Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Limit energii wzrósł o 1 punkt!

  1. #1
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318

    Limit energii wzrósł o 1 punkt!

    Temat dotyczy tego, że co drugi poziom na drugiej lub kolejnej postaci limit energii powiększa się o 1 punkt.
    Błąd polega na tym, że powiadomienie o tym, że "limit energii wzrósł o 1 punkt" dostajemy przy okazji zdobywania parzystych poziomów, natomiast faktyczne powiększenie limitu następuje przy poziomach nieparzystych. Wynika to pewnie z tego, że zaczynamy grę z 1 poziomem, a nie zerowym.
    Przykład:
    10 poziom - 300 energii
    11 poziom - 300 energii +1 = 301
    12 poziom - GRATULACJE DOSTAJESZ +1 ENERGII!!!!!!!!!!!! (w rzeczywistości nic nie dostajesz i nadal masz 301)
    13 poziom - 301 +1 = 302
    [SCREEN]

  2. #2
    aktualne?

  3. #3
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Tak.

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Limit energii niekoniecznie zwiększa się na nieparzystych poziomach. Liczy się suma postaci, więc pewnie suma na Twoich pozostałych postaciach (poza pierwszą i wspomnianą w temacie) musi być nieparzysta, ot co.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Limit energii niekoniecznie zwiększa się na nieparzystych poziomach. Liczy się suma postaci, więc pewnie suma na Twoich pozostałych postaciach (poza pierwszą i wspomnianą w temacie) musi być nieparzysta, ot co.
    Nie zmienia to faktu ze zle pisze, powinno pisac nie co 2lv, a tylko wtedy gdy na prawde sie zwieksza limit.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Limit energii niekoniecznie zwiększa się na nieparzystych poziomach. Liczy się suma postaci, więc pewnie suma na Twoich pozostałych postaciach (poza pierwszą i wspomnianą w temacie) musi być nieparzysta, ot co.
    Ja mam co lvl DOSTAJESZ +1!
    A nie dostaję, bo już dawno mam za dużo z innych postaci, które pokasowałem.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Poprawione - teraz komunikat powinien być tylko przy rzeczywistej zmianie + właściwe obliczanie bonusu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •