Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 41

Temat: Elita - ostateczna konfrontacja z prawdą

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    Elita - ostateczna konfrontacja z prawdą

    Dawno temu, chyba w styczniu tamtego roku pojawiła się pierwsza teoria o istnieniu elity, stworzona przez ówczesnego Brick Tracka (obecnie DEWASTATOR), mówiąca że kilkadziesiąt aktywnych graczy z najwyższego przedziału lv zasiada w "elicie", grupie graczy trzymającej władzę w MFO, mających szczególne względy u administracji, gnębiących nowicjuszów i wykorzystujących ich. Na początku wszyscy się pośmiali, temat na jakiś czas odszedł w zapomnienie. Po pewnym czasie Leon kontynuował swoje anty-"elitowe" manifesty szukając tej "elity" w każdym pikselu świata MFO. Kilku graczy (mam podejrzenia ale nikogo nie będę oskarżał) prawdopodobnie chciało "pokręcić bekę" jeszcze bardziej, zaczęli wmawiać Leonowi coraz to ciekawsze i bardziej oderwane od rzeczywistości "fakty" dotyczące "elity"... Co lepsze, Leon to wszystko łykał, ponieważ po raz pierwszy ktokolwiek mówił coś, co pokrywało się z jego wersją rzeczywistości, więc chyba nawet nie zadawał sobie trudu, żeby cokolwiek zweryfikować albo zastanowić się nad sensem tych rewelacji.

    Problem z tymi żartami pojawił się, gdy Leon zaczął zaszczepiać swoje wizje w nowych graczach przesiadujących w starszych miastach Arkadii, zaczął wmawiać nowicjuszom, że w tej grze znajdują się ich wrogowie, którzy są po prostu źli, a admin jest jednym z nich. Ok, to zaczęło być niebezpiecznie. Ta wbijana propaganda być może nie weszła w całości, ale zostawiła pewne piętno, i "elita" z żartu, który szybko przestał śmieszyć stała się raczej źródłem zamieszania. Leon siedzi ponoć na 3-miesięcznym banie na forum i miesięcznym banie w grze, także żartownisie mogą się cieszyć, czy coś.

    Ten temat założyłem, ponieważ chciałbym ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości co do istnienia rzekomej "elity". Chciałbym każdy jeden "dowód" obalić i każdy jeden "zarzut" sprostować przy pomocy faktów, własnych dowodów, logicznych argumentów czy co tam jeszcze będzie potrzebne. Chciałbym, aby każdy gracz, który wierzy w "elitę" mógł do tego tematu zajrzeć i zrozumieć, że dał się wkręcić w karuzelę bezsensownych kłamstw.

    Proszę moderację o otoczenie pewną egidą tego tematu, aby
    - każdy post o "elicie" tutaj był traktowany jakby miał sens
    - każdy post o "elicie" z innych działów/tematów (poza tymi od spamerów z 5 minutami stażu w grze) był przenoszony tutaj, aby można go było sprostować
    - w kwestii postów tutaj, aby banowano dopiero w ostateczności, przy postach które po prostu przeszkadzają w całej dyskusji. Liczyłbym tutaj na maksymalne przymknięcie oko na graczy, aby wytrącić argument "moderatorzy banują za pisanie o elicie". Najlepiej, gdyby te bany były konsultowane ze mną (ot, namiastka władzy).


    Zacznę od zarzutów, które Leon wypisał mi na PW jeszcze jak był na forum (szczerze mówiąc czekam na zejście jego bana, może i on zdoła się wyleczyć z tego szaleństwa):
    6 haniebnych działań administracji


    Dowody" na istnienie "elity


    Jeszcze raz najważniejsze kwestie:
    -Jeżeli wierzysz w istnienie "elity", to spróbuj napisać tu, dlaczego tak sądzisz. Postaram się osobiście udowodnić Ci, że się mylisz.

    -Jeżeli chcesz wiedzieć, czy chce mi się to robić - tak, chce mi się.

    -Jeżeli doskonale wiesz, że elita nie istnieje, to postaraj się w tym temacie nie prowokować graczy, którzy myślą inaczej a przede wszystkim - nie trolluj wymyślając jakieś informacje z pupy, bo ban.

    P.S. Czy ten temat powinien się znaleźć w Hyde Parku czy w Rozmowie? Z jednej strony to niby temat związany z grą, z drugiej strony - nie chcę śmiecić "elitą" ogólnodostępnego forum.

    Zapraszam do pokazywania tego, co uważacie za "dowody na istnienie elity" - chętnie się z nimi zmierzę!

    - - - - - - - - - -

    P.S. Mam na ten temat oficjalne pozwolenie od xaniego
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 16-10-2016 o 23:38

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Póki co niech będzie tutaj, w razie czego przeniosę do rozmowy. Aby to hp dostać to trzeba mieć to konto 30 dni, więc nie będzie tutaj mnóstwo ludzi "newbie"

  3. #3
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Możesz poruszyć kwestię filmików Samaela o siedzibie elity i o teleportowaniu.

  4. #4
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Możesz poruszyć kwestię filmików Samaela o siedzibie elity i o teleportowaniu.
    Czytałeś to w ogóle? XD Przecież jest o tym napisane.

    "W międzyczasie pojawiły się 2 filmy Samaela podpisane "Elita MFO3" i przedstawiające, jakie niby możliwości mają członkowie "elity".

    Obalenie: DEWASTATOR sam przyznał, że jeden z tych filmów jest sfałszowany (różnice w ilości miksów), zaś co do filmu z "Siedzibą Elity" - mapa przedstawiona na tym filmie zdradza wszystko Żeby móc mieć tam zaznaczony portal, trzeba dotknąć portalu tam się znajdującego a więc przede wszystkim - trzeba się tam dostać. Tymczasem, "Siedziba" nie ma żadnego wejścia, więc żeby móc tam dotknąć portalu trzeba mieć udostępnioną funkcję Checkpointów. Tymczasem udostępnienie 40 graczom takiej opcji choćby na pół godziny... No, byłoby z 10 stron w Błędach.
    Filmik został wykonany przez podłożenie własnoręcznie zrobionej mapy w źródle strony i posklejaniu odpowiednich filmików, zaś zawartość depozytu również zostala sklejona... Zresztą, muszę wyjaśniać, że jakby ktoś miał takie EQ w grze, to by to BYŁO widać?"

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Dlaczego pirrat usuwa ludziom "1st" lecz zostawia soadowe by ten mógł mieć wzwód i chwalić się przed kolegami z przedszkola, że codziennie jest pierwszy?

    I dlaczego inni moderatorzy tolerują to, że jeden [...] robi im wszystkim taką a nie inną reputację?
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 17-10-2016 o 00:49

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Dlaczego pirrat usuwa ludziom "1st" lecz zostawia soadowe by ten mógł mieć wzwód i chwalić się przed kolegami z przedszkola, że codziennie jest pierwszy?
    Nie wiem - radzę spytać Pirrata

    I dlaczego inni moderatorzy tolerują to, że jeden debil robi im wszystkim taką a nie inną reputację?
    To nie jest kwestia związana z "elitą" (dotyczy bardziej moderacji).
    Mimo to muszę powiedzieć, że reputacja moderacji jakoś od dawna się nie zmienia, więc nie sądzę, żeby Pirrat (jeśli o niego chodzi) coś zmieniał. Mało kto ocenia Załogę Forum jako kolektyw (którym nie jest).

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Mimo to muszę powiedzieć, że reputacja moderacji jakoś od dawna się nie zmienia, więc nie sądzę, żeby Pirrat (jeśli o niego chodzi) coś zmieniał.

    Mało kto ocenia Załogę Forum jako kolektyw (którym nie jest).
    Masz rację nie zmienia się, bo co jakiś czas nowa afera, a nikt nie reaguje, więc już nikt nie uważa, żeby moderatorzy byli warci zwracania uwagi, skoro administracja nic z nimi nie robi.

    Zdziwiłbyś się.

  8. #8
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Elita nie istnieje i tyle.
    Leon i Samuel to pewnie multi konto lub (zmówieni ze sobą) koledzy którzy robią se jaja z graczy.
    P.S Gdyby elita istniała to by było więcej info o Nordi (xD).

  9. #9
    Hous
    Konto usunięte
    Heh. Ludzie,(o ile dalej nimi jesteście) dobra, wiadomo że istnieje coś takiego jak siedziba elity,dowód nr1 ,. (wyżej screen) No to xD...
    Wszystko jaśnie pokazane. Elita istnieje, choćby dlatego że ma własną siedzibę spotkania , a to już wystarczy, by móc pełnoprawnie stwierdzić iż owa elita istnieje.(O ile to fakei)
    Drugie: Widziałem nawet strone na facebooku: MFOElita xD coś tam było, screeny posty itd.
    Dobra ludzie, elita istnieje i nie próbujcie kłamać (Jeżeli się myle atakujcie mnie wgrze)
    Dobranoc

  10. #10
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Po co odkopujecie ten temat?

    Było mówione wiele razy, że nie ma czegoś takiego jak elita. Tak jak zostało potwierdzone jej nie istnienie, to jest istnienie nie zostało potwierdzone w żaden sposób.
    A Samael po prostu się naśmiewa z leona.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Przecież Elita została zniszczona w Marcu. Jest filmik na FP Leona. Mam nadzieję, że pomogłem

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Po co ten temat jeszcze istnieje? Zamknijcie go.

  13. #13
    Łukasz
    Konto usunięte
    Skoro autor posta twierdzi ze elita to wymysl leona to jak wyjasni aktywnosc grupy
    ,,mfo elita" na facebooku ? Oni sie tam chwalą ze elita istnieje

  14. #14
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ojejkuś, nasz sekret wyszedł na jaw

    To jeden ze "sposobów" na naśmiewanie się z leona.

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Skoro autor posta twierdzi ze elita to wymysl leona to jak wyjasni aktywnosc grupy
    ,,mfo elita" na facebooku ? Oni sie tam chwalą ze elita istnieje
    A jak wyjaśnisz to:
    https://www.facebook.com/batman/?fref=ts

    Jasno widać, że Batman istnieje. (Powiem więcej, ja nim jestem)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •