Strona 55 z 87 PierwszyPierwszy ... 545535455565765 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 825 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #811
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Jakimi bosami ? bo chyba zadnych nie bedzie wprowadzanych przed nordia.
    Wcale nic nie było pisane, że przed Nordią ma być jeszcze uzupełniacz MoPa.
    To znaczy w sumie nie jestem tego w 100% pewien, bo MoPek nagrał się na smurfie w goldzie i sobie wymyślił testowanie walk 1vs8. Skrin był.

  2. #812
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Brak przewagi w punktach za lv.
    200 zetonow mniej

    Po za tym nikt wam nie kazał cofać LvL, to był wasz wybór

  3. #813
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Blokada tylko i wyłącznie 65lv to parodia. Okej jak będzie nordia to wtedy wszyscy będą mieć 80 lv i ani grama więcej. To zostało wprowadzone w złym momencie. Już jest ograniczony zysk z pvp dla 66-69lv. Teraz ograniczcie IS i KG tylko jak wynagrodzicie ludziom tym którzy walczyli o level i nie marnowali eny ? Wcale ? No chyba nie. Sam zaraz wbije 68 lv po to aby mieć 10 pkt więcej aby łatwiej się grało, expiło więc robienie takich utrudnień jak najbardziej na nie.

    Co do pisania typu "mieli 2 lata na drugą postać" chyba coś wam się pomyliło ponieważ administrator gry nie wymaga od nas dwóch postaci aby korzystać ze wszystkich rodzajów evnetów. Chyba, że już jesteście właścicielem MFO i zaraz będzie zmiana regulaminu to okej.

    Jesli tak bardzo uważacie, że opcja cofnięcia lv jest super to cofnijcie wszystkich do 65lv i kazdemu graczowi z ileś exp dajcie jakiś bonus etc. Wszystko będzie fair i kazdy szczęśliwy. Najlepszym rozwiązaniem tych wszystkich problemów jest wprowadzenie Upka fabuły.

    Ogarnijcie tę metę robienia wyłącznie pod siebie. Myśli się o ogóle ludzi grających. Wszystko pod siebie byle rozwalić wszystko kompletnie... bezsens XXI wieku ...
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 20-04-2017 o 15:34

  4. #814
    musaraj
    Konto usunięte
    -200 żetów za każdy poziom ponad 65, jak już bardzo chcą chodzić.

  5. #815
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    -200 żetów za każdy poziom ponad 65, jak już bardzo chcą chodzić.
    za

  6. #816
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    -200 żetów za każdy poziom ponad 65, jak już bardzo chcą chodzić.
    Może jeszcze dla każdego 65lv +500 żetonów.
    Omg....robicie afere o pare punktów a i tak już te wyższe lv żadziej wygrywaja mimo że mają te dodatkowe 10/20/30/40 punktów.

  7. #817
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Wolałbym mieć 30 pkt. więcej w statystykach i 300 żetonów mniej niż 30 pkt. mniej i 300 żetonów więcej, nie oszukujmy się przewaga 66lv+ jest ogromna. Dlatego od dawna proponuję KG tylko dla 65 (miało tak być, nadal nie wiem czemu tak nie jest)

  8. #818
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    To może zamiast karać tych co mają 65+ to dajcie im opcje, że każdy punkt expa ponad lvl 65 jest mnożony tak, jakby był wbijany bez blokady i całość expa niech będzie możliwa do rozdania na inne postacie. Bo faktycznie wygląda to teraz tak, że kiedyś były dwie drogi: a) expić 5 postaci na 65 b) maksować jedną do 67-68. Teraz wychodzi na to, że osoby z punktu b nagle mają dostać po jajach bo wybrały złą drogę. Najlepiej jak ktoś ma 65+ niech dostanie bana do update i wtedy każdy 65lvl będzie super zadowolony bo będzie fair... Zacznijcie używać mózgu, bo przez takie durne propozycje gra się cofa zamiast przeć naprzód.

    btw. jeżeli teraz osoby z 65+ mają być karane to po kiego chuja, usuwaliście blokade expa i dodaliście możliwość nabijania poziomu ponad maksymalny? Z mojej perspektywy wygląda to tak, że nasraliście sobie na dywan i zamiast posprzątać to staracie się nałożyć na to gówno drugi dywan.

  9. #819
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,529
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Kompletna blokada. Mieli 2 lata, żeby wbić 65 poziom na drugiej postaci.
    Ale nie wiedzieli o zmianie.

  10. #820
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2014
    Postów
    177
    Od początku byłem przeciwny wprowadzeniu blokady poziomu, bo to po prostu powinno wejść razem z następnym upkiem fabularnym. W końcu jednak weszło i każdy dostał możliwość wyboru, na określonych warunkach. W tych warunkach nigdzie nie było powiedziane, że postać nie będzie mogła uczestniczyć w eventach, jeśli nie zdecyduje się blokować poziomu. Jeśli więc już chcielibyśmy zabronić 65+ levelm uczestniczenia w KG, to automatycznie każdy znowu powinien dostać darmową uslugę cofania poziomu, innej opcji nie widzę. Bo obcinanie jeszcze większej ilości żetonów czy losowanie gorszego eq osobom z 65+ nic nie da, gdyż nie da się ustalić idealnej proporcji, takiej żeby wszyscy byli zadowoleni.

  11. #821
    vegoo
    Konto usunięte
    Chore zaczyna się to wszystko robić. Wspaniałe macie pomysły, coraz bardziej ręce opadają. Najpierw wymyślacie coś, zamiast pomyśleć 3 razy zanim coś wprowadzicie, to potem jak to pisał Qwik "Staracie się nałożyć to gówno na drugi dywan. Ludzie zacznijcie używać mózgu. Wymyślacie cofanie do poziomu 65, a potem jeszcze mają być poszkodowani Ci co mają wyższe lvl? To po co zrobiliście zmniejszenie expa po wbiciu 65, zamiast zablokować otrzymywanie dalszego doświadczenia to po wbiciu 65 przynajmniej do upka.

  12. #822
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Ja tam cofnąłem poziom żeby dostawać żetony cotygodniowe z rankingu ale i tak uważam, że nie powinno byc takich chorych kar dla graczy z 66+ za to, że wbijali poziom.


    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Kompletna blokada. Mieli 2 lata, żeby wbić 65 poziom na drugiej postaci.
    Gram rok, wbiłem w ten czas na swojej głównej postaci 67lvl,a reszty postaci nie potrzebowałem + dlaczego zmuszać ludzi do grania innymi postaciami?

  13. #823
    Magician
    Konto usunięte
    Chyba sobie jakieś żarty robicie, event to event, powinien być dla każdego, mam być karany za to, że nie cofnąłem się do 65 lvl ? Ci co wybierali drogę wbijania 65 + właśnie po to wbijali by mieć te korzyści z dodatkowych pkt, cofnęliście poziom do 65, wasza sprawa, wystarczające jest to, że 65+ już nie dostają bonusu tygodniowego z lig, a zakaz wejścia dla 65+ na kg i może jeszcze iś to już będzie totalna żenada, co ma wtedy ktoś takiego robić jak na nic nie będzie mógł wejść ? W nordii niech będzie jakiś lvl ostateczny i żadnego wbijania ponad limit i problem z głowy, ale teraz gdy specjalnie niektórzy woleli wbić ten 65+ to nie po to robili to, by teraz nic z tego nie mieć.

  14. #824
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    51
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Dla niego ileś tam mniej żetonów to jest nic po prostu pikuś i szczerze sama bym wolała mieć 68 lvl i te parę żetków mniej niż odpadać po 2 rundach bo mam 65.
    Nikt ci nie kazał cofać lvl do 65, mogłaś sb zostawić ten 66 lvl i mieć jakaś tam przewagę na kg. Tyle w temacie.
    Oczywiście jestem przeciw wprowadzeniu blokady dla 65+

  15. #825
    Magician
    Konto usunięte
    Drugą postać wbijałem w zupełnie innym celu, chyba za dużo chcecie, coś za coś musi być. Wybierasz 65 lvl i możesz liczyć na bonusy tygodniowe z lig lecz liczysz się ze słabszym radzeniem sobie na kg i działa to też w drugą strone, wybierasz 65+ lecz nie możesz liczyć na bonusy tygodniowe z powodu lig

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •