmosu...i tak się wzbogacają.
    Niestety takie przywileje testerów. Ciężko to wyeliminować. Należałoby dzielić testerów na mniejsze grupki, gdzie każda testowałaby - miałaby dostęp do mniejszych fragmentów, a całość do testowania jedynie dla ~2 osób. To potworzyłoby grupki wśród testerów i ostatecznie nikt by nie testował
    Z drugiej strony to też zależy od konkretnego testera, pewnie są (lub byli) tacy, którzy nie startowali z przechodzeniem upka od razu po jego wrzuceniu. Niektórzy nie chcieli nawet przechodzić questów, żeby nie pokazać rozwiązań graczom. Kwestia indywidualna.

  7. #37
    W mfo gra za mało osób, żeby mogło nie być elity. Testujesz = wiesz, testuje tyle osób co w większych grach, z tą różnicą, że procentowa różnica jest ogromna. Innymi słowy w grę A gra 10k ludzi, testuje 10 osób, więc 0,1% graczy to ta śmieszna elita, w Mfo gra 200 osób, testuje 10, czyli elita to 5%. Elita w mfo jest 50 razy większa niż w innych grach? Nie, to tak nie działa. Jak napisał Koridor, jest to nie do wyeliminowania, więc uyb & stfu

    Swoją drogą to ciekawe, że z bekowych tematów powstają bezbekowe i odwrotnie

  8. #38
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Chciałbym zdementować wszelkie plotki w tym temacie i powiedzieć to raz, jasno i wyraźnie:
    Elita nie istnieje.
    Przecież bym was nie okłamał

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Gdy pracowałem dla GameForge, to testy przeprowadzali członkowie teamu (MOD, SMOD, FA, GA, GO, SGO...itd.) na serwerze testowym, gdzie w zasadzie gra biegła osobnym tokiem. Członkowie teamu nie mogli grać na serwerach, którymi w jakikolwiek sposób administrowali, aby nie było przewagi i kumoterstwa. Rozwiązanie dla mfo powinno być podobne. Wystarczy skusić tych emerytów, aby odnaleźli się w grze w innej formie i po sprawie. Niech ich postacie wylecą na serwer testowy i miłej zabawy.

  10. #40
    Problem w tym, że tutaj nie ma serwerów, a tym bardziej ich opiekunów.
    Mogę się mylić, ale jak komuś już nie chce się grać to często też już nie jest zainteresowany testowaniem. Natomiast jeśli jest to wchodziłby bardzo rzadko co znacznie utrudniałoby testy.

  11. #41
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Gdy pracowałem dla GameForge, to testy przeprowadzali członkowie teamu (MOD, SMOD, FA, GA, GO, SGO...itd.) na serwerze testowym, gdzie w zasadzie gra biegła osobnym tokiem. Członkowie teamu nie mogli grać na serwerach, którymi w jakikolwiek sposób administrowali, aby nie było przewagi i kumoterstwa. Rozwiązanie dla mfo powinno być podobne. Wystarczy skusić tych emerytów, aby odnaleźli się w grze w innej formie i po sprawie. Niech ich postacie wylecą na serwer testowy i miłej zabawy.
    GameForge tworzy gry, w których fabuła nie jest głównym trzonem. Tutaj to fabuła tworzy grę, tam jest małym dodatkiem. W ich grach dość często można swobodnie podróżować między miastami, nie trzeba do tego wykonywać specjalnych questów, nie licząc kilku wyjątków, jednakże wciąż nie ma tam twardej linii fabularnej, jaka jest w mfo3. Tutaj każde miasto ma blokadę(żołnierze, konie, strażnicy, las, jezioro) której nie da się przekroczyć, nie wykonując questów fabularnych. Tak więc tu nie ma czegoś takiego, co by mogło zróżnicować serwery, dzięki czemu testerzy jednego mogliby grać na drugim, nie mając przywilejów, o których pisałeś. Bo czy testerzy GF nie znali dzięki temu fabuły? Znali. Jednakże, jak już wspomniałem, tam fabuła to tylko dodatek do głównego trzonu- gry MMO.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •