Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 54

Temat: Zablokowanie postaci po walce na arenie

  1. #31
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał TRoCHoN Zobacz post
    1.Mniej więcej po 2 walkach na arenie unieruchamia postać (F5 pomaga) [zazwyczaj wtedy kiedy zostajemy zaatakowani] .
    -szczególnie w mieście, a w pajęczej grocie wszyscy znikają.
    Ja Ciebie też nie widziałem w niektórych momentach. Więc to działa w obydwie strony.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    ponownie mam tego buga

  3. #33
    Mi również się dzisiaj przydarzył.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Właśnie miałam o tym pisać i widzę, że nie tylko ja mam ten problem.

    Postać po każdym pvp auto, jak to nazwaliście - jest zamrożona.
    Czasem raport po walce nie wyskakuje, czasem tylko mignie, ale jest też problem taki, że jak nie odświeżę strony po takiej walce, to jak zaatakuje mnie ktoś później - nie mam nawet okienka walki i dopiero po f5 widzę, że miałam kolejną walkę.
    Trochę to męczące jest.

  5. #35
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Nadal bez zmian... i czy to win, czy to dead postać się blokuję.
    Czy jest szansa żeby to naprawić?

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2016
    Postów
    22
    miałem to samo po walce z królikiem gdy miałem 2 poziom expiłem na królikach z kolegą na trybie Auto: pokaż wyniki gdzieś mineło 10 walk i zamroziło moją postać

  7. #37
    muszę od siebie dodać, że od zawsze w mfo towarzyszył mi klawisz F5, ale teraz, po dłuższej przerwie znowu zacząłem walczyć na arenie mam wrażenie, że w ciągu 2 dni kliknąłem odświeżanie więcej razy jak wcześniej w ciągu kilku tygodni, te freezy po walkach są straszne
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Praktycznie po każdej walce PVP jestem zmuszony odświeżać stronę, bo postać jest zablokowana.

    Ale problem chyba mało obchodzi administrację, bo temat dość wiekowy, a odzewu żadnego.
    Cóż.. pewnie doczekamy się usługi za MFy, która problem rozwiązuje xD

  9. #39
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Praktycznie po każdej walce PVP jestem zmuszony odświeżać stronę, bo postać jest zablokowana.

    Ale problem chyba mało obchodzi administrację, bo temat dość wiekowy, a odzewu żadnego.
    Cóż.. pewnie doczekamy się usługi za MFy, która problem rozwiązuje xD
    Były już wysyłane 2 poprawki, ale były nieskuteczne. Gdyby problem dało się naprawić wcześniej byłoby to już zrobione.
    Lepiej spróbujcie wykombinować jak można to wywołać, bo nie jest tak po każdej walce.

  10. #40
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Były już wysyłane 2 poprawki, ale były nieskuteczne. Gdyby problem dało się naprawić wcześniej byłoby to już zrobione.
    Lepiej spróbujcie wykombinować jak można to wywołać, bo nie jest tak po każdej walce.
    Ja tak mam często że jak zostane złapany, a byłem/jestem na inne karcie niż ta z mfo to po walce mam tą blokadę : )

  11. #41
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ja za to praktycznie po każdej walce mam freeza. Czy atakuję ja, czy ktoś mnie, czy wyzwanie czy przez zapisanie, czy siedze na innych kartach czy się wpatruję w okno przygotowania - ciągle freeze

  12. #42
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Ja za to praktycznie po każdej walce mam freeza. Czy atakuję ja, czy ktoś mnie, czy wyzwanie czy przez zapisanie, czy siedze na innych kartach czy się wpatruję w okno przygotowania - ciągle freeze
    to samo

  13. #43
    A ja ostatnio prawie w ogóle nie mam, choć mi się to zdarzało często jeszcze jakiś czas temu.
    (Za to ciągle mnie wywala jak tylko ośmielę się zmienić kartę)

  14. #44
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Może nie związane, może związane częściowo, nie wiem.

    Podczas eventu łapałem zające. Jeśli wbiegłem na ich pole respienia akurat w momencie zrespienia, to miałem freeze, a zając uciekł. Po odświeżeniu zając był martwy.
    Co to ma wspólnego? Otóż moje podejrzenie jest takie, że freeze następuje wtedy, gdy zdarzenie się zaczyna, bo coś z nim koliduje. Nie mogę stwierdzić co dokładnie, jednakże kiedyś ani podczas walk pvp (poza pojedyńczymi przypadkami, ale powód pewnie był inny, niż w przypadku masówki), ani podczas walk z zającami nie było tego problemu. Tak więc wydaje mi się, że przyczyna jest ta sama. Tak czy siak, skoro admini wiedzą, jak wywołać freeze sam w sobie, może nie związany z tym drugim, a może tak, to mogą odtwarzać błąd na testowym. Być może dzięki temu dojdą do wniosku, jak to naprawić.

  15. #45
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Może nie związane, może związane częściowo, nie wiem.

    Podczas eventu łapałem zające. Jeśli wbiegłem na ich pole respienia akurat w momencie zrespienia, to miałem freeze, a zając uciekł. Po odświeżeniu zając był martwy.
    Co to ma wspólnego? Otóż moje podejrzenie jest takie, że freeze następuje wtedy, gdy zdarzenie się zaczyna, bo coś z nim koliduje. Nie mogę stwierdzić co dokładnie, jednakże kiedyś ani podczas walk pvp (poza pojedyńczymi przypadkami, ale powód pewnie był inny, niż w przypadku masówki), ani podczas walk z zającami nie było tego problemu. Tak więc wydaje mi się, że przyczyna jest ta sama. Tak czy siak, skoro admini wiedzą, jak wywołać freeze sam w sobie, może nie związany z tym drugim, a może tak, to mogą odtwarzać błąd na testowym. Być może dzięki temu dojdą do wniosku, jak to naprawić.
    Tak samo jest z nieumarłymi

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •