Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: błędy serwera

  1. #1
    Anakin q
    Konto usunięte

    Smutny błędy serwera

    macie zkichaną grę co chwilę muszę odświeżać ponieważ tylk pogadam z npct i nic nie mogę robić a gdy gdzieś idę cofa mnie

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Anakin q Zobacz post
    macie zkichaną grę co chwilę muszę odświeżać ponieważ tylk pogadam z npct i nic nie mogę robić a gdy gdzieś idę cofa mnie
    Ja codziennie pare razy odswiezam ale nie po rozmowie z npc lecz przy np wymianie mini gdy ktos za szybko wejdzie w mini-bossa lub zrobie 2 arenki w niewielkim odstepie czasu. Co do cofania to moze byc spowodowane twoim połaczeniem z internetem bo ani ja,ani żadni moi koledzy tego nie doswiadczaja (chyba)
    Ostatnio edytowane przez GoldenkoPL ; 23-08-2016 o 10:54 Powód: bład

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Anakin q Zobacz post
    macie zkichaną grę co chwilę muszę odświeżać ponieważ tylk pogadam z npct i nic nie mogę robić a gdy gdzieś idę cofa mnie
    Cóż, ja nie mam żadnych problemów. Może masz słaby internet lub ktoś ci zacina. Może za słaby komputer. Czasem też mnie cofa, jak jestem na lapku, bo na 2 innych komputerach coś się dzieje, co wymaga net. Więc zdarza się, że się tak dzieje, ale to nie od razu błąd serwera, tylko coś z Twoim łączem internetowym/komputerem.

  4. #4
    Anakin q
    Konto usunięte
    nie ponieważ za którymś razem było napisane błąd serwera i nie na kompie tylko w grze się wyświetliło, tak się wyświetliło jak na przykład kiedy zapraszasz do grupy

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Anakin q Zobacz post
    nie ponieważ za którymś razem było napisane błąd serwera i nie na kompie tylko w grze się wyświetliło, tak się wyświetliło jak na przykład kiedy zapraszasz do grupy
    To jest błąd połączenia z serwerem, w tym przypadku z twojej winy, nie gry.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •