Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 41

Temat: Elita - ostateczna konfrontacja z prawdą

  1. #16
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    A jak wyjaśnisz to:
    https://www.facebook.com/batman/?fref=ts

    Jasno widać, że Batman istnieje. (Powiem więcej, ja nim jestem)
    Ten teamt się już zamienia w jakieś śmiechy...

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Ten teamt się już zamienia w jakieś śmiechy...
    Z 2 prostych powodów - obecnie w grze jest interesujący status quo. Leon uważa, że pokonał tę swoją "elitę", a gracze, których prześladował, mają od niego w efekcie spokój (oczywiście nic poza tym się dla nich z "pokonaniem elity" nie zmieniło).

    Drugi powód jest taki, że ten "dowód" jest zwyczajnie głupi. Ta strona jest ewidentnie założona w ramach naśmiewania się z Leona.
    Gdyby elita nie chciała, by o jej istnieniu wiedziano - nie zakładała by takich stron;
    gdyby chciała, żeby o niej wiedziano, nie "ukrywałaby się".

    Ale skoro szukacie poważnych odpowiedzi...
    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    Heh. Ludzie,(o ile dalej nimi jesteście) dobra, wiadomo że istnieje coś takiego jak siedziba elity,dowód nr1 ,. (wyżej screen) No to xD...
    Wszystko jaśnie pokazane. Elita istnieje, choćby dlatego że ma własną siedzibę spotkania , a to już wystarczy, by móc pełnoprawnie stwierdzić iż owa elita istnieje.(O ile to fakei)
    Drugie: Widziałem nawet strone na facebooku: MFOElita xD coś tam było, screeny posty itd.
    Dobra ludzie, elita istnieje i nie próbujcie kłamać (Jeżeli się myle atakujcie mnie wgrze)
    Dobranoc
    1. "Siedziba elity" pokazana na filmiku jest fejkiem. Opisałem dlaczego w pierwszym poście (Dowody na istnienie -> Filmy Samaela)
    2. Kwestię strony wyjaśniłem
    3. Ok, zaatakuję

    Po co ten temat jeszcze istnieje? Zamknijcie go.
    Po wczorajszym dniu widać, że temat jest potrzebny - wciąż są gracze, który w tę elitę wierzą.

    ----
    Jeszcze posłowie co do "pokonania elity" - nie wiem, czy je dementować, bo jest mi niejako na rękę. Natomiast cały ten proces pokazany przez Leona jest bezsensowny na bardzo wielu poziomach. Najbardziej w tej kwestii, że takim pisaniem na czacie nie da się nic zrobić. Gdyby to miało być wiążące przez system, musiały by być bardzo sformalizowane komendy. Gdyby to miało być wiążące dla "członków elity", to musieliby oni być idiotami - nagle bez powodu słuchać Leona :v

    No i co najważniejsze - żeby to zadziałało, musiałyby istnieć "panele elity", jak i sama "elita". Zachęcam graczy, żeby zarzucali istnienie dowolnej funkcji mitycznego "panelu" - a ja spróbuję pokazać, że tak wcale nie jest (np. Leon kiedyś zarzucał istnienie EQ +100 - w ciągu 15 minut matematyka pokazała mu, że w danych walkach mogło być EQ co najwyżej +10, ale najczęściej około +7 - nieosiągalne dla zwykłego gracza )

  3. #18
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Leon dostal zaproszenie od elity zeby do nich dolaczyc 1 styczni 2017 roku przyjal dopiero 2 lutego 2017roku pozniej dostal mega zadanie mial przekonac was zebyscie nie wierzyli w elite leon to zrobil pozniej 7 kwietnia leon awansowal jako 3 z najwazniejszych w Elicie w nagrode dostal mega drop z amaterasu (dowod https://mfo3.pl/r/baed0ef64)
    Leon byl i nadal jest mega zadowolony z tego ze jest czlonkiem elity i jego celem jest bycie liderem ELITY

    musaraj tez jest w elicie i rywalizowal z leonem kto pierwszy przekona graczy zeby nie wierzyli w elite musaraj probowal wlasnie tym tematem leon mial lepszy sposob powiedzial ze zniszczyl elite oczywiscie leon mial lepsza taktyke i udalo mu sie wygrac z musarajem

    ja to wiem bo jestem szpiegiem gdy elita siedzi w swojej siedzibie ja przez okno wszystko widze i slysze czasami jak ida do WC wszyscy razem (nie wiem czemu akurat wszyscy razem) to ja wtedy wbijam i okradam ich dlatego mam takie dobre eq +11 i +12 taka prawda w tej skrzyni eq do +12 tylko jest :/

    mam nadzieje ze juz bedziecie wierzyc ze ELITA istnieje ! zeby dostac sie do ich siedziby trzeba w boze narodzenia zostac na tej mapie gdzie Yeti sie respi pozniej od marca ta mapa sie zamienia w wielki palac i tam wlasnie mieszka elita dzieki temu wyczynowi co ja zrobilem nagrali o mnie film czesto leci na tvn nazywa sie Batman :v

  4. #19
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Całkiem śmieszne.

    A leon nie dostał żadnych zaproszeń, jedynie go ktoś strollował. I nie dostał żadnej " mega drop nagrody", to jest zwykła losowość, a item normalny.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    A ja Wam powiem, że elita istnieje. Elita to testerzy. Mają dostęp do fabuły przed resztą graczy. Tworzą skrypty potworków, mini bossów i bossów, dzięki czemu przechodzą ich wcześniej i dropią itemy, które zawsze na początku każdego upka mają ceny z kosmosu...i tak się wzbogacają.

  6. #21
    Łukasz
    Konto usunięte

    Puszcza oko

    Skoro musraj i leon ,,podobno mieli przekonać graczy że elity ,,już" nie ma" to czemu niby grupa na fb dalej stacjonuje i ,,utrudnia" im robote ?

  7. #22
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Skoro musraj i leon ,,podobno mieli przekonać graczy że elity ,,już" nie ma" to czemu niby grupa na fb dalej stacjonuje i ,,utrudnia" im robote ?
    Jeżeli wziąłeś post CIAPARITTO na poważnie - a napisał między innymi
    elita siedzi w swojej siedzibie ja przez okno wszystko widze i slysze czasami jak ida do WC wszyscy razem
    To nie jestem w stanie Cię przekonać do niczego

  8. #23
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    A ja Wam powiem, że elita istnieje. Elita to testerzy. Mają dostęp do fabuły przed resztą graczy. Tworzą skrypty potworków, mini bossów i bossów, dzięki czemu przechodzą ich wcześniej i dropią itemy, które zawsze na początku każdego upka mają ceny z kosmosu...i tak się wzbogacają.
    Gdyby nie testerzy, to byś czekał na upka kilka razy dłużej, a potem i tak byś miał mnóstwo błędów.
    Skoro musraj i leon ,,podobno mieli przekonać graczy że elity ,,już" nie ma" to czemu niby grupa na fb dalej stacjonuje i ,,utrudnia" im robote ?
    Musaraj już obalił jakiekolwiek dowody na jej istnienie, a leon i tak w nią wierzy(ł). Grupa na twarzksiążce to tylko trollowanie leona przez Samaela. Skoro nie dociera do ciebie żaden racjonalny dowód, to pewnie nie wierzysz w istnienie ewolucji.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 08-04-2017 o 14:46

  9. #24
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Skoro musraj i leon ,,podobno mieli przekonać graczy że elity ,,już" nie ma" to czemu niby grupa na fb dalej stacjonuje i ,,utrudnia" im robote ?
    A no wlasnie widzisz to jest tak ze to nie grupa elity tylko jakies podrabiance jechac z nimi

  10. #25
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Omg.....zamknijcię ten BEZUŻYTECZNY TEMAT!!! Chyba że któryś admin/redaktor/tester/ktoś tam to czyta i się śmieje z wypowiedzi "niektórych graczy że elita istnieje"/
    ...

  11. #26
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Omg.....zamknijcię ten BEZUŻYTECZNY TEMAT!!! Chyba że któryś admin/redaktor/tester/ktoś tam to czyta i się śmieje z wypowiedzi "niektórych graczy że elita istnieje"/
    ...
    Elita istnieje po za tym raz byles w siedzibie elity pamietam bylo to 28.06.2016 roku

    bez sensu zamykac to ludzie na prawde wierza ze w mfo jest cos takiego jak elita kazdy wie ze testerzy itd maja latwiej maja duzo ulatwien tak jak napisal Franek Pedobeer ale elita ktora tworzy leon jest nie istnieje eq +100 itd xd

  12. #27
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Omg.....zamknijcię ten BEZUŻYTECZNY TEMAT!!! Chyba że któryś admin/redaktor/tester/ktoś tam to czyta i się śmieje z wypowiedzi "niektórych graczy że elita istnieje"/
    ...
    Temat nie jest bezużyteczny i go nie zamknę.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Temat nie jest bezużyteczny i go nie zamknę.
    To w takim razie co wnosi poza przepychankami słownymi? : )

  14. #29
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    To w takim razie co wnosi poza przepychankami słownymi? : )
    to ze ludzie wierzyli ze to "elita slabnie z kazdym dniem..." bylo wyslane przez elite a nie po to zeby zasmiac sie z leona
    a przez ten temat juz wiedza ze to nie zadna elita wyslala :d itd

  15. #30

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •