Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Nie mam jak się zalgować. Proszę o pomoc kogoś "kumatego'

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193

    Nie mam jak się zalgować. Proszę o pomoc kogoś "kumatego'

    A więc witam.
    Mam problem z zalogowaniem się, na każdej przeglądarce ( nawet po zresetowaniu i pobraniu nowej, występuję błąd w postaci: https://zapodaj.net/88c5be898efbc.bmp.html gdy wchodzę na stronę, przez kilka sekund są białe paski jak zawsze żeby wpisać, lecz po kilku sekundach, zanim zdążę pojawia się błąd załączony na screenie.

    Teraz część bardziej " informatyczna".
    Przeskanowałem komputer antywirusem, brak. Użyłem ccleaner oraz reg superme. Następnie pobrałem adwcleaner, Wykryło zagrożenia, lecz problem występuje nadal. Może chodzić o reklamy "MGID", z którymi nie mogę sobie poradzić. Proszę o pomoc.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post170972

    Sprawdź czy działa w trybie incognito

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Działa(ło). a OD 5 minut błąd połączenia z serwerem, nie wiem czy to moja wina, czy serwerów.
    Jakoś śmiga na Incognito. Jeśli jest komuś znany problem reklam z "MGID" to proszę o pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Depzoyt ; 24-09-2016 o 11:52

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post170972

    Co należy zrobić, aby wykryć możliwą przyczynę, co może pomóc w rozwiązaniu problemu?
    - wyłącz antywirus na chwilę (ochronę w czasie rzeczywistym)
    - wyczyść dane tymczasowe przeglądarki cache, cookie itp.
    - odśwież stronę używając [CTRL]+[F5]
    - sprawdź, czy na innej przeglądarce błąd występuje (staraj się użyć najnowszej wersji) - Opera, Chrome, Mozilla Firefox, IE
    - przywróć ustawienia domyśle w przeglądarce (jak nic innego nie pomoże można spróbować reinstalacji przeglądarki)
    - sprawdź na karcie w trybie prywatnym/incognito czy problem/błąd występuje
    - wyłącz chwilowo wtyczki, rozszerzenia, dodatki w przeglądarce
    - upewnij się, że logujesz się w właściwej strony tj. https://mfo3.pl - wszelkie inne to próby wyłudzania danych do konta
    - przy logowaniu użyj inny dostępny serwer - s1 lub s3 (wybierając [+] obok przycisku "Zaloguj się")
    - upewnij się, że połączenie z internetem jest aktywne i stabilne, i czy występuje problem także z innymi stronami
    - wyłącz chwilowo zbędne programy, komunikatory, akceleratory pobierania plików i inne
    - sprawdź czy problem występuje na innym komputerze
    - sprawdź czy problem występuje u innego dostawcy usługi Internet (ISP)
    - sprawdź, czy nie jest aktywne powiększenie/pomniejszenie strony, domyślne (100%) możesz przywrócić kombinacją klawiszy: [CTRL]+[0]

  5. #5

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Wiem wiem, byłem już na wielu stronach szukając jak to usunąć, resetowanie przeglądarki nic nie daje. Usunąłem google chrome, zainstalowałem operę, ten sam błąd. Próbowałem się logować z telefonu, ten sam błąd. Co najciekawsze, Antywirus niczego nie wykrywa.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    ja mam inny problem od czasu do czasu wyskakuje mi komunikat ze haslo bądź login jest nie poprawny chociaż wpisuje wszystko dobrze

    dzieje się to zawsze gdy próbuję sie zalogować na www.mfo3.pl
    dziala kiedy dodam to tego www.mfo3.pl/start/

    więc wydaję mi się że jest błąd
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 24-09-2016 o 13:38

  8. #8
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    ja mam inny problem od czasu do czasu wyskakuje mi komunikat ze haslo bądź login jest nie poprawny chociaż wpisuje wszystko dobrze

    dzieje się to zawsze gdy próbuję sie zalogować na www.mfo3.pl
    dziala kiedy dodam to tego www.mfo3.pl/start/

    więc wydaję mi się że jest błąd
    Tez to czasem mam, ale zawsze za drugim razem normalnie wtedy wchodzę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •