Strona 59 z 87 PierwszyPierwszy ... 949575859606169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 885 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #871
    vegoo
    Konto usunięte
    Głupota ludzka nie zna granic. Jeden mądrzejszy od drugiego. Znając sytuację w mfo zaczęły płakać dzieci, które nie potrafią wygrać z przewagą 2 poziomową. Ja różnicy nie widzę między 10 lub 20 pkt w statach. Blokując graczy 65 + będzie to niesprawiedliwie wobec nich. Event to event ma swoje zasady działania. Wydarzenie szczególne działające na określonych zasadach i dla wszystkich. Wystarczająco dużo zmian nastąpiło w Kg. Róbcie coś co zachęca do brania udziału w takich elementach gry niż zniechęcać i psuć potencjał gry, który już dawno został zmarnowany.

  2. #872
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Mogłem zrobić screen z całej rozmowy, bo niektórzy nie potrafią myśleć ze zrozumieniem, ale cóż
    Blokady nie będzie, będzie jakaś zmiana dla 65+ z losowaniem eq/gemów czy cuś, ale sam Mopek jeszcze nie wiedział dokładnie jak to zrobić.

  3. #873
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Mogłem zrobić screen z całej rozmowy, bo niektórzy nie potrafią myśleć ze zrozumieniem, ale cóż
    Blokady nie będzie, będzie jakaś zmiana dla 65+ z losowaniem eq/gemów czy cuś, ale sam Mopek jeszcze nie wiedział dokładnie jak to zrobić.
    Z fragmentu, który pokazałeś wynika, że mop pisał o IŚ.
    A to chyba twoja głupota, że nie pokazałeś całej rozmowy, ale cóż

    Głupota ludzka nie zna granic. Jeden mądrzejszy od drugiego. Znając sytuację w mfo zaczęły płakać dzieci, które nie potrafią wygrać z przewagą 2 poziomową. Ja różnicy nie widzę między 10 lub 20 pkt w statach. Blokując graczy 65 + będzie to niesprawiedliwie wobec nich. Event to event ma swoje zasady działania. Wydarzenie szczególne działające na określonych zasadach i dla wszystkich. Wystarczająco dużo zmian nastąpiło w Kg. Róbcie coś co zachęca do brania udziału w takich elementach gry niż zniechęcać i psuć potencjał gry, który już dawno został zmarnowany.
    Skoro to 10-20 pkt. nie robi różnicy to było cofnąć poziom do 65 i grać.
    W końcu to zero różnicy!

  4. #874
    vegoo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Z fragmentu, który pokazałeś wynika, że mop pisał o IŚ.
    A to chyba twoja głupota, że nie pokazałeś całej rozmowy, ale cóż


    Skoro to 10-20 pkt. nie robi różnicy to było cofnąć poziom do 65 i grać.
    W końcu to zero różnicy!
    Zmuszać mnie nikt nie będzie do cofania poziomu. Wybór należy do każdego indywidualnie. Druga sprawa jestem zadowolony z decyzji o niecofaniu lvl. Wyraziłem swoją opinię. Umiejętność i doświadczenie pokazuje, że można pokonać takich graczy z pkt przewagą, a jeśli ktoś nie potrafi tego zrobić, to już jego problem.

  5. #875
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Z fragmentu, który pokazałeś wynika, że mop pisał o IŚ.
    A to chyba twoja głupota, że nie pokazałeś całej rozmowy, ale cóż


    Skoro to 10-20 pkt. nie robi różnicy to było cofnąć poziom do 65 i grać.
    W końcu to zero różnicy!
    Gacze expili bardzo długo zeby zdobyć te levele.
    Wiem że wejście na 10-20 min tylko żey expić nie jest wymagające ale pomyśl że tak robią codziennie i jeszcze udało im się po 6 postaci i każda na 65.

  6. #876
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Gacze expili bardzo długo zeby zdobyć te levele.
    Wiem że wejście na 10-20 min tylko żey expić nie jest wymagające ale pomyśl że tak robią codziennie i jeszcze udało im się po 6 postaci i każda na 65.
    O czym ty mówisz?

  7. #877
    Koszt resetu eq powinien wynosić 2MF już

  8. #878
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    I tyle wynosi.

    Ale to powinno też resetować Dziwny Zegar.

  9. #879
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post

    Co do KG - to jest tylko dodatek, nikt nie gwarantuje, że zasady się nie będą ciągle zmieniać, aby uzyskać jak najlepszy efekt rywalizacji. (ani nawet tego, że w ogóle ten event będzie istniał za miesiąc )
    Od przyszłego miasta raczej na pewno nie będzie wstępu dla przekraczających LV.
    Dlaczego Kg- a przez niektórych nawet Iś- traktowane są jako pvp? Kg ma zdolki specjalne, mam postać, która może wykorzystać te zdolki, jednakże w pvp nie ma szans, bo jest meta hiterów. Czemu więc traktowane są one tak samo? Do tego nie gra się tam o ranking, więc nie rozumiem, czemu blokować poziomy wyższe, niż maksymalny. Kara- okej, blokada- zła. Można nawet tą karę zwiększyć do 100, jeśli to problem, choć ja tak nie uważam.
    Tymbardziej Iś. Walki TvT nawet nie mają zadowalającego systemu rankingowego, więc blokada Iś jest pomysłem od czapy.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 22-04-2017 o 20:42

  10. #880
    Już po obniżce cen, reset eq na KG cieszył się powiem zaskakującą popularnością.

    KG jest traktowane podobnie do PvP, bo ostatecznie trzon jego mechaniki, to walka 1v1.

    Z ważniejszych newsow / pytan.
    W nastepny tydzien planuje edycje specjalna;
    God mode On czy inna z wczesniej opisanych?

  11. #881
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Już po obniżce cen, reset eq na KG cieszył się powiem zaskakującą popularnością.

    KG jest traktowane podobnie do PvP, bo ostatecznie trzon jego mechaniki, to walka 1v1.

    Z ważniejszych newsow / pytan.
    W nastepny tydzien planuje edycje specjalna;
    God mode On czy inna z wczesniej opisanych?
    Ja chciałbym jeszcze raz God mode On.

  12. #882
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Już po obniżce cen, reset eq na KG cieszył się powiem zaskakującą popularnością.

    KG jest traktowane podobnie do PvP, bo ostatecznie trzon jego mechaniki, to walka 1v1.

    Z ważniejszych newsow / pytan.
    W nastepny tydzien planuje edycje specjalna;
    God mode On czy inna z wczesniej opisanych?
    Nwm, czy to dobrze, ale jak uważasz...

    Tak, ale te same sposoby nie działają. Np. nie można sb obniżyć hp, bijąc siebie, by wzmocnić gniewny, bo antysabot działa. Opłacalne są różne buildy, nie tylko hiter. Nie ma rankingu, nie ma żetonów za walki, nie ma expa.

    Inna, będzie ciekawie, god mode on może wrócić, ale po jakimś czasie. Najlepiej, jakbyś każdą specjalną losował z puli możliwych specjalnych edycji. Inaczej mówiąc może się zdarzyć, że 2 specjalne pod rząd będą god mode on, a może się zdarzyć, że dopiero za rok się trafi znowu.

  13. #883
    Inna, będzie ciekawie, god mode on może wrócić, ale po jakimś czasie. Najlepiej, jakbyś każdą specjalną losował z puli możliwych specjalnych edycji. Inaczej mówiąc może się zdarzyć, że 2 specjalne pod rząd będą god mode on, a może się zdarzyć, że dopiero za rok się trafi znowu.
    Póki co God Mode ON jest gotowy na tyle, że wystarczy zmiana wartości jednej zmiennej, by działał/nie działał.
    Zobacze może się wyrobie na czas

  14. #884
    musaraj
    Konto usunięte
    Proponuję edycję "każdy gracz dostaje 3 anti w podstawowym pakiecie"

  15. #885
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Proponuję edycję "każdy gracz dostaje 3 anti w podstawowym pakiecie"
    To ja proponuję edycję "random Etherious wygrywa".
    Wiem, że chciałbyś to normalnie, ale to nie znaczy, że ciągle musisz to powtarzać.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •