Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: Dlaczego możesz się czuć okradziony

  1. #31
    Każdy tak ma więc nie muszę czuć się wyróżniony. Jak tak tracę to przez to że gdzieś tam przegrałem walkę albo byłem kiepski w negocjowaniu ceny. Kasa musi się obracać. Gdybyśmy nie płacili podatków wirtualnymi pieniędzmi to kasa u wszystkich graczy na serwerze niesamowicie by wzrastała, a poza podatkami to na nic nie wydajemy żeby zmniejszyć złoto graczy na serwerze prócz paru groszy za miksturki, a dostajemy tak wiele expiąc na potworach.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Każdy tak ma więc nie muszę czuć się wyróżniony. Jak tak tracę to przez to że gdzieś tam przegrałem walkę albo byłem kiepski w negocjowaniu ceny. Kasa musi się obracać. Gdybyśmy nie płacili podatków wirtualnymi pieniędzmi to kasa u wszystkich graczy na serwerze niesamowicie by wzrastała, a poza podatkami to na nic nie wydajemy żeby zmniejszyć złoto graczy na serwerze prócz paru groszy za miksturki, a dostajemy tak wiele expiąc na potworach.
    Zapłać 19% od 200kk czyli 38kk to pogadamy, nie masz pojecia o czym piszesz bo takiej kasy to przez cały swój czas w tej grze nie zarobiles i tutaj konczy się dyskusja z Tobą.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Blitz Zobacz post
    Tobie tez polecam skończyć tą dyskusje, a nie bóldupić cały czas
    Ja radzę odnosić się do tematu, kolejny post aby sobie spamować.
    To nie jest żaden ból to jest problem, że w grze teraz nie ma co zrobić jeśli ma się wszystko ale ty nie możesz tego zrozumieć. Mam expić 5 postaci do 65? Zbierać itemy +8 31-64 ? Wszystkie kolekcje po co ? Ja robię fabułę na jednej postaci gram tylko na niej, mam do niej wszystko. Zbierałem sobie kase na banku jak każdy gracz aby po up miec od razu eq z nowych mini jeśli ktoś będzie chciał sprzedać a teraz tego się nie da.

    I możesz pisać milion postów dla spamu, mam nadzieje, że moderator da Ci za to bana. Nigdy nie zrozumiesz problemu ponieważ jesteś słaby w tą grę, tak słaby, że po 600 dniach od up devos nie zdobyłeś wszystkie co możliwe. Dobry gracz w okolo 200 dni od wbicia 65lv ma wszystko czego mu potrzeba i musi wydać PLN jeśli chce zbierać gotówkę, pomimo, że system gry będzie mu ciągle zabierał te 19%.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Ja radzę odnosić się do tematu, kolejny post aby sobie spamować.
    To nie jest żaden ból to jest problem, że w grze teraz nie ma co zrobić jeśli ma się wszystko ale ty nie możesz tego zrozumieć. Mam expić 5 postaci do 65? Zbierać itemy +8 31-64 ? Wszystkie kolekcje po co ? Ja robię fabułę na jednej postaci gram tylko na niej, mam do niej wszystko. Zbierałem sobie kase na banku jak każdy gracz aby po up miec od razu eq z nowych mini jeśli ktoś będzie chciał sprzedać a teraz tego się nie da.

    I możesz pisać milion postów dla spamu, mam nadzieje, że moderator da Ci za to bana. Nigdy nie zrozumiesz problemu ponieważ jesteś słaby w tą grę, tak słaby, że po 600 dniach od up devos nie zdobyłeś wszystkie co możliwe. Dobry gracz w okolo 200 dni od wbicia 65lv ma wszystko czego mu potrzeba i musi wydać PLN jeśli chce zbierać gotówkę, pomimo, że system gry będzie mu ciągle zabierał te 19%.
    Odniosę się głownie do pogrubionej części.
    Nie ma co oceniać czy jest ktoś słaby czy nie. Dla jednego priorytetem jest nabić jedną postać i żeby ona była super, a dla innego nabić 5 postaci ( lub 3) w miarę na równym poziomie i nimi sobie grać. Umiejętność magiem i wojem itd. Nie ma co mówić że ktoś jest słaby ogólnie. Może jest słaby pvp, albo 65 poziom ma słaby a na 40 ma dużo rankingu ( nie wiem nie sprawdzałem) . Piszesz również "wszystko co potrzeba" . Myślę że każdy z graczy ma indywidualne potrzeby i nie ma co uogólniać. Gra jest nieco rozbudowana i jest tu co robić, jeden będzie kolekcjonował eq 31-64 a drugi tylko 65 i mu wystarczy.

    Nie mniej jednak. Z jednym się w zupełności zgodzę. To jest problem, w grze nie ma co robić, oraz nie ma na co złota wydawać, a podatki i straty są za duże.

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    zmniejszcie o np 3% i po problemie ;d

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Kaczorrr Zobacz post
    zmniejszcie o np 3% i po problemie ;d
    To jest dobry pomysł ale zobacz, że Administracja robi też gildie. Wystarczy dać możliwość drużyn po 30 osób zamiast 4 i też po problemie. Depo też wystarczyło dać wspólne i po problemie.
    Kaczor chodzi o to aby były problemy xD Twoi pomysł ofc jest dobry.

  7. #37
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Otwarte na prośbę soada
    ***** ***

  8. #38
    A może zrobić tak, że na aukcji mamy do dyspozycji również kasę z depo? Chodzi o to, żeby nie wyciągać i tracić, czasami bezmyślnie, tylko zapłacić, używając kasy będącej w depo, bez żadnych prowizji i oczywiście działałoby to tylko dla aukcji.

  9. #39
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    A może zrobić tak, że na aukcji mamy do dyspozycji również kasę z depo? Chodzi o to, żeby nie wyciągać i tracić, czasami bezmyślnie, tylko zapłacić, używając kasy będącej w depo, bez żadnych prowizji i oczywiście działałoby to tylko dla aukcji.
    Proponowane, bez odpowiedzi z góry.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •